جوانسازی واژن |جراحی زیبایی واژن

هستند (صرع- تشنج)، ابتدا باید مشکلات زمینه ای درمان شده و سپس اقدام به عمل نمود. اینها گروهی هستند که باید ابتدا تحت مشاوره ی روان درمانی قرارا گیرند زیرا جراحی برای این افراد بیهوده است. آماده سازی قبل از عمل لابیاپلاستی بسیار مهم است. تزریق ژل به واژن یکی از انواع تزریقات زیبایی برای ناحیه تناسلی بانوان است و همان طور که از نام آن مشخص می باشد، در این روش برای افزایش حجم و جوانسازی واژن، به آن ژل تزریق می گردد. زمان انجام عمل لابیاپلاستی حدوداً ۱ ساعت است و بیمار می تواند روش بیهوشی خود را انتخاب کند. آیا قبلاً تحت بی حسی یا بیهوشی قرار گرفته، به دندانپزشک برای پرکردن دندان مراجعه کرده و یا تحت جراحی قرار گرفته است؟ سوال مهم اینست که آیا خانم به تازگی زایمان کرده است یا خیر و سوالاتی از این دسته که بسیار مهم و سرنوشت ساز می باشد.

دردهای مداوم ناحیه(صدمه به اعصاب لابیا) نیز مشکل دیگری است که درصورت باتجربه بودن جراح ما شاهد آن خواهیم بود. البته ناگفته نماند که در این جراحی، مقدار اضافی کلاهک کلیتوریس نیز می تواند برداشته شود. خطرات دیگری که در دراز مدت ممکن است در خانم ایجاد شود شامل کاهش میل جنسی(درصورتیکه کلیتوریس و اعصاب ناحیه هوشمندانه عمل نشود). بعد از عمل کلیتوریس، چین و چروک ها و هم چنین آویزان بودن کلیتوریس از بین می رود. گاهی اوقات ممکن است بعد از عمل مجدداً گوش ها به حالت اول خود بازگردد. پس می توان گفت عمل جراحی روی لابیاها (لابیاپلاستی) در بسیاری از موارد یک درمان است نه یک جراحی زیبایی! چرا که در برخی موارد به دلیل کم بودن چربی به راحتی تنها از طریق بی حسی موضعی می توان این کار را انجام داد. به بیانی ساده تر نباید انتظار داشته باشید بعد از بلفاروپلاستی چین و چروکی ظاهر نشود و بالا رفتن سن و سال بر روی پلک ها و نواحی اطراف آن بی تاثیر باشد. خانم در یک مرحله تحت بیهوشی یا بی حسی قرار میگیرد.

بیهوشی پودندان ۱۸ الی ۲۴ ساعت بعد از عمل درد را کنترل می کند. این جراحی می توانداز یک تا پنج ساعت طول بکشد. تأکید می کنیم که قیمت و هزینه را نباید معیار یک جراح بینی خوب و عالی قرار داده و کیفیت را فدای کمیت کنیم. برای اینکه نوع لیزر را مشخص کنیم می توانیم بگوییم لیزر مونالیزا تاچ که (FDA Approve) کشور آمریکا می باشد می تواند گزینه خوبی برای خانم ها باشد. در جراحی زیبایی شکم به روش معکوس، جراح اقدام به ایجاد برشها در زیر سینه ها میکند. در علم پزشکی و جراحی، هیچ قطعیت و یا پیش بینی دقیق وجود ندارد و ممکن است شما بعد از عمل جراحی بینی، کاملا سرحال باشید و بلافاصله مرخص شوید. در بسیاری موارد سوال خانم ها این است که آیا می توان پرینورافی و جراحی زیبایی واژن را همراه با لابیاپلاستی تواماً انجام داد. در موارد دیگری شاهد این هستیم که فرد بعلت بزرگی لابیاها مرتب دچار عفونت و عرق سوز می شود و نمی تواند لباس های تنگ بپوشد. پس گفتیم لابیاپلاستی فقط عمل جراحی زیبایی نمی باشد بلکه درمانیست برای مشکلات و بیماری های قارچی و ….پیاپی و احساس سوزش و خارش در ناحیه ولو واژینال و انواع عفونت ها.

وقتی خانم مرتب دچار عفونت های قارچی و باکتریایی ناحیه ولو می شود مسلماً از این جراحی بهره خواهد برد. خونریزی مداوم محل عمل که درصورت عدم خونگیری درست در ناحیه ممکن است بوقوع بپیوندد و همچنین تشکیل هماتوم در ناحیه که جراح بایستی توصیه به مصرف کیف یخ در ناحیه به خانم بدهد. پیش از جراحی دخانیات مصرف نکنید. قبل از مراجعه به بیمارستان استحمام كامل انجام دهید و از به كار بردن هرگونه زیور آلات خودداری كنید. برای انجام یک سری عملیات پیچیده برای تغییر شکل چشم ها ، زن باید 250 هزار دلار بپردازد.حالا پلک های بزرگ و برجسته چشم های کشیده و شبیه خوک را به جای چشم های گربه ای پنهان می کند. درمان مشکلات متعدد حاصل از یک لابیای بزرگ در ناحیه ولو واژن. آگاه شود در صورتیکه فرد مبتلا به این مشکلات باشد می توان عمل جراحی(با یا بدون لیزر) را تا کنترل مشکلات بینار به تعویق انداخت.

دیدگاهتان را بنویسید