بهترین جراح بینی در تهران با نمونه کار + مشاوره رایگان و هزینه عمل بینی

همچنین مساوی نبودن سوراخهای بینی و یا باقی ماندن انحراف بینی فرد را دچار مشکلات و ناراحتیهای تنفسی کند که از این رو پزشک با عمل رینوپلاستی ثانویه اقدام به رفع این مشکلات میکند. تورم ممکن است تا دو هفته به شدت بالا باقی بماند. بهبودی، بستگی زیادی به نوع جراحی بینی دارد، اما برای هر دو روش باز و بسته، زمان بهبودی معمولاً یک دوره دو هفته ای است. مراقبت خاص در ناحیه لابیا پس از جراحی اینست که با گاز وازلینه آغشته به آنتی بیوتیک مثل پماد …… و یا تتراسایکلین سعی در پک کردن (پانسمان فشاری) در این ناحیه داریم. هزینه بستگی به این عمل های توامان باهم دارد و از طرفی بستگی به ضخامت، طول لابیاهای کوچک و سن فرد و بیماری های همراه در فرد دارد. او یادآور میشود که هزینهی جراحی بینی، در کشورهای غربی، بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ دالر آمریکایی است؛ اما این هزینه در افغانستا، ن به کمتر از ۵۰۰ دالر کاهش مییابد.

همینطور شرایط دیگری مانند تصادف، ضربه، سوختگی یا جراحی قبلی باعث ایجاد این عواقب می شوند از این نوع جراحی اصلاحی استفاده می شود. نیکوتین می تواند در بهبود و گردش خون اختلال ایجاد کند. بالا بودن قند خون ناشتا معمولا نشانگر دیابت یا شرایط پیش دیابتیک می باد. حداقل دو هفته قبل از عمل و ۱ هفته بعد از عمل از سیگار کشیدن و مصرف الکل بایستی اجتناب کرد زیرا نیکوتین سیگار گردش خون و ترمیم زخم را مشکل می کند. اشکالات این روش ها سال های بعد خود را نشان می دهد و به همین دلیل هم چند دهه طول کشید تا با شناخته تر شدن عوارض آنها کم کم کنار گذاشته شوند. اگر در تزریق از چربی بدن شخص استفاده شود، ماندگاری آن به چند سال میرسد. تا چند روز شما فقط میتوانید مایعات بنوشید زیرا مایعات باعث رفع سریعتر زخم گلو میشود. به همین دلیل معمولا برای از بین بردن غبغب و قسمتهای اضافی از لیفت هم به همراه لیپوساکشن استفاده میشود. سپس درباره اهداف عمل و گزینههای پیش رو برای رسیدن به آن صحبت میشود. بیمار به هیچ عنوان نباید جهت تمیز کردن این خونابه ها به طور مکرر از دستمال كاغذی استفاده نماید ؛ زیرا این کار سبب ایجاد آلودگی شده و بهترین راه به این منظور استفاده از گاز استریل می باشد.

پیچ های کوچکی به نام مینی اسکروها می توانند برای حرکت دادن دندان ها در جهت های خاص بسیار پرکاربرد باشند. بیماران در روز سوم بعد از عمل می توانند حمام بروند و به صورت ایستاده دوش بگیرند. ولی معمولاً به مسکن تزریقی نیازی نخواهد بود.برخی مسکن ها بعد از عمل سبب یبوست می شوند که برای همین به بیمار توصیه می شود. ابتدا باید بدانیم این جراحی فقط محدود به لابیا مینور (کوچک) است یا شامل لابیا ماژور ( بزرگ) هم هست و از طرفی آیا کلاهک کلیتوریس هم دست می خورد؟ با نشانه گذاری دقیق روی لبیای مینور خط برش جراحی به طور دقیق مشخص می شود سپس با لیزر یا کوتر برش های ظریفی روی بافت داده شده و سپس با بخیه های قابل جذب ترمیم می شود. لابیا کوچک ( مینور) مشابه پیشابراه و پنیس در مردان است. هزینه لابیاپلاستی با لیزر چقدر است؟ بنابراین برای اطلاع از هزینه مربوط به عمل زیبایی زنان ابتدا باید توسط پزشک متخصص معاینه صورت گیرد. هر عملی ریسک و خطرات خودش را دارد و بایستی پزشک با بیمار به صورت کاملاً شفاف در این زمینه سخن بگوید.

در مواردی که فرد نسبت به نخ های بخیه کمی که در حین عمل بکار می رود آلرژی و حساسیت نشان دهد نیاز هست که از پمادهای کلوتبازول در این زمینه استفاده شود. زیرا پزشک براساس تبحر و تجربه خود می تواند در این زمینه تشخیص درست را بدهد و سپس اقدام به عمل نماید. اگر کلاهک کلیتوریس هم برداشته شود شاید شاید کمی درد بیمار بیشتر باشد که باز هم به ضد دردهای خوراکی پاسخ می دهد. مسکن هم به صورت شیاف و هم به صورت خوراکی پس از عمل تحویز می شود. شلوار و شرت تنگ نپوشید (به مدت ۱ ماه) و همچنین روابط جنسی تا ۱ الی ۱/۵ ماه ممنوع است. شل شدگی و افتادگی ناحیه تناسلی تاثیر بسیار بدی بر اعتماد به نفس زنان و روابط زناشویی شان خواهد گذاشت، لابیاپلاستی گزینه بسیار مناسبی برای این دسته از زنان نیز می باشد. بیمار بایستی فقط هنگام رفتن به دستشویی پانسمان را تعویض کند.

دیدگاهتان را بنویسید