جراحی زیبایی شکم با دکتر فوق تخصص

دکتر آرزو احمدی در سال 1384 با تخصص زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ التحصیل گردیدند. جراح شکم ضمن داشتن تجربه و تخصص باید سایر فاکتورهای لازم را برای انجام این عمل داشته باشد. همین موضوع افتادگی پوست و بافتهای زائد با توجه به دلایل مختلفی میتواند باعث تاثیرگذاری در زیبایی ظاهری شده و فرد را مجبور به انجام عمل ابدومینوپلاستی کند. در صورتی که لایه عضلانی و زیرین شل شده باشد از روش پلی کیشن یا سفت کردن عضلات شکم می باشد که معمولا همراه با پوست شل می باشد که همزمان با جراحی ابدومینوپلاستی یا تامی تاک انجام می شود. پارامترهای مختلفی روی قیمت هر کدام از روش های پیکر تراشی تأثیر می گذارد. هزینه هر کدام از روش های انجام پیکر تراشی در محدوده خاصی قرار دارد. هر چند کوچک کردن شکم و پهلو با این روش یک راهکارکم تهاجمی برای حذف چربی شکم و پهلو است ولی با این حال نیاز به یک برش کوچک در ناحیه شکم و پهلو تحت بیحسی موضعی دارد. عمل جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی نیز از این حیث مستثنا نبوده و شما میتوانید در جلسات مشاورهای که پیش از عمل برگزار خواهد شد تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را از پزشک مورد نظر دریافت نمایید.

افرادی که واقعاً به عمل کشیدن پوست شکم و سزارین نیاز داشته باشند. جراحی ابدومینوپلاستی با هدف از بین بردن چربی و پوست اضافی ناحیه تحتانی معده، زیر شکم، پایین پهلو ها و ناحیه کمر اندامی باریک تر و خوش فرم تر توسط جراح متخصص انجام می شود. اگر شما نیز به فکر از بین بردن چربیهای اضافی انباشته شده در نواحی اطراف شکم و پهلو هستید اما امکان انجام ورزشها و رژیمهای غذایی سخت را ندارید میتوانید از مزایای ابدومینوپلاستی بهره ببرید. با انجام جراحی زیبایی شکم میتوان ترکهای پوستی روی شکم را نیز از بین برد؟ پس از مراجعه به مطب و انجام مشاوره با پزشک از کجا بفهمیم ایشان بهترین هستند؟ به همین جهت برای هر جراحی باید به پزشک متخصصی که در آن رشته دانش و تجربه کافی دارد مراجعه کنید. مشکلات ناشی از داروی بیهوشی: یکی از خطرات عمل زیبایی ابدومینوپلاستی مرتبط با بیهوشی است که پزشک می تواند با انجام آزمایشاتی بهترین دارو های مرتبط با بیهوشی را انتخاب نموده و خطرات این زمینه را رفع کند. بنابراین بعد از عمل احتمالاً احساس کاهش یا بی حسی در این ناحیه خواهید داشت که معمولاً شدت آن در ماههای بعد از عمل کاهش مییابد.

پوست شکم به علت کاهش وزن شدید یا بارداری قبلی دچار افتادگی شده باشد که درمان آن لیفت شکم یا همان عمل ابدومینوپلاستی یا تامی تاک می باشد. امکاناتی مانند سیستم احیا در اتاق عمل و برنامه های مراقبتی هنگام عمل. همچنین بیش از ۱,۰۰۰ دونده آماتور در مسابقه ماراتن خیریه ای که توسط آقای مینگی برای کمک به فنگ برنامه ریزی شده بود شرکت کردند. پاسخ به این سوال که چه افرادی مناسب برای جراحی شکم هستند، بسیار ساده است! یکی از اقوام آرمیتا می گوید: «ما پزشکی را انتخاب کردیم که سابقه خوبی در خانواده و دوستان ما داشت. یکی از راههای دیگر برای انتخاب بهترین جراح زیبایی شکم مراجعه به سایت و یا پیج ایشان در شبکههای اجتماعی است. طلاق جوسلین و الک یکی از گران ترین ها است. در چنین مواردی هم می توان گفت هزینه ها کمتر از مواردی است که شکم و پهلو با هم عمل می شود.

«ژوئو چونا» تا کنون بیش از ۱۰۰ عمل زیبایی انجام داده است. سپس عضلات شکمی به سمت یکدیگر کشیده و بخیه می شوند تا ظاهر میان تنه باریک و شکم سفت تر شود. پس از لیپوساکشن ، بدن باریک تر و متناسب تر شما ، انعکاس بهتری از زندگی سالم و فعال شما خواهد بود . پیامد کوچکتر بودن اسکار جراحی در مینی تامی تاک، مسلما میزان پوست اضافی جدا شده از شکم هم کم تر خواهد بود. عمل جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی در چه مواقعی موثر نخواهد بود؟ واژینوپلاستی: این عمل برای خانم هایی مناسب است که عضلات واژنشان شل و ضعیف شده است. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های ٢٦٤٥٩٥٧٣- ٢٦٤٥٩٣٨٢تماس بگیرید . اکثر شرکتهای بیمه هزینه جراحی زیبایی شکم یا عوارض آن را پوشش نمیدهند، با این حال اکثر جراحان پلاستیک تسهیلات ویژهای را برای پرداخت هزینه عمل در نظر میگیرند. انجام این دو عمل به طور همزمان تهاجم عمل را بیشتر می کند. ♦ احساس درد و حساسیت ممکن است چند هفته و گاهی تا دو سه ماه در موارد جراحی ابدومینوپلاستی بطول بیانجامد. ممکن است حذف توده چربی برای بیمارانی که تحت عمل جراحی چاقی قرار گرفته اند دیگر مد نظر نباشد.

در این عمل جراحی ناف باید جابجا شود و گاهی لازم است که لوله تخلیه تا چند روز زیر پوست باقی بماند. سن فاکتور مهمی نیست اما اصولا هر چه سن بالاتر باشد،انعطاف پذیری پوست کمتر میشود. پس از اتمام جراحی محل آن را پانسمان نموده و یک درن برای خارج شدن هر گونه مایع اضافی از شکم تعبیه میشود. در صورتی که بیمار تجمع چربی در پهلو و سایر نواحی نزدیک به شکم وجود داشته باشد با برشی که در ناحیه سزارین وجود دارد چربی ها را از این نواحی نیز خارج کرد. در صورتی که فرد بیمار از آمادگی روحی مناسب برای جراحی برخودار نبود، انجام جراحی را به بعد موکول کند. در صورتی که دچار چنین مشکلی شده اید می توانید با درمان آن به رفع مشکل خود بپردازید و حس جنسی خود و همسرتان ر ا بهبود بخشید. در نتیجه با این روش شکم به طور چشمگیر و به طور قابل توجهی تخت خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید