دکتر خسرو مقتدر: متخصص گوش ،حلق و پلاستیک بینی و صورت

البته هنوز تمام نشده است و یکی یکی برایم میشمارد: «پیشانی و کنار چشمها و چانه ام را چند سال بوتاکس زدم، اما بازهم از چهره خودم راضی نبودم؛ برای همین سال گذشته پوست صورتم را لیفت کردم. عمل لیفت لب به این صورت است که یک ردیف از پوست از زیر بینی برداشته میشود و روند ترمیم و جوش خوردن آن بین ۷ تا ۱۰روز طول میکشد. توجه داشته باشید خانم هایی که واژن آن ها عفونت دارد بعد از درمان باید لیفت واژن و عمل تنگ کردن را انجام دهند. تصمیم به انجام عمل رینوپلاستی و زیر تیغ جراحی رفتن، به نظر شخصی شما بستگی دارد و شما باید واقع گرایانه بدانید که هدف شما از انجام جراحی بینی چیست؟ جدا از بار افزون شده روی دوش همکار اداری، مشکلات کارمندی که زیر تیغ جراحی یا سوزنهای زیبایی هم رفته کم نیست و جالب است که قبل از عمل جراحی یا حتی همان سوزن نازک بوتاکس، از موارد سخت احتمالی دوران نقاهت اطلاع دارد، اما چه شد که با تمام سختیها این موج زیباییسازی به هر قیمتی در جامعه جاری شده و با وجود شعار «من همه چیزم طبیعیه» یا با بیان انگلیسی باب شده «من نچرالم»، همچنان فوج فوج صفهای پر ازدحام در مطب پزشکان زیبایی به چشم میخورد؟

قبل و بعد از انقلاب هم بسیاری از بازیگران زن که دغدغه معروف و چهره شدن در سینما را داشتند، تصمیم رفتند که با اندکی تغییر و با انجام یک جراحی، فرم صورتشان را برای مخاطب قابل پذیرش تر کنند. بسیاری از افراد را باید قبل از انجام جراحی زیبایی، یک مشاور بررسی کند، زیرا مسائل روانی زیادی میتواند زمینهساز این تمایلات افراطی شود. عمل جراحی بینی عمل حساسی بوده و هرگونه قصور و اشتباه حتی به میزان کم می تواند نتیجه عمل را تغییر داده و تاثیر بدی در چهره افراد بگذارد که باعث کاهش اعتماد به نفس آن ها می شود. از این صفحه به آن صفحه همه بینی و لبهایی شبیه بههم دارند، دندانهای لمینتشده، موهای بلوند، مژههای پرپشت و ناخنهای بلند. چقدر دوست دارم که شبیه یک دانش آموز دبیرستانی به نظر برسم». چنین حسی را تجربه و این تحسین و تمجید را دریافت میکنند، اما برخی به تغییر ظاهر خود روی میآورند.

وقتی فرد نمیتواند به خودش امید بدهد که زندگی موثری داشته است، بهدنبال بهانهای میگردد که همیشه جوان و زیبا و شایسته تحسین اطرافیان باشد. درصورتیکه عارضهای پیدا کند، تمام زندگی فرد را نابود میکند و چنین فردی هرگز به زندگی عادی برنمیگردد. متخصص زنان با استفاده از یک الکترود مخصوص انرژی فرکانس رادیویی کنترل شده را به واژن منتقل میکند. با ترکیب دو روش میکرونیدلینگ و فرکانس رادیویی تولید طبیعی کلاژن، الاستین و اسید هیالورونیک بیشتر میشود. مواد طبیعی مانند آلوئه ورا که طبیعی ترین ژل زیبایی ست ، از افتادگی عضلات جلوگیری می کند. در طول بارداری و یا زمانی که مقدار زیادی وزن اضافه می کنید این طبیعی است که پوست شکم کشیده شود. ابروها را بلیدینگ، بینی را رینوپلاستی و شکم را لیپولیز کرده است. ابتدا باید با جراح خود ملاقات کنید و در مورد اینکه آیا شما کاندید مناسبی برای رینوپلاستی هستید یا نه، صحبت کنید.

اینکه روزها و شبهای متوالی در اتاقش مینشست و فقط بازی میکرد، خودش و دیگران را کلافه کرده بود. هر فردی که تن به عملهای زیبایی میدهد، دلیل قانع کننده خودش را دارد. برخی از افراد به دلیل سفید نبودن دندان های خود، سعی می کنند که در اجتماع و جامعه ظاهر نشوند. همچنین ممکن است، به دلیل عدم تقارن در این لبهها جراحی انجام شود. جراحی با هزینه های ۲ و یا ۳ میلیون ممکن است توسط بعضی از پزشکان و در برخی از کلینیک ها انجام شود اما این جراحی قطعا نتیجه جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت. قیمت جراحی بینی در سال 1400 ممکن است برای شما کمی گران به نظر برسد و باعث شود بخواهید به جراحانی مراجعه کنید که هزینه کمتری میگیرند. برای ثبت حالت بینی پیش از عمل و مقایسه ی تغییرات اعمال شده، پیش از عمل در آتلیه یا در مطب جراح، از بینی در حالت سه رخ عکس گرفته میشود. سه روز در بخش مراقبتهای ویژه بستری بود تااینکه دعاهای خانواده اش مستجاب شد و به هوش آمد. عمل با بی حسی موضعی همراه بود.

کنار یکی از ران هایم هم گوشت اضافه درآمده بود و پزشک باید آن قسمت را دوباره برمی داشت، ولی من تحمل جراحی دیگری را نداشتم. ولی نسبت به نوع بسته تورم بعد از عمل بیشتر است. از جمله نوع مشکل بینی یا عمل جراحی، شهرت جراح و مهارت وی و یا اعتبار کلینیک مورد نظر و سایر موارد از این دست. بهترین جراح زیبایی واژن تهران کیست؟ از این رو لازم است که به منظور پیشگیری از بروز انواع خطرات و همچنین زیبا کردن شکم و کسب نتایج مطلوب بهترین جراح زیبایی شکم را انتخاب کنید. جراح پلاستیک یا متخصص گوش و حلق و بینی با انجام تغییرات لازم روی ساختار بینی، به اصلاح فرم بینی و رفع مشکلات تنفسی می پردازد. بدیهی است در چنین حالتی به جای اصلاح پف پلک با جراحی زیبایی، باید بیماری متابولیکی را درمان کرد. وی افزود: جراحی بینی نیز مانند هر عمل دیگری یکسری عوارض عمومی دارد که عفونت، خونریزی، باقی ماندن جای جراحی و غیره از جمله آنها است.

دیدگاهتان را بنویسید