جراحی زیبایی چیست؟

اما بسیاری دارای چهره معمولی هستند که گاها در اثر تصادف، آسیب و یا افزایش سن دچار افتادگی، عدم تقارن، تیرگی و … می شود. اما بسیاری از جراحان و متخصصان، برنامه ­هایی مانند تخفیفات و پرداخت تقسیطی را برای بیماران در نظر می­گیرند تا این روش مقرون به صرفه­تر باشد. هرچند که پس از تزریق چربی عوارض طبیعی مانند تورم و قرمزی در ناحیه تزریق وجود دارد، اما بلافاصله پس از تزریق اثر آن مشخص می­شود. برخی از چربی­ ها طی شش هفته اول پس از تزریق به طور طبیعی توسط بدن جذب می­شوند، اما چربی ­های زنده مانده، درست مانند سایر بافت­ های زنده بدن به حیات خود ادامه می­دهند. خطرات و عوارض عمل زیبایی کلیتوریس: این عمل ممکن است، خطراتی مانند خونریزی، هماتوم (توده خون زیر پوست)، عفونت و آسیب عصبی در پی داشته باشد. جراحی زیبایی یا همان جراحی پلاستیک یک جراحی واقعی است و خطراتی دارد که مانند خطرات سایر جراحی هایی است که با چاقو سروکار دارند.

حتی مواردی مانند سرماخوردگیهای جزئی، تبخال و یا مواردی از این دست را اطلاع رسانی کنید. اما در کنار همه این کارهای زیبایی معمولی، هستند کسانی که پا را فراتر گذاشتند و دست به جراحیهایی زدند که اصلا شناخته شده نیست و جزو عجیبترین عملهای زیبایی قرار گرفته است. تعداد زیادی از زنان و مردان جوان در انتظار نشسته اند تا به اتاق پزشک و سپس به اتاق جراحی داخل شده و در نهایت موجودی زیبا از زیر دست داکتر به در آیند. هزینه­ های کلی ترمیم تزریق چربی صورت شامل هزینه­ های جراحی استخراج چربی، بیهوشی، آزمایش ­های پزشکی، نسخه ­های دارویی و دستمزد پزشک متخصص است. دغدغه تمامی خانم ها قبل از عمل لابیاپلاستی انتخاب بهترین متخصص زنان برای انجام این عمل است. مبتلایان به آلرژی بینی هم میتوانند تحت عمل جراحی قرار گیرند؛ اما بسته به شدت علائم بهتر است قبل از عمل تا مدتی بعد از عمل، تحت درمان با داروهای ضد حساسیت قرار گیرند.

این روش برای افرادی که به دنبال رفع برآمدگی و برجستگیهای بینی خود هستند اما برای راه حل دائمی آماده نیستند، یا در مورد خطرات و زمان بهبودی ناشی از رینوپلاستی سنتی نگران هستند، ایده آل است. پایین افتادگی کناره های خارجی ابروها نسبت به حالت ایده آل سبب غمگین و افسرده به نظر رسیدن صورت شما میشود. عموماً برای رسیدن به نتایج و اثرات ماندگار به دو تا چهار تزریق نیاز است تا نتایج پایدار و ماندگار حاصل شود. هزینه ترمیم تزریق چربی صورت از پزشکی به پزشک دیگر، از یک منطقه جغرافیایی به منطقه دیگر و با توجه به تکنیک مورد استفاده در تزریق چربی متفاوت است. پیش از این به پروتز صورت سیلیکونی اشاره کردیم که از رایجترین انواع مورد استفاده در جراحیهای پلاستیک است. مثلا در مواردی که این مواد سیلیکونی در مجاورت استخوانها قرار میگیرند ممکن است جذب این اندام گردند که مشکلاتی را برای فرد پدید خواهد آورد.

برای پروتز صورت میتوان از مواد مختلفی استفاده نمود. سپس، اگر نیاز به پیوند استخوان باشد، از دنده ها ، استخوان پشت آرنج ، سطح بیرونی جمجمه، ستیغ ران و … استفاده می کند. اگر برش ایجاد شده داخل دهان باشد، میتوان از بخیه های قابل جذب استفاده نمود. این عمل جراحی، که از اصلیترین اعمال جراحی صورت گرفته توسط پزشکان محسوب میشود، یکی از دشوارترین و در عین حال پربازدهترین راهکارهاییست که در طی سالیان گذشته برای جوانسازی و اصلاح ظاهر صورت افراد مورد استفاده قرار گرفتهاست. این برش ها بر اساس روش های مختلفی است که با تشخیص پزشک و شرایط کلی بینی افراد انتخاب می شود. اما در ناحیه لب ­ها یا سایر نواحی متحرک مانند خط اندوه نیاز به سه تا چهار جلسه تزریق در برخی افراد وجود دارد. پروتزهای گونه میتوانند در سه نوع کاربرد مورد بهرهبرداری قرار گیرند. بهداشت و رسیدگی به جای زخمها و تعویض پانسمان، شستن و ضد عفونی کردن بخیهها روزی حداقل سه مرتبه بسیار مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید