بهترین دکتر جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)، هزینه، مزایا و معایب

آگاهی و دانش در مورد آناتومی واژن بانوان، امری مهم در تشخیص ناهنجاری های دستگاه تناسلی بانوان محسوب میشود. عمل زیبایی واژن بعد از زایمان طبیعی به دلیل کشیدگی بیش از حد بافتها و یا آسیب به ماهیچهها انجام میشود. عوارضی که از جراحی بینی ممکن است برای فرد به وجود آید به دو دسته طبیعی و غیر طبیعی تقسیم می شود که در ادامه به شرح مختصری از آن ها می پردازیم. جوانسازی واژن یک اصطلاح گسترده است که گزینه های زیادی از حوزه مراقبت های بهداشتی را در بر می گیرد. عمل لابیاپلاستی به سه روش اصلی انجام می گیرد که ممکن است فرد در طی این عمل بیهوش شود و یا در خواب مصنوعی به سر ببرد. برای شناخت پزشکان متبحر که میتوانند از عهدهی این مهم برآیند بهترین رویکرد، توجه به رزومه و نمونهی جراحیهای گذشتهی آنان است. در این مقاله شما را با 10 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در مشهد آشنا خواهیم کرد.

دکتر شیوا مدنی حسینی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی و یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در تهران به شمار می روند که بورد تخصصی ناسیونال را نیز از آن خود کردند. پس بهترین کار این است که با چند کلینیک زیبایی مختلف تماس بگیرید و قیمت بپرسید. بخش های دستگاه تناسلی زنان که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده اند شامل موارد زیر می باشند. لیزر و آر اف با تحریک کلاژن سازی و افزایش فعالیت عضلات واژن سبب تنگی و کوچک شدن واژن میگردد. تحمل فشار و کشیدگی بیش از حد واژن در زمان زایمان طبیعی سبب از دست دادن حالت اصلی واژن میگردد. لابیاهای مینور در حالت طبیعی کوچک هستند. ساختاری عضلانی واژن اغلب اوقات پس از زایمان به حالت طبیعی پیش از زایمان باز نمیگردد. به گونه ای که اغلب بانوان پس از یائسگی در صدد بهره گیری از روش های رفع گشادی واژن می باشند.

روی این قسمت از واژن موهای زائد رشد میکنند و به همین دلیل اغلب رنگی تیره تر از رنگ بدن دارد. ناحیه تناسلی بانوان مانند سایر اعضای بدن در معرض اختلالات مادرزادی، ناهنجاری های ظاهری و تغییرات ساختاری می باشد. در این نوع جراحی های زیبایی زنان به دلیل کمتر کردن قطر واژن و دهانه ورودی آن، ناحیه واژینال شکل ظاهری بهتری پیدا می کند و لذت جنسی پس از این عمل بهبود می یابد. پزشک زیبایی در طول این عمل گوشت اضافی را بر می دارد و مشکلاتی نظیر نبود تقارن در لب های مینور را رفع می کند. در صورت نیاز، لیپوساکشن تکمیلی می تواند به لاغرتر شدن شکم و حذف چربی های اضافی باقی مانده در شکم، در حین انجام تامی تاک (ابدومینوپلاستی) کمک کند. همچنین این عمل برای آنهایی که نتوانسته اند با ورزش و رژیم غذایی چربی های شکمی خود را آب کنند توصیه می شود. تحریک و تقویت عضلات واژن با ورزش های مخصوص، انجام لیزر، انجام آر اف و تحرک امکان پذیر می باشد. علاوه بر جراحی زیبایی دستگاه تناسلی بانوان، بهره گیری از روش آر اف و لیزر واژن در بهبود وضعیت واژن بانوان کاربرد گسترده ای دارند.

برای درمان این مشکلات می توان از لیزر ژولیت استفاده نمود . دوره درمان با روش آر اف ۴ الی ۶ جلسه طول میکشد و برای حفظ ماندگاری، به تمدید سالانه نیاز دارد. این حالت تا 24 ساعت بعد از جراحی ایجاد می شود و معمولا درمان آن جراحی دوباره برای جلوگیری از آیب به بافت است. علیرغم باور عموم، روابط جنسی استاندارد هیچ تغییری در اندازه ی واژن ایجاد نمیکنند. برخی از بانوان پس از رسیدن به سن بلوغ و رشد اندامهای جنسی دچار تغییراتی ناهنجار در فرم و حالت واژن و دستگاه تناسلی میشوند که بعدا در برقراری روابط جنسی مشکلاتی را برای آنان به وجود می آورد. دستگاه تناسلی از دوران بلوغ تا دوران یائسگی تحت تأثیر هورمون های جنسی و سایر هورمون های بدن دچار تغییر و تحول میگردد. اختلال در ترشح هورمونهای جنسی روی قسمت های مختلف اندام های جنسی بخصوص اندازه واژن تأثیر می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید