جراحی زیبایی بینی چیست؟

اما برای رسیدن به وزن مناسب نیاز است به سراغ روش های جراحی دیگر بروند. به طور کلی، انتخاب یک جراح خوب برای عمل بینی کار مشکلی است. شما باید مسئولیت خطیر عمل بینی خود را به جراح با تجربه و ماهری بسپارید تا بتوانید بعد از عمل رضایت کامل از نتیجه عمل داشته باشید. 3. همانگونه که میدانید بعد از انجام جراحی زیبایی باید حداقل به مدت ۱۰ روز تا دو هفته در خانه استراحت داشته باشید. بعد از دو ماه نیز اگر فرد از ظاهر بینی خود رضایت کافی نداشته باشد باید به این نکته توجه نماید که عمل ترمیم تا یک سال از نظر علمی صحیح نیست. یکی از راه حل های متداول این است که فرد شروع می کنند به دیدن عکس افراد زیبا و از بین آنها یکی یا چند مورد را انتخاب می کند و می اندیشد که اگر بینی من مانند عکس مورد نظر بشود راضی خواهم شد و در جلسه مشاوره از جراح می پرسد که آیا بینی من مثل عکس مورد نظر خواهد شد؟

همه اینها به لطف ملاقات تصادفی با جراح پلاستیک دکتر توماس رومو، مدیر جراحی ترمیمی پلاستیک صورت در بیمارستان لنوکس هیل، حل شد. همچنین ممکن است برای مدت کوتاهی پس از تامی تاک، جراح داروی رقیق کننده خون تجویز کند. چرا که در صورت استفاده از این روش ایجاد برش، دسترسی جراح به بخش های عمقی بینی سخت تر مهیا خواهد شد. پیشنهاد دکتر حسنانی به بیماران خود این است که مدل طبیعی عمل بینی را در اولویت انتخاب خود قرار دهند ولی با این حال اگر شخصی اصرار به انجام جراحی بینی عروسکی داشته باشد، این اقدام برایش انجام خواهد شد. زیرا پوستی که تازه از روی اسکلت جدا شده اگر زودتر از یک سال، مجددا از روی ساختار خود جدا شود احتمالاً آسیب می بیند. در حالت کلی، بینی گوشتی دارای پوستی ضخیم و منافذ زیاد باز در پوست است. از طرف دیگر اگر ضخامت پوست بینی زیاد باشد و از غضروف های غیر محکمی بر خوردار باشد به آن بینی گوشتی می گویند و نتیجه جراحی ضعیف است و رضایت بیمار و اطرافیانش از جراحی کمتر است. زیرا در هنگام بیهوشی اگر چیزی داخل معده باشد، ممکن است محتویات معده برگشت کرده و وارد مجرای تنفسی گردد.

اگر سیگاری هستید، 2 هفته قبل از عمل سیگار کشیدن را متوقف کنید. برای مراقبت از اسپلینت بینی باید شما به روش توصیه شده دکتر حسنانی استحمام کنید تا این قطعه پلاستیکی محافظ از روی بینی جدا نشود. به همین دلیل بهتر است به مدت حداقل یک ماه از هر گونه عینک طبی یا آفتابی استفاده نشود. مدت زمان عمل تامی تاک (Tummy Tuck) به عوامل مختلفی اعم از انتظار بیمار از این عمل، میزان چربی شکم و… بستگی دارد، اما به طور کلی عمل جراحی ابدومینوپلاستی 1 الی 5 ساعت زمان می برد. به طور معمول عمل تنگ کردن واژن یک جراحی زیبایی است که طول مدت زمان انجام جراحی دو ساعت خواهد بود و جراحی به دو صورت بیهوشی و بی حسی موضعی قابل انجام خواهد بود. برخی پزشکان معتقدند که انجام ابدومینوپلاستی و سزارین به طور همزمان امکان پذیر است اما همه افراد واجد شرایط این دو عمل با هم نیستند.

ابدومینوپلاستی کامل روش کلاسیک انجام جراحی زیبایی شکم است. 📌 زنانی که قصد عمل ابدومینوپلاستی دارند باید این نکته را در نظر بگیرند که؛ لازم است تا دو سال از زایمانشان گذشته باشد. «یلدا» که دو سال قبل برای ترمیم بینی، به تشخیص پزشک از گوش اش غضروف گرفته بود در حالی که علاوه بر آسیب بینی، از خونریزی گوش نیز رنج میبرد، برای شکایت به دادسرای ناحیه ۱۹ تهران رفت. افرادی که در اثر تصادف بینی شان آسیب دیده، همچنین بینی نژادهای آفریقایی و برخی نژادهای افغان و نژادهای شرق آسیا که به صورت مادرزادی کمبود غضروفی دارند از غضروف دنده استفاده می شود. در این روش با اصلاح غضروفهای نوک بینی میتوان پهن بودن، بزرگ بودن یا ارتفاع گرفتن نوک بینی؛ همچنین انحراف آن را رفع کرد. مثلا بیماری هایی هست که در آن فرد با ظاهرش مشکل دارد و به هیچ وجه ظاهرش را قبول نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید