دکتر علی اصغر شیرازی

در حالی که لیفت صورت عموماً یک عبارت توصیفی است، اشاره به تعدادی از روشهایی دارد که ظاهر قسمت پایینی صورت از جمله گونهها، فک و گردن را تغییر میدهند. از دیگر خدمات خانم دکتر میشه به: درمان زگیل تناسلی، فریز و کرایوتراپی زخم دهانه رحم، عمل افتادگی رحم و مثانه اشاره کرد. وی سپس در فیلم های مواجهه، گناه من، بازی کرد ولی تمام این فیلم ها بعد از چند سال تاخیر اکران محدود شدند و توانایی های نیوشا در این فیلم ها و مخصوصا شوریده چندان دیده نشد. این جراحی اغلب همراه با کشیدن دندان انجام میشود. عمل حدوداً ۱.۵ تا ۲ ساعت طول میکشد و معمولا بیمار همان روز مرخص میشود. بهبودی کامل تا چند روز طول میکشد و ممکن است، شخص کمی سوزش، قرمزی یا ورم را مشاهده کند. حداقل یک ماه قبل و بعد از آبدومینوپلاستی از مصرف سیگار باید پرهیز کرد، چرا که کشیدن سیگار روند بهبود زخم را کند می کند. 4. خوردن بعد از جراحی را حدود ۴ ساعت بعد از عمل شروع کنید، چرا که پس از این مدت اثر داروهای بیهوشی کمتر شده و احتمال حالت تهوع و غیره کاهش می یابد. این شاید خوب نیست و شاید آرش هم کلافه شود.

آرش این ویژگی خوب را دارد که با احترام برخورد می کند و همراه و دوست واقعی من است. اما این عمل با جدیدترین متدهای بی حسی و طی چندین مرحله بی حسی انجام می شود و خیال شما از این بابت کاملا آسوده خواهد بود. افرادی که دارای زخم یا تبخال فعال در محل مورد درمان هستند باید از انجام این روش خودداری کنند. این غده ها مسئول ترشح مایعاتی هستند که نمی گذارند بافت واژن خیلی خشک شود. مونس پوبیس (Mons Pubis) سقف دستگاه تناسلی خانم ها است از بافت چربی تشکیل شده است و استخوان لگن و پوبیسم را پوشانده است. باتوجه به اینکه هرکاری سختی خودش را دارد این است که زنها همان قدر توانمند هستند و میتوانند تاثیرگذار باشند که مردها میتوانند. افرادی که بر اثر افزایش سن پوست ناصافی دارند، این روش را میتوانند امتحان کنند. باید توجه داشت که مهمترین عامل در حصول نتیجه جراحی بینی، شکل اولیه بینی و کیفیت پوست آن است.

من متنفرم از اینکه همه در خیابان شبیه هم شدهاند و یک شکل به نظر میرسند. نکته ای که برای من بسیار جالب بود اینکه خانه خدا شبیه به هیچ جایی از دنیا نیست. پدر و مادر شدن تصمیم بسیار بزرگی است و شما برای رسیدن به این تصمیم باید از هر جهت آمادگی داشته باشید. در صورتی که بیمار تجمع چربی در پهلو و سایر نواحی نزدیک به شکم وجود داشته باشد با برشی که در ناحیه سزارین وجود دارد چربی ها را از این نواحی نیز خارج کرد. نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون بعد از جراحی مجدد بینی اش تصویری از خود در فضای مجازی منتشر کرد که در ادامه می بینید. وقتی می خواستم وارد بازیگری شوم مادرم مخالفت نمی کرد ولی آن دید مادرانه نسبت به آینده من را در نظر می گرفت اما پدرم با بازیگر شدن من زیاد موافق نبود. پدرم اصولا کارهای علمی را دوست داشته و دارد و ترجیح می داد من پزشک یا مهندس شوم تا بازیگر! وقتی وارد این عرصه شدم و با کار آقای جوزانی شروع کردم و پس از آن هم بلافاصله وارد سینما شدم، در همان سال اول نتیجه خوبی حاصل شد، پدرم تغییر موضع داد و با کار من موافقت کرد.

این را گفتم که بگویم ما هر کار نادرستی بکنیم، کائنات صد برابر آن را به ما برمی گرداند. از این طریق به نوبهی خود، آمادگیام را برای انجام هر اقدامی در جهت حفظ این گونهی ارزشمند حیوانی کشورمان اعلام میدارم و امیدوارم بعد از این دیگر شاهد بروز چنین اتفاقات تلخی نباشیم». به طور کلی می توان خاطرنشان کرد که ما میخواهیم با این روش رضایتمندی بیشتری فرد داشته باشد و همچنین درد و کم خونی کمتری پس از عمل داشته باشد. نیوشا ضیغمی با شرکت در کلاس های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بازیگری را فراگرفت وبلافاصله بعداز فارغ التحصیلی ازاین کلاس ها در مجموعهٔ تاریخی در چشم باد نقش یک دختر روستایی را ایفا کرد. دختر جوان از همان روز نخست به مادرش گفته بود که پزشکان سحر را کشتند، صورتش کبود شده بود و روی صورتش یک ملحفه سفید کشیده بودند. مهدویفر در سریالهاي جراحت، مادرانه، و فیلمهاي سوت پایان، چهارشنبه، پنجاه کیلو آلبالو و کمدی انسانی بازی کرده کـه نوع هر کدام از نقشهایش گوناگون اسـت؛ از دختری متفاوت در «سوت پایان» تا نقش یک دختر لال در «زبان مادری». بعد از عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی، مثل هر جراحی دیگری باید یک سری نکات را رعایت کنید و به طور کلی مراقب خودتان باشید.

اگر ایراد بدی در چهره باشد باید با جراحی برطرف کرد، اما اغراق در هر چیز نامطلوب است. اما سال 85 سال نسبتا خوبی برای ضیغمی که تا آن زمان هیچ کدام از فیلم هایش اکران نشده بودند بود. من و نیوشا همکار و هم رشته نیستیم و من تاجر نقره هستم اما این هیچ ربطی ندارد که بخواهیم یکدیگر را درک نکنیم و دچار مشکل شویم. خانه خدا واقعا مانند قیامت است، همه یکسان لباس میپوشند و هیچ تفاوتی ندارند و همه افراد به خدای واحد فکر میکنند. اگر در خانه تائید شوی، در جامعه خیلی دچار مشکل نمی شوی که در خانه خلاء عاطفی داشته باشی… استار بودن یک عمر دارد ،پس مهمترین قضیه همین تامین عاطفه از طرف همسر و خانواده است. نوعی از پروتز وجود دارد که با نام پروتز کاسموس شناخته میشود، این پروتز ها با هدفت درمانی و برای کمک به افرادی که دچار نقص عضو هستند استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید