ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم بهترین راه برای رسیدن به شکمی خوش فرم

همانطور که می بینید انواع مختلفی از مشکلات مربوط به بینی توسط عمل جراحی رفع می شود و نیازی به نگرانی بیش از حد در این مورد نخواهید داشت. این از دست دادن ویژگی های ظاهری می تواند مربوط به اندازه واژن، رنگ ظاهر آن و یا ریخت کلی آن باشد. کشیدن ، بریدن ، “چسباندن” ایمپلنت ها به منظور “هماهنگ کردن ظاهر” یا “شبیه شدن به یک شخص مشهور” – این واقعیتی است که توسط تبلیغات و مد تحمیل شده است. اولین قدم در روند جراحی زیبایی بینی برای بیماران آینده نگر ، مراجعه به مطب یک جراح پلاستیک دارای بورد تخصصی به منظور دریافت مشاوره است. سپس برش دیگری در ناف و اطراف آن به منظور برداشت پوست و چربی اضافی بالای ناحیه شکم داده میشود. در کنار سایر ویژگی های چهره زیبا و چشم نواز، خط فک او بدون نیاز به کانتور صورت ظاهری فوق العاده نمادین به او می بخشد.

علاوه بر دارا بودن تجربه و تخصص ، داشتن درک صحیح از چهره و المان های صورت ، سبب شده تا نتایج جراحی های ایشان ، دو چندان زیبا و بی نقص شود . هنگام تصمیم گیری برای انجام رینوپلاستی یا هر جراحی زیبایی دیگر ، خطرات آن را نیز باید در نظر داشته باشید و آنها را بپذیرید. این عمل عموماً تحت بیهوشی عمومی انجام میشود. با افزایش سن نگه داشتن مقاومت عضلات سه سر بازو به یک چالش بزرگ تبدیل میشود. اما از آن زمان تا به امروز این شاخه از جراحی به یک تخصص کامل تبدیل شده که کس آن برای جراحان عمومی دوره سه ساله طول می کشد . در طول روز، بیمار معمولا احساس درد نمی کند، اگرچه ممکن است کبودی یا خشکی چشم داشته باشد که برای کاهش کبودی چشم می تواند از یخ استفاده کند. دوره درمان ارتودنسی می تواند از چند ماه تا چند سال طول بکشد. رعایت بهداشت دهان و درمان باید بخش مهمی از برنامه روزانه همه افراد باشد.

برای تمیز کردن سطوح بین دندانی که قابل دسترس و مسواک نیست باید از نخ دندان استفاده نمود. هدف از مسواک زدن و نخ کشیدن باید علاوه بر تمیز نمودن و برداشت پلاک های میکروبی از روی دندانها ، برداشتن این پلاک ها از روی زبان و سایر مخاط دهانی نیز باشد. این عمل بر عکس لابیاپلاستی که فقط روی لابیای واژن انجام می شود، علاوه بر لابیا، عضلات و بافت های اطراف واژن را نیز کشیده و موجب تنگ شدن دهانه واژن و سفت شدن آن می شود. هزینه ابدومینوپلاستی موضوع مهمی است که داوطلبان انجام این عمل زیبایی قبل از تصمیمگیری به آن میاندیشند؛ البته در این مقاله نمیتوان قیمت ثابت و مشخصی را برای انجام ابدومینوپلاستی عنوان کرد. عمل ابدومینوپلاستی چگونه انجام می شود ؟ آیا از پس هزینه جراحی بینی بر نمی آیید ولی هر طور که شده می خواهید این عمل را به انجام برسانید؟

تعدادی آزمایش قبل از عمل جراحی باید انجام شوند. هنگامی که عمل بینی به عنوان یک روش پزشکی انجام شود ، ممکن است بتوانید از بیمه درمانی برای پوشش هزینه آن استفاده کنید. اما هنگامی که جراحی بینی به عنوان یک روش زیبایی انجام شود ، در دسته خویش پرداخت قرار می گیرد. عوارض جراحی زیبایی بینی به دو دسته تقسیم می شود. پزشکی که برای هر بیماری مثلا مبلغ 2 میلیون تومان هزینه دریافت می کند و همه نتایج جراحی به یک شکل می باشد مشکل وجود دارد . اما باید توجه داشته باشید که این روش ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد. تغذیه بعد از جراحی زیبایی بینی: بعد از انجام جراحی زیبایی بینی افراد ممنوعیت غذایی ندارد اما توصیه پزشکان به این افراد استفاده از مواد غذایی کم نمک می باشد. اگر این یک عمل ساده باشد، بیحسی موضعی در ناحیه بینی انجام خواهد. به طور مثال پیوند غضروف غالباً در جراحی زیبایی بینی مورد استفاده قرار می گیرد و ممکن است این پیوندها حرکت کرده و قابل رویت شوند. فردی که دارای بینی گوشتی است و تمایل دارد بینی کوچکی داشته باشد نیاز به پیوند غضروف از بدن بیمار دارد تا نتیجه رضایت بخشی حاصل شود درنتجه هزینه جراحی بیشتر می شود .

دیدگاهتان را بنویسید