دکتر مهرنوش امیری متخصص زنان

واکنش آلرژیک : ممکن است به نوار جراحی یا سایر مواد استفاده شده در حین یا بعد از عمل، واکنش آلرژیک داشته باشید. اگر سیگار می کشید ، پزشک از شما می خواهد که حداقل از دو هفته قبل از جراحی تا دو هفته بعد از جراحی سیگار را ترک کنید. همچنین ممکن است از شما بخواهد که قبل از انجام عمل، آزمایش پزشکی خاصی را انجام دهید که حتماً باید این آزمایش را در فاصله زمانی مناسب قبل از نزدیک شدن به زمان عمل انجام دهید. افراد بالغ و نوجوانان نیز باید برای انجام جراحی اتوپلاستی، شرایط مناسبی داشته باشند. برخی افراد هستند که از انجام جراحی زیبایی نفعی نمیبرند. دختری که به دنبال تزریق دارو برای عمل زیبایی به دست افراد غیرمتخصص در یکی از کلینیکهای شهر اهواز دچار ایست قلبی تنفسی شد، تلاش کادر پزشکی برای نجات وی بینتیجه ماند و دچار مرگ مغزی شد. در حال حاضر مبل های راحتی در خانه و صندلی های راحت در اداره دارید.

در سایه پیشرفت های دانش پزشکی، مرزهای جراحی زیبایی(جراحی پلاستیک) به صورتی جهش وار توسعه یافته و هر روز عده بیشتر و بیشتری تصمیم می گیرند درباره نمود ظاهری خود که با درون آنها هماهنگی ندارد، کاری انجام دهند. لیپوساکشن یا لیپوپلاستی یک روش جراحی زیبایی است که با از بین بردن رسوبات چربی اضافی و بهبود خطوط بدن منجر به تغییر شکل مناطق خاصی از بدن و افزایش رضایت فرد از تناسب اندام خود میشود. اگر چین و چروک پلک بالا زیاد باشد ، پوست اضافه برروی مژه ها می افتد و میدان دید محیطی فرد را محدود می کند. شل شدن پوست با اینکه در هر فرد متفاوت است اما یکی از عوامل مهمی است که افراد پس از دیدن آن بر روی صورت خود برای جراحی اقدام می کنند، البته بهترین کار هم جراحی است. جراحی بازسازی گوش معمولا برای اصلاح ناهنجاری ها و یا صدمات وارد شده به گوش انجام می شود. گوش کوسمان:این گوش ها به گوش های علامت سوالی معروف هستند و در بخش لاله گوش یک فاصله مشخصی تا جمجمه وجود دارد و انحنای گوش به سمت بیرون است .

اسکار در محلهای برش یا اطراف آن : در حالی که جای زخم دائمی است، اما به احتمال زیاد در پشت گوش یا در چین های گوش پنهان میشود. ماکروتیا: گوش های خیلی بزرگ که با صورت تناسب ندارد. تکنیک خاصی که دکتر شما انتخاب می کند، محل برش و جای بخیه ها را مشخص می کند. بعد از اینکه دکتر شما برش را ایجاد کرد، غضروف و پوست اضافه را حذف می کند. در بعضی از بیماران در قسمت خارجی پشت گوش غضروف به اندازه کافی ایجاد نشده و گوش فاقد پوست است. در بعضی موارد ممکن است لازم باشد بخیه ها را بردارید. این تفاوت ها نیز یکی دیگر از فاکتورهای تاثیرگذار در متفاوت بودن رینوپلاستی زنان و مردان است. بعد از رشد کافی لاله گوش معمولاً بعد از 5 سالگی تا بزرگسالی میتوان اتوپلاستی را انجام داد. در این مقاله همراه ما باشید تا با هم انواع جراحیهای زیبایی را مورد بررسی قرار دهیم. سوابق پزشکی شما را به طور کامل بررسی می شود و یک معاینه کامل بر روی شما انجام میدهد تا صلاحیت شما برای عمل جراحی زیبایی مشخص شود. لازم به ذکر است که اگه فردی دچار هرگونه مشکلات تنفسی باشد، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی به عنوان یکی ازعمل های زیبایی می تواند این مشکل را درمان کند.

تکنیک جراحی که پزشک انتخاب می کند بستگی به میزان اصلاح گوش های بیمار دارد. در طی انجام عمل جراحی شکم، بافت چربی در عمق پوست شما در ناحیه شکم ممکن است آسیب ببیند یا بمیرد. بدیهی است که در این حالت علاوه بر اینکه بیمار دردی ندارد اضطراب و استرسی را نیز متحمل نمیشود. که در این صورت باید برداشته شده و دوباره اعمال شوند. به احتمال زیاد باید از مصرف آسپیرین، داروهای ضد التهاب و مکملهای گیاهی که باعث افزایش خونریزی میشوند، خودداری کنید. اگر شما در دوره قاعدگی هستید، باید صبر کنید تا دوره قاعدگی شما تمام شود و چند روز نیز از آن بگذرد. بیمار بعد از یک روز از جراحی می تواند فعالیت داشته باشد . بنابراین حتما در جراحی های زیبایی بینی اهمیت و سلامت تنفس در راس قرار دارد. در روش نیمه بیهوشی علاوه بر اینکه خود لاله گوش توسط جراح بیحس میشود متخصص بیهوشی نیز از طریق رگ داروهای ضد درد و ضد اضطراب را به بیمار تزریق میکند.

دیدگاهتان را بنویسید