راهی مطمئن برای داشتن لبخندی زیبا و ارزان

در آن زمان هورمونهای بدن شما به تعادل رسیده و سایز لابیاها هم به حالت قبل برگشته است. در صورتی که بینی شما از حالت طبیعی خارج است، انجام عمل زیبایی بینی برای شما از واجبات خواهد بود. این حالت کشیدگی و گشاد شدن واژن امری اجتناب ناپذیر است که پس از زایمان طبیعی به وجود می آید و برگشتن به حالت قبلی کار چندان ساده ای نخواهد بود. در ادامه به بررسی ویژگی هر یک از این انواع بینی می پردازیم. از جمله مهم ترین ویژگی هایی که یک مرکز درمانی باید داشته باشد این است که پرسنل و پرستاران باید حرفه ای و متخصص باشند تا بهترین خدمات را برای بیماران در آن مکان داشته باشند. این تکنیک در مواردی کاربرد دارد که ایجاد تغییرات در بخش لابیاها محدود است و با برداشت بخش کمی از لابیاها می توان فرم لازم را ایجاد کرد. این دستگاه همچنین برای تنگ کردن واژن نیز کاربرد دارد .

همچنین در افرادی که رابطه جنسی مکرر داشته اند نیز شلی و افزایش قطر واژن اتفاق میافتد که این افراد نیز از واژینوپلاستی جهت تقویت بیشتر رابطه جنسی خود سود میبرند. از همین رو متخصص زنان و زمان خوب افرادی هستند که توانسته اند تحصیلات آکادمیک موفقی داشته باشند و در دوران تحصیل در دانشگاه منابع معتبری را در حوزه تخصص خود مطالعه کرده اند. در کل جراحی واژینوپلاستی در افرادی که در رسیدن به ارگاسم یا اوج لذت جنسی دچار اختلال هستند و یا از عفونت های مکرر واژن به دلیل باز بودن دهانه واژن رنج می برند می تواند بسیار مفید باشد. اولین مساله ای که باید مورد توجه قرار دهید میزان تجهیزات درمانی و مجهز بودن مرکز درمانی است. خوش بختانه این روزها کم نیستند مراکز درمانی مجهز که توانستند دغدغه مندی زنان باردار و خانواده هایشان را بکاهند. وجدان کاری و اخلاقه مداری از دیگر معیارهایی است که در صورتی که در فعالیت های پزشکی لحاظ شود می تواند نتایج مثبت فراوانی را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال دکتر ساره حیدری از لیزر ژولیت برای جراحی لابیاپلاستی استفاده می کنند که نتایج بسیار خوبی به همراه دارد. در حالی که روش های متعددی برای تنگ کردن واژن است اما جوانسازی واژن با لیزر طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است و نتایج ایده آل تری دارد.

شکل و اندازه چینها تنوع گستردهای دارد. رایجترین شکل از پرولاپس ارگان های لگن سیستوسل یا پرولاپس مثانه می باشد. عمل لبیاپلاستی می تواند مشکلاتی که در اثر کشیده شدن بیش از حد لابیا در اثر زایمان ایجاد شده را بهبود بخشد و آن را به شکل و اندازه طبیعی برگرداند. روش های گوناگونی جهت جراحی زیبایی واژن وجود دارد که در ذیل برخی از این روش ها را بیان می کنیم . برای رفع خشکی واژن هم راهکارهایی وجود دارد. سفید کردن واژن راهی برای از بین بردن تیرگی ناحیه تناسلی بدون نیاز به جراحی و کرم های سفید کننده است که آثار بسیار مطلوبی را به جا می گذارد. در این روش مقدار معینی از سرم حاوی ترکیبات خاص (محلول تاموسنت) را به داخل چربی های زیر پوست تزریق وسپس مایع و چربی را با استفاده از لوله های مخصوصی با ایجاد سوراخهای کوچک در پوست خارج میکنیم.

برخی از زنان هراس این را دارند که مبادا جراحی لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی شود. دکتر نارسیس نصیری به شما توصیه می نماید که با آگاهی این اقدام را انجام دهید و از داشتن اندام تناسلی زیبا و سفید لذت ببرید . اما با این وجود تعادل و توازن همواره پسندیده است و زیبا شمرده می شود. بستگی به شرایط فرد داره ، اما در کل بیشتر این جراحی با بی حسی موضعی انجام میشه. اصلی ترین و مهم ترین شیوه درمان و رفع گشادی واژن، واژینوپلاستی است و هدف از این سبک عمل های جراحی، استحکام بخشی به عضلات ضعیف شده کف لگن است. این عضلات در قسمت هایی از بدن مسئول کنترل ادرار و استحکام واژن در هنگام رابطه جنسی هستند. هرچقدر هم که با تجربه و با سواد باشند باز هم محدویت هایی در ارائه خدمات آنها وجود خواهد داشت. در این ویدئو توضیحاتی در خصوص روش های مختلف برای سفید کردن واژن به شما عزیزان ارائه شده است . دومین معیاری که باید مورد نظر داشته باشید این است که متخصص زنان و زایمان باید حتما در کنار آگاهی، تجربه ای در بخش درمان و تشخیص بیماری های مختلف و وضعیت های مختلف زنان باردار داشته باشد.

مواردی که لب های کوچک بزرگ می شود عبارتست از سن بلوغ، نزدیکی زیاد، افزایش سن، زایمان طبیعی و زایمان سزارین و یا ژنتیک که این بزرگی موجب اذیت در خانم ها می شود . عمل جراحی زیبایی واژن یکی از عمل های جراحی زیبایی است. پیش از اینکه تصمیم قطعی برای عمل های ترمیم واژن بعد از زایمان گرفته شود شخص باید تحت معاینات کامل پزشک زنان و زایمان قرار گیرد. در این روش درمان ترمیم واژن بعد از زایمان نیز باید تا سه ماه پس از زایمان تاخیر ایجاد کرد تا بهبودی کامل حاصل شود. ــ ترمیم یا حذف قوز بینی: این نوع جراحی ترمیمی که با اصلاح و کوچک کردن استخوان بینی همراه است، شایعترین دلیل انجام عمل بینی ترمیم است. اگر جراحی زیبایی بینی به درستی انجام شود علاوه بر خود بینی تاثیرات غیرمستقیمی بر روی چشمها، گونهها و لبها میگذارد. عمل جراحی ترمیمی بینی به روش بسته علاوه بر اینکه هیچ جای زخم قابل مشاهدهای ندارد، نسبتاً سریع است و منجر به تورم زیاد نمیشود و دوره نقاهت طولانی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید