جدیدترین متدهای جوانسازی واژن – دکتر شیرین شمس

در این روش هم مانند عمل بینی بسته، همان دو برش داخل بینی ایجاد می شوند با این تفاوت که جراح یک برش اضافی نیز در قسمت کلوملا یا پوست بین سوراخ های بینی ایجاد می کند. در این شرایط نتیجه کار ایجاد شده شما را شگفت زده می کند و احساس خوبی را به شما خواهد بخشید. با توجه به نواقصی که هر بینی دارد جراح انتخاب می کند که از کدام روش برای عمل استفاده کند تا بهترین نتیجه برای فرد حاصل شود. افرادی که نسبت به نتایج عمل کاملا واقع بین بوده و انتظارات غیر عادی ندارند. کبودی و تورم چشم ها بعد از ٧ روز کاهش می یابد و می توانید به زندگی عادی برگردید ؛ اما بهبودی اثر زخم های جراحی چند ماه طول می کشد. بعد از پنج تا شش روز می توان در صورت تمایل آتل را از بینی خارج کرده و در انظار عمومی بیرون رفت. پس از اتمام جراحی، قسمت کلوملا بخیه زده می شود و بینی با آتل و چسب در جای خود محکم می شود.

هنگامی که آتل برداشته می شود، اغلب کبودی وجود ندارد و یا مقدار کبودی آنقدر کم است که می توان با کانسیلر آن را پوشاند. در این تکنیک ، پزشک یک ابزار پزشکی مخصوص داخل حفره بینی کرده و با کمک آن پوست بینی را از داخل جدا می کند و در بالا نگه می دارد. رینوپلاستی چگونه انجام می شود؟ عمل بینی طبیعی با کم ترین میزان تغییرات ظاهری بینی انجام می شود. متاسفانه بسیاری از جراحان عمومی و جراحان دیگر دست به این عمل می زنند که عوارض جبران نشدنی خواهد داشت. سپس بعد از ایجاد تغییرات مورد نظر، پوست را پایین می اندازد. انجام ابدومینوپلاستی باعث ایجاد انگیزه و افزایش اعتماد به نفس در فرد می شود. خوردن غذاهایی که باعث حساسیت و خارش پوست می شوند ممنوع است. این مراقبت های بعد از عمل زیبایی شکم برای تثبیت و بهبود سریع بیمار توصیه می شود. عفونت از عوارض خطرناک هر عمل جراحی از جمله ابدومینوپلاستی است.

جویدن غذاهای سفت بعد از رینوپلاستی بسیار سخت و خطرناک است. بینی های استخوانی دارای استخوان سخت ، قوز بینی و پوست بسیار ناز هستند. جراحان خبره بینی گوشتی را متفاوت با بینی استخوانی عمل می کنند ؛ در واقع دماغی که گوشتی باشد یک مرحله بیشتر از دماغ استخوانی عملیات دارد. عمل زیبایی واژن به منظور اصلاح ساختارهای کلی واژن و بهبود ظاهر آن، انجام می شود. اگرچه ممکن است جراحی بینی به دردناک بودن معروف باشد، اما فاکتور درد آنچنان که برخی تصور می کنند جدی نیست. در خصوص کشیدن و سفت کردن عضلات صاف شکمی، برخی جراحان تا جایی که میتوانند عضلات را می کشند و سفت به هم میدوزند؛در حالیکه انجام این کار خطرات و ریسک هایی را در پی خواهد داشت. برخی از زنان به بیماری سندرم تحرک پذیری خوش خیم مبتلا هستند که می تواند منجر به کشیدگی شدید بافت های واژن شوند. زمانی که لابیاهای ماژور با این تکنیک برش بخورند بخش های برش خورده به شکل Z در می آید.

زمانی که برای عمل جراحی در این روش اختصاص مییابد در مقایسه با روش عمل باز کمتر است. هر چند که بهبودی اولیه به طور کلی سریع است، اما روند بهبودی برای مدت یک تا سه سال بعد از عمل همچنان ادامه خواهد داشت. افرادی که قصد انجام جراحی بینی ترمیمی را دارند بهتر است برای به دست آوردن نتیجه مطلوب و ایده آل به بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی مراجعه کنند. مزایای رینوپلاستی بسته شامل تحریک کمتر بافت بینی، جای زخم غیر قابل تشخیص، زمان عمل کوتاه تر و بهبودی سریعتر است. بهبودی، بستگی زیادی به نوع جراحی بینی دارد، اما برای هر دو روش باز و بسته، زمان بهبودی معمولاً یک دوره دو هفته ای است. در زمان انتخاب جراح بینی به مسائل زیر توجه کنید. دکتر مسعود راستکاری جراح پلاستیک صورت و متخصص گوش و حلق و بینی در رابطه با جراحی بینی تمامی نکات مهم را در مطلب زیر ارائه کرده است. جراحی پلاستیک بینی (رینوپلاستی) چه به هدف بازسازی باشد و یا زیبایی، انتخاب های فراوانی در آن دخیل است. جراحی بینی در بینی های گوشتی چه نتیجه ای دارد؟

اصولا در جراحی بینی چه کاری انجام می شود؟ عمل جراحی زیبایی بینی را اصطلاحا رینوپلاستی و تصحیح انحراف تیغه بینی را سپتو پلاستی می گویند. از سوی دیگر نباید در مورد نتیجه عمل زیبایی خیلی رویایی فکر کنید. دقت داشته باشید که برای رسیدن به نتیجه مطلوب و خوش فرم شدن بینی، لازم است که کلیه دستورات پزشک را به دقت گوش داده و رعایت کنید. همچنین برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به آدرس سایت و اینستاگرام مراجعه فرمائید. عمل زیبایی بینی با ایجاد تناسب بیشتر زیبایی خانم ها و آقایان را دوچندان می کند. جراح از علم و هنر خود برای سفارشی سازی و تصمیم گیری برای ایجاد تغییرات با توجه به انتظارات و نیاز های بیمار استفاده می کند. پس از آن که پزشک خود را به صورت قطعی انتخاب کردید یک جلسه با وی برای مشاوره اختصاص دهید تا در این جلسه بتوانید آن چیزهایی که می خواهید را برای او تشریح کنید. جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، فرآیندی است که در طی آن فرم بینی زیباتر شده و با اجزای صورت بیشتر متناسب می شود. در طی عمل زیبایی بینی استخوانی ، قوز بینی برطرف شده ، فرم بینی متناسب با دیگر اجزای صورت کوچک می شود و حفره بینی به اندازه ای که به سلامت تنفس زیباجو آسیب نزد کوچک می شود.

دیدگاهتان را بنویسید