بهترین جراح بینی در ونک

عکس لی هی دانائه نام این دختر ۱۵ ساله است که اخیرا در شبکه های اجتماعی بسیاردر موردش بحث … او اخیرا عمل جراحی بر روی خود انجام داده تا شبیه به عروسک شود. ابدومينوپلاستی يا همان تامي تاك نوعي عمل جراحي است كه ابتدا در آن برشي را در قسمت تحتاني شكم ايجاد می کنند اما در نهایت دو برش در شکم دیده می شود. چرا که امروزه جراحی بینی آنقدر پیشرفته شده است که برای کمک به ترمیم بخیه ها و برش های داخلی بینی نیازی به استفاده از تامپون نباشد. در یک چهره ی زیبا در برخورد اول نگاه به چشم ها معطوف می شود و اگر بینی پس از عمل آنقدر مشخصه باشد که نگاه اول را به خود بکشاند، این بینی چهره را زیباتر نکرده است. قبل از هرچیزی لازم است تا ناحیه تناسلی را بهتر بشناسیم تا بدانیم که این عمل زیبایی دقیقا با چه هدفی انجام میشود.

برخی از زنان به بیماری سندرم تحرک پذیری خوش خیم مبتلا هستند که می تواند منجر به کشیدگی شدید بافت های واژن شوند. تا چند هفته اول از پایین انداختن سر و بلند کردن اجسام سنگین، همچنین فعالیت های شدید ورزشی خودداری کنید. فعالیت جنسی و ورزش را می توان یک هفته پس از جراحی از سر گرفت. ــ طی چند هفته پس از جراحی بینی برای بهتر شدن تنفس میتوان روزانه در چند نوبت با محلول سرم نمکی داخل بینی را شستوشو بدهید. در مواردی که کلاهک کیلیتوریس، قسمت بالای لابیا مینور نیز بزرگ باشد، بهترین روش انتخابی روش wedge است که در طی آن چین خوردگی های اضافی ترمیم می شود و شکلی زیبا برای دستگاه تناسلی ایجاد می گردد. در طی مقاربت جنسی باعث می شود خانم ها لذت جنسی کافی و لازم را داشته باشند. در بعضی از خانم ها لابیا مینورها دچار بیرون زدگی، تیرگی و عدم تقارن هستند که این موارد باعث عدم اعتماد به نفس در خانم ها میشود و همچنین ممکن است دچار مشکلاتی مثل عفونت های مکرر واژن هم بشوند.

یکی از فایده جراحی آبدومینوپلاستی محیطی این است که هم پوست و هم چربی در لگن و قسمت پشت می­ توانند برداشته شوند و باعث بهبود کانتور بدن فرد به صورت سه بعدی می شود. مواردی مانند تیره شدن پوست واژن، افتادگی و شل شدن پوست واژن، مشکلات مربوط به کلیتوریس، لبه های اضافی واژن و … باعث می شوند تا خانم ها برای انواع جراحی های زیبایی و جوانسازی واژن اقدام کنند. تصحیح فرم ناحیه تناسلی باعث افزایش اعتماد به نفس فرد میشوند. در حین عصب کشی همانطور که گفته شد دندان و لثه، بی حس می شوند و فرد دردی را حس نمی کند. بستگی به فاکتورهایی دارد که در بالا به آن اشاره شد. کلیتوریس نقش بسیار مهمی در هنگام مقاربت دارد زیرا تحریک آن مهم است و در ارگاسم و اوج لذت جنسی خیلی اهمیت دارد. این بخش در هنگام رابطه جنسی بسیار مهم است و اگر اختلالی در آن به وجود بیاید، زن ارگاسم را تجربه نخواهد کرد. به این منظور در صورت جراحی بینی بسته باید جراح از تجربه و تخصص بالایی برخوردار باشد تا بتواند نتیجه مطلوب را به دست آورد. اما در صورتی که تشخیص داده شود باید به سرعت درمان شود.

شکل اندام تناسبی و لابیاهای خانمها مدلهای مختلفی دارد و ممکن است با گذر زمان تغییر شکل داده و دچار مشکلاتی شوند. واژن یکی از بخش های بسیار مهم و حیاتی برای یک زن است که باید از نظر سلامتی و زیبایی به آن اهمیت داده شود. البته در مورد این نوع جراحی باید به این نکته توجه نمود که، به دلیل محدود بودن ناحیه مورد نظر حین عمل، نمیتوان تغییرات و اصلاحات گستردهای را انجام داد. آیا می توان بعد از زایمان ابدومینوپلاستی انجام داد؟ عمل بینی به صورت بسته، روشی است که در آن جراح متخصص با استفاده از برشهایی که در داخل بینی ایجاد میکند، به انجام تغییرات لازم میپردازد. البته به یاد داشته باشید که عمل برداشتن پوست اضافی شکم باید توسط متخصص زیبایی در این زمینه انجام شود. اگر جراحتان تشخیص داده، حتما باید هودکتومی انجام شود. قبل از عمل حتما باید رژیم غذایی سالم و مناسبی داشته باشید. دو هفته پس از عمل برای کشیدن بخیه ها به پزشک خود مراجعه کنید. ابولنژادیان یکی از مکانهای محل تبلیغ این مراکز غیرقانونی را فضای مجازی دانست و افزود: متاسفانه جوانان فریب تبلیغات کذایی را خورده و به افرادی مراجعه میکنند که صلاحیت لازم برای اینگونه عمل های جراحی را ندارند.

برای مراجعه به دکتر مژگان السادات دادگر یا دریافت نوبت از کلینیک دکتر مژگان السادات دادگر کلیک کنید. البته راهکاریی وجود دارد پزشکان میتواند ناف را روی شکم بازسازی کنند و با استفاده از لیزر های مختلف برای از بین بردن محل بخیه استفاده می شود. اغلب در این شرایط بیماران با جراح زیبایی خود همکاری خواهند کرد تا محل مناسبی برای تزریق انتخاب شود تا نتایج مورد انتظار حاصل شود. انجام فعالیت های سنگین و ورزش هایی که ممکن است بر جراحی تاثیر منفی بگذارد باید خودداری کرد. پرینورافی، استفاده از نخ واژن و لیزر از جمله درمان هایی است که می توان برای رفع مشکل پرینه استفاده کرد. عموما این جراحی برای بینی هایی که آسیب دیده اند و یا دارای مشکلات تنفسی و ساختاری هستند ، انجام می شود. به این مورد توجه شود که، انجام عمل زیبایی یا ترمیمی بینی برای زنان و مردان محدودیتی ندارد و هر شخصی که با این مشکلات دست و پنجه نرم میکند، میتواند از این روش، برای رفع آنها استفاده کند. زاویه چرخش نوک بینی در مردان و زنان متفاوت است و در مردان نباید زاویه به گونه ای باشد که حفره های بینی نمایان شود .

دیدگاهتان را بنویسید