جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی شکم چیست ؟

اولین و مهم ترین گام برای عمل کردن بینی انتخاب یک جراح خوب و مجرب می باشد، چرا که جراح بینی تاثیر بسزایی در نتیجه رینوپلاستی دارد. وقتی جراح مجرب و ماهر باشد عوارض ناشی از عمل جراحی بسیار نادر است و در صورت بروز هم اغلب خفیف و جزئی می باشد. هنگامی که جراحی بینی توسط یک جراح زیبایی ماهر و واجد شرایط انجام میشود، او میتواند یک عمل مفید و بهبوددهنده را انجام دهد. اگرچه اکثر جراحان بینی ماهر و قابل اعتماد هستند، متأسفانه برخی این صفات را ندارند. میتوانید از مواجهه با جراحان نامناسب و ناکارآمد اجتناب کنید به شرطی که بدانید باید به چه نکاتی توجه کنید. سالانه نیم میلیون نفر که علاقهمند به بهبود ظاهر بینی خود هستند، به دنبال جراح پلاستیک صورت میگردند. به احتمال زیاد زمانی که تصمیم به جراحی پلاستیک و زیبایی میگیرد با جراحانی مواجه میشوید که حاضر هستند در ازای مبلغی کمتر، خواستههای شما از جراحی را محقق سازند. 1- یک جراح پلاستیک خوب باید همواره سلامت فرد بیمار را در اولویت قرار داده و با توجه به شرایط بیمار بهترین روش جراحی را انتخاب کند. حتما یک لباس جلو باز برای پوشیدن پس از رینوپلاستی همراه خود داشته باشید، چرا که بخاطر جراحی نمیتوانید از سر لباس بپوشید.

همین حالا برای مشاوره تماس بگیرید. هفته ی اول بعد از جراحی زیبایی بینی شما دوره نقاهت را سپری می کنید و نباید برای کاهش وزن از این فرصت استفاده کنید پس رژیم غذایی مغذی در دفعات بیشتر و حجم کمتر را پیش بگیرید. برای مردان، هرگز نباید یک بینی خوکی شکل و سر بالا ایجاد شود؛ در عین حال که بینی آنها باید ظاهری جذاب، خوش قیافه برایشان بسازد. تعریف نوک بینی باید در مردان نسبت به زنان کمی قوی تر باشد و نباید بیش از حد اسکلتی یا استخوانی به نظر بیاید یا کروی و نافرم شود. برای تامین هزینه های این جراحی، آقای مینگی یک کمپین خیریه را در سراسر شهر راه اندازی کرد و در نهایت در طی یک روز بیش از ۴,۰۰۰ پوند جمع آوری شد. بعد از انجام این جراحی، مکان ناف شما تغییر خواهد کرد و ممکن است برای چند روز به لولههای تخلیه زیر پوستی نیاز داشته باشید.

فقط ممکن است کاهش تورم کمی زمان ببرد. حداقل تا ۲۴ ساعت بعد از عمل از کمپرس سرد در اطراف بینی و زیر چشم برای کاهش کبودی و تورم استفاده کنید . کاهش تورم و چسبیدن پوست بینی بر اسکلت زمانبر خواهد بود بنابراین تورم در دوطرف بینی شما قطعا متفاوت خواهد بود ، حتی اگر دو طرف آن یکسان عمل شده باشد. متخصصانی که به جراحی زیبایی اقدام میکنند اگر آناتومی آن ناحیه را نشناسند ممکن است عوارض جبرانناپذیری را برای بیمار بهجا بگذارند. اگر هزینه عمل آنقدر پایین و در عین حال کیفیت آنقدر بالا بود که رؤیایی و دور از واقعیت به نظر میآمد، احتمالاً دروغی در کار است. اگر فرد اختلال خونریزی مانند هموفیلی داشته باشد، ممکن است کاندیدای جراحی بینی نباشد. نوع مهم دیگری از غذا که باید حتماً در رژیم غذایی شما وجود داشته باشد، غذاهایی است که در ترمیم زخم تأثیر زیادی دارند. بسیاری از آقایان دوست دارند که شکم اصطلاحا شش تکه داشته باشند ، اما وقتی بعد از ورزش سخت نتیجه ای را که می خواهند نمی بینند دلسرد می شوند.

جراحی کامل ابدومینوپلاستی: این نوع از جراحی زیبایی شکم برای افرادی کاربرد دارد که مشکلات ظاهری بسیار زیادی در ناحیه شکم دارند. اگر مقدار چربی کم بوده و ناحیه جراحی وسیع نباشد، قاعدتا هزینه کمتری برای عمل دریافت می شود. اما عمل تامیتاک اسکار زخمی را در ناحیه بیکینی برجای میگذارد که اجتنابناپذیر است. تفاوت بینی استخوانی و گوشتی در پوست آنها و استحکام قسمت غضروفی آنها است. اکثر بینیهای بزرگ دارای ساختار استخوانی زیرین هستند که تغییر شکل آنها را نسبتا آسان میکند. فرم بینی اشخاصی که داوطلب انجام عمل بینی هستند به دو دسته ی گوشتی و استخوانی تقسیم میشود. وی معتقد است که بعضا افراد بدون نیاز به عمل زیبایی تنها از روی چشم و هم چشمی و حتی برای جلب توجه سایرین به انجام این عملهای زیبایی روی میآورند. برای این گونه افراد بهترین راهکار ابدومینوپلاستی یا جراحی کوچک کردن شکم است. در روزها و ماه های اول بعد از عمل بینی فرم بینی شما کاملا مشخص نمی باشد بنابراین اجازه قضاوت به افراد دیگر را ندهید. بعد از جراحی بینی مسافرت با هواپیما در روزهای اول توصیه نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید