رایجترین جراحیهای زیبایی صورت و قیمت آنها

پزشکان به بانوان توصیه میکنند که طرحهای درمانی را حتی پس از رضایت کامل از نخستین جلسه درمانی بدون مشورت و نظارت پزشک انجام ندهند. در سالهای اخیر، میزان این جراحی بسیار شیوع یافته و احتمالا به دلیل رضایت بیماران از این روش زیبایی-درمانی است. زمانی که فرد جراحی زیبایی اندام تناسلی را پشت سر می گذارد، میزان تماس با کلیتوریس نیز افزایش یافته و در نتیجه کیفیت رابطه جنسی به بالاترین حد خود می رسد. عمل زیبایی دستگاه تناسلی زنان در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده و هر ساله تعداد زیادی از خانم ها آن را انجام می دهند. خوشبختانه خطرات جراحی بینی کم و عوارض آن نادر است. جراح فک برای کسانی که دچار عقب ماندگی فکین هستند، جراحی فک را در نظر می گیرند و فک را جلو می آورند برای این کار اگر استخوان کم باشد جراح فک می تواند از پروتز استفاده نماید.

در این روش علاوه بر برجسته شدن لبیاهای بزرگ در صورت بزرگی لبیاهای کوچک میتواند آنرا تا حدی مخفی نماید و ظاهر زیباتر و بسته تری به آلت زن بدهد. جراحی زیبایی واژن و آلت تناسلی مدل زن معروف سوژه جنجالی این سلبریتی شد. در صورتی که شخص ورزشهای مختلفی را دنبال می کند حتما باید برای لابیاپلاستی اقدام کند تا درد و سوزش در ناحیه تناسلی به صورت کامل رفع شود. این دو روش در کنار هم چین و چرو ک و افتادگی پوست را رفع میکنند. ازجمله کیفیت پوست بینی یکی از فاکتورهای اصلی تعیینکننده نتیجه نهایی عمل بینی است. در روش های مدرن جراحی بینی، جراحان هنر اصلی خود را امروزه در این می بینند که فرد زیباتر شود بدون آن که مشخص شود جراحی انجام شده است. دلایل زیادی برای انجام این عمل زیبایی وجود دارد ولی بدون شک مهمترین آن زیبایی ظاهری واژن است. گاهی ممکن است پروتز جابهجا شده یا عدم تقارن به وجود آید. به غیر از این مورد جراحی لابیاپلاستی می تواند مشکل عدم تقارن در لابیا های چپ و راست را حل کند. لابیاپلاستی اندازه و شکل لابیا را تغییر داده و میتواند آنها را کوچکتر کرده و یا تقارن بین آنها را اصلاح کند.

همچنین رفتن به استخر نیز در روزهای پس از انجام عمل جراحی ممنوع است و شخص باید مراقبت های لازم را تا بهبودی کامل خود انجام دهد. با توجه به اهمیت بالای این موارد، سعی کنید که هر چه سریعتر برای حل این مسائل اقدامات لازم را انجام دهید. البته برای انجام این عمل باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید و بعد از عمل نیز مراقبت های لازم را انجام دهید. در صورتی که رفتن به حمام لازم شد حتما بعد از چند دقیقه از آن خارج شوید. معمولا در روزهای اول بعد از عمل، احساس درد و تورم در ناحیه تناسلی وجود دارد که برای بهبود آن می توانید از مسکن هایی نظیر ایبوپروفن استفاده کنید. تا چند روز از نشستن باید خودداری کنید زیرا باعث ایجاد تورم می شود. بعد از اینکه عمل لابیاپلاستی به اتمام رسید، باید بعضی از مراقبت ها را انجام دهید تا هر چه سریع تر سلامت خود را به دست بیاورید. این به این معنی است که شما تا یک هفته پس از جراحی نمیتوانید سر خود را با شامپو شستشو دهید.

افرادی که از این روش استفاده می کنند نه تنها چربی زیادی از دست می دهند بلکه پوست ناحیه موردنظر را صاف و کشیده می کند.پس می توان گفت در رفع افتادگی پوست نیز بسیار موثر عمل می کند. اما به این نکته توجه داشته باشد که در هر دو روش پوست از استخوان جدا می شود. تنگ کردن واژن با لیزر و جراحی زیبایی دستگاه تناسلی زنان در عین حال که تفاوت هایی با یکدیگر دارند، اما هدف نهایی آنها تنگ کردن واژن است. باید توجه داشت اثر لیزر به صورت کوتاه مدت است و باید سالانه تکرار شود اما نتایج حاصل از جراحی به صورت دائم و بدون بازگشت است. در حال حاضر تعداد زیادی از کسانی که جراحی لابیاپلاستی انجام داده اند از نتایج ایجاد شده راضی هستند و شرایط بسیار خوبی دارند. برخی کارشناسان اعتقاد دارند که دیواره جلوی واژن ناحیه فوق العاده حساس و تحریک کنندهای به نام نقطه G دارد که نقطه ای بسیار حساس در برابر تحریک جنسی و ارگاسم است.

در جراحی زیبایی زنان به دلیل ارتباط مستقیم دستگاه تناسلی با ارگاسم و همچنین ارگاسم در بهبود روحیه زنان، تاثیرات بسیار بیشتر از بقیه جراحی ها است. مسلما رعایت بهداشت نقش بسیار مهمی در سلامت دستگاه تناسلی زنانه دارد پس بعد از انجام عمل به این نکته دقت ویژه ای بکنید. لیزر واژن در کلینیک ایرانیان به وسیله دستگاه مخصوص با اشعه ی لیزر انجام میشود و علاوه بر تنگ کردن واژن، سبب افزایش رطوبت واژن و رفع خارش و عفونت می گردد. همچنین پوشیدن شلوار و لباس های تنگ برای این افراد اذیت کننده است و زندگی عادی آنان را با اختلال روبرو خواهد کرد. از داروهایی که موجب اختلال در انعقاد خون می گردد خودداری نمایید. لابیاپلاستی که جراحی پلاستیک بر روی لابیا (لبهای اطراف واژن) است میتواند به تنهایی یا همراه با واژینوپلاستی انجام شود. جراحی ترمیمی عملکرد یک عضو از بدن را تقویت کرده درحالیکه جراحی پلاستیک زیبایی یک آناتومی طبیعی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید