راز کاهش سوالات رایج درباره عمل جراحی زیبایی بینی در چیست ؟

استفاده از این روش نه تنها دردی برای بیمار ندارد بلکه باعث کاهش عوارض بعد از جراحی بینی شامل خونریزی و تورم می شود. پزشک برای کاهش تورم بینی و کمک به بهبودی بعد از جراحی از تامپون استفاده می کند. این روش باعث میشد بینی بعد از مدتی تغییر شکل دهد، نوک آن پایین بیایید؛ حالت فرورفتگی یا کجی پیدا کند. مولفههای جراحی زیبایی بسیار متنوع و دقیقاند؛ بنابراین بهتر است بهترین جراح بینی گوشتی شهر محل سکونتتان را پیدا کنید؛ برای ویزیت که نزد او رفتید، مفصل درباره روش و شرایط این عمل با او صحبت کنید. علاوه بر این، یک جراح باید مطمئن شود که بیمار از نظر روحی و روانی آمادگی کامل را برای جراحی بینی دارد. برای انتخاب جراح بینی نیاز است که نمونه کارهای وی را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به مطب وی رفته و با تنظیم یک قرار ملاقات در ارتباط با جراحی بینی با او مشاوره نمایید. جراح بینی با داشتن آگاهی و تبحر لازم می تواند بینی شما را به بهترین نحو جراحی کند.

در بهترین حالت اگر بیمار به درستی کاندیدای این نوع عمل جراحی قرار گرفته باشد جراح میتواند زندگی او را تغییر دهد ، ولی قبل از آن پیش نیاز هایی لازم است. دکتر پرویزیان برای افرادی که از اندازه یا فرم بینی خود ناراضی هستند، جراحی زیبایی بینی را انجام می دهد تا ظاهر بسیار مناسب تر و جذاب تری پیدا کنند. طول دوره ریکاوری جراحی لابیاپلاستی به اینکه عمل لابیاپلاستی در بیمارستان یا مطب پزشک انجام می شود بستگی دارد.اکثر بیماران بعد از پنج تا هفت روز می توانند به کار یا بیشتر فعالیت های روزانه خود بازگردند. بسته به اینکه از عمل جراحی بینی چه اهدافی داشته باشید؛ میتوان انواع مختلفی را برای این جراحی در نظر گرفت؛ مثلا فانتزی، نیمه فانتزی یا طبیعی. بسته به این که ارتفاع و عرض بینی چقدر باشد؛ پزشک متخصص جراحی بینی، باید علاوه بر این دو فاکتور، به ضخامت پوست هم توجه کند تا به خوبی روند ترمیم را روی پایه جدید بینی، طی کند. اگر نزد بهترین جراح بینی گوشتی در شهرتان هم بروید؛ معمولا از شما خواسته میشود، زمانی این جراحی را انجام دهید که به بلوغ فکری رسیده باشید و از روی هیجانهای نوجوانی نخواهید، چهره خود را تغییر دهید.

بلندی غضروف هیچ نوع پیوندی را شامل نمی شود که البته بستگی به وضعیت بینی هم دارد. در ادامه، به این سئوال شما هم جواب دادهایم. ولی بهتر است که جراح بینی هم جنس بیمار باشد تا در صورت امکان از لمس غیرضروری نامحرم خودداری شود. اما بهتر است فعالیت های شدید را تا چهار الا شش هفته انجام ندهید. بسیاری از کسانی که بینی گوشتی دارند؛ دوست دارند عرض بینیشان را کم کنند. آقایان باید هنگام انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی، خیلی دقت کنند تا بینیشان عروسکی و فانتزی نشود. در گذشته برای جراحی بینی گوشتی، فقط قسمتهایی از غضروف بینی، برداشته میشد. در عمل لابیاپلاستی، پوست و بافت اضافی به وجود آمده، برداشته می شود. اگر قصد دارید برای رسیدن به یک نیم تنه کات شده و صاف و کانتور ، عمل لیپو را انجام دهید ، چند گزینه برای انتخاب خواهید داشت. این امکان وجود دارد که بیمار بخشی از هزینه درمان را در ابتدا پرداخت کرده و ادامه ی آن را به صورت اقساطی در طول درمان پرداخت نماید.

جراحی در اتاق عمل شامل هزینه متخصص بیهوشی و اتاق عمل نیز می شود. خوب حالا که درباره بینی گوشتی اطلاعات کلی را به دست آوردیم؛ باید ببینیم اگر قصد عمل داریم؛ این جراحی زیبایی را نزد کدام پزشک جراح پلاستیک انجام دهیم؟ برای رفع مشکلات خشکی واژن ، بی اختیاری ادرار و مدفوع و یا مشکلات واژن پزشک متخصص زنان یکی از روش های ذکر شده در بالا را تعیین می نماید . پس شهری که میخواهید در آن عمل بکنید نیز در تعیین قیمت جراحی بینی موثر است. شکل و طول برش بر اساس میزان تصحیح مورد نیاز تعیین می گردد . لیزر یک نور است که به محل مورد نظر میتابد و با انرژی متمرکز سبب تغییر فیزیکی در جسم یا فابت بدن میشود. این نکته را باید در نظر داشت که یک عمل ممکن است ۵ ساعت طول بکشد و عمل دیگری ۱ ساعت زمان می برد پس قیمت و هزینه عمل جراحی بینی متفاوت خواهد بود. لالیسا در سال ۲۰۲۱ عنوان زیباترین زن سال و در سال ۲۰۲۰ رتبه دوم و در سال ۲۰۱۹ رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

دیدگاهتان را بنویسید