جراحی زیبایی یکتا ناصر لو رفت / سالها پنهان بود ! + عکس

این منجر به ظاهر یک شکم بسته می شود. در این روش پوست و چربی اضافی از شکم برداشته می شود. یک جراح بینی به شما اجازه می دهد آنچه را که باید قبل، حین و بعد از جراحی پیش بینی کنید، درک نمایید تا بتوانید در مورد نتایج عمل بینی و انتظارات، واقع بین باشید. چنین کاری حتی در صورت موفقیت آمیز بودن جراحی، نارضایتی بعدی بیمار را در پی خواهد داشت.بهترین طراحی عمل، در حین انجام عمل جراحی است که ضمن حفظ عمل طبیعی بینی، شکل بینی هماهنگ با سایر اعضای چهره باشد و پیش از آن به بیمار این مورد توضیح داده شده باشد. طراحی کامپیوتری هیچ تاثیری در شیوه و نتایج طراحی زیبایی بینی ندارد و جنبه تبلیغاتی دارد.دکتر حمید ملکانراد، متخصص جراحی پلاستیک و استادیار دانشگاه علوم پزشکی ارتش در این باره به سئوالات زیر پاسخ می دهند.آیا روش جراحی بینی استخوانی با بینی گوشتی متفاوت است؟

ترشح از بینی تا 72 ساعت پس از جراحی بینی طبیعی است و در صورت لزوم گاز کوچک جلوی بینی را تعویض نمائید. در صورتی که داروی خاصی مصرف میکنید یا به داروی خاصی حساسیت دارید یا مشکل جسمی خاصی دارید، قبل از انجام جراحی، پزشک خود را در جریان قرار دهید. نظر یا سوال داری؟ به همین دلیل، هر ساله برای انتخاب زیباترین زنان جهان، فاکتورهای مختلفی را مانند ظاهر، شخصیت، و طبیعی بودن چهره افراد در نظر می گیرند. بینی طبیعی یا فانتزی؟ این جراحی به دوصورت میتواند انجام گیرد، جراحی به روش بسته و یا جراحی به روش باز. این وضعیت میتواند شما را خسته، عصبانی یا غمگین نشان دهد. همچنین میتواند مشکلات ساختاری و تنفسی موجود در بینی را برطرف نماید. اما در صورتی که بیشتر از این مدت طول کشید نگران نباشید چرا که نوع بینی، بافت پوست بینی و میزان جراحات وارد شده به بافتهای مجاور در روند بهبودی تاثیرگذار خواهند بود. معمولا چسب زدن بینیهای گوشتی مدت بیشتری طول میکشد زیرا تورم حاصل از عمل بینی گوشتی زیاد بوده و فرم گیری این نوع بینی سختتر است.

پوست بینی استخوانی نازک و استحکام قسمت غضروفی آن زیاد است. در این پروسه پوست فرد را از دو طرف بینی یعنی قسمت پره ها به یکدیگر نزدیک تر می کنند و از پهنای پایینی کم می شود. نکته قابل ذکر دیگر در رابطه با عوارض این جراحی، به جای ماندن زخم حاصل از جراحی است. پیشنهاد می کنیم که هرگز به زخم ها دست نزنید و پوست زخم شده را نَکَنید. برای کاهش کبودی و ورم بعد از ابدومینوپلاستی می توانید از آناناس و آب کرفس استفاده کنید. استفاده از لیزر در برداشتن قوز بینی و یا انحراف بینی و حتی افتادگی نوک بینی هیچ جایگاهی ندارد و جنبه تیلیغاتی دارد. تورم بعد از هر جراحی وجود دارد و بسیاری از افراد که جراحی زیبایی شکم انجام داده اند، تورم در این ناحیه را داشته و از این عارضه همیشه شکایت می کنند. همانگونه که در قسمت مراقبتهای قبل و بعد از جراحی بینی توضیح داده شد، مصرف دخانیات و سیگار تا مدتی ممنوع است. گفتنی است که دختر چینی 56 هزار دلار برای این جراحی هزینه کرده و با کمک های مردمی توانست این پول را فراهم کرده و در اختیار پزشکان قرار دهد. یک جراح برتر در ابتدا سلامت فرد را در اولویت کار خود قرار می دهد و تنها به اهداف مالی و منافع مادی خود فکر نمیکند.

همانطور که از نام این روش پیداست، می توان بر اساس شرایط کلی بدن فرد متقاضی و خواسته و هدف وی از جراحی زیبایی لاغری، از چند روش برای تخلیه چربی ها استفاده کرد. برای کاهش درد میتوانید از داروهای ضد درد استفاده کنید. روش جراحی بسته تنها برای زمانی مناسب است که بینی فرد بیمار نیاز به تغییرات زیادی نداشته باشد. این روش در صورتی اتخاذ میشود که فرد مشکلاتی در حفره بینی داشته باشد؛ مثلا عدم تقارن حفرهها یا بزرگ بودن حفرهها. بهبود وضعیت نوک بینی همچنین تاثیر زیادی روی ظاهر کلی فرد دارد. گاهی کسی بینی گوشتی دارد و در طراحی کامپیوتری بینی قلمی برایش تصویر می شود، ولی در نهایت پس از عمل بینی اش به آن شکل درنمی آید. در اثر جراحی زیبایی بینی ممکن است چشمها بزرگتر و گونهها برجستهتر دیده شوند. عمل جراحی بینی برای چه کسانی ضروری است؟ پاسخ: خیر. اما مطمئنا هر چه بینی دفعات زیادتری عمل شود احتمال عارضه زیادتر خواهد داشت.

اما حتما باید غذا بخورید. البته در مورد این نوع جراحی باید به این نکته توجه نمود که، به دلیل محدود بودن ناحیه مورد نظر حین عمل، نمیتوان تغییرات و اصلاحات گستردهای را انجام داد. اصلی ترین هدف در این عمل جراحی، اغلب حفظ خط لب و حفظ رنگ لبه واژن است. یکی از دلایل داشتن بینی گوشتی ضعیف بودن بافت غضروف است، به همین دلیل عمل جراحی بینیهای گوشتی دشوارتر از بینیهای استخوانی است. از ویژگیهای بینی استخوانی به بافت استخوانی مستحکم و پوست نازک این بینی میتوان اشاره کرد. ساختمان بینی از پوست و گوشت و غضروف و استخوان تشکیل شده است. اگر احساس می کنید بینی شما بیش از حد تخت است، ایمپلنت غضروف برای شما مناسب است. جراحی را انتخاب کنید که با او احساس راحتی می کنید و می توانید با او یک رابطه متقابل و منطقی برقرار کنید. محل برشها طوری انتخاب میشود که اسکار آن مشخص نباشد. جراحان زیبایی بینی در ایران سالانه اقدامات بی شماری را انجام داده اند که باعث میشود آنها با تجربه تر از جراحان پلاستیک کشورهای دیگر باشند.

دیدگاهتان را بنویسید