رینوپلاستی – دکتر حمیدرضا حسنانی

زیرا ممکن است بینی عروسکی فانتزی مطلوب وی باشد اما با اجزای صورت او متناسب نباشد. آنها ماهیچههای بالابرنده لب را از کار میاندازند و برای جلوگیری از تماس مجدد ماهیچهها با یکدیگر، فضایی ایجاد میکنند. بعضی از مراکز دیگر برای انجام لابیاپلاســتی از تزریق مواد بی حسی در ابتدای کار اســتفاده مي کنند کــه مسلما اســتفاده از این روش بسیار دردناک خواهد بود. از این رو در ابتدا توصیه مي شود کــه هزینه عمل لابیاپلاســتی را از پزشک معالج خود و پس از معاینه توسط متخصصین بلوتاچ جویا شوید. به عبارتی هزینه عمل لابیاپلاســتی با لیزر با هزینه عمل زیبایی واژن با تکنیک برش یکسان نیست! به یاد داشته باشید کــه برای هزینه عمل لابیاپلاســتی با لیزر نسبت به روش جراحی زیبایی واژن باید رقمي بالاتر بین 300 هزار تا 500 هزار تومان اضافه تر پرداخت گردد. هزینه عمل زیبایی واژن در کشورهای مختلف، متفاوت اســت. بهترین راه برای به دست آوردن هزینه عمل لابیاپلاســتی این اســت کــه توسط پزشک معاینه شوید.

معمولا هزینه لابیاپلاســتی در بیمارستان و درمانگاه ها به مراتب بیشتر اســت. مي توان گفت هزینه عمل زیبایی واژن به صورت تقریبی چیزی بین 2.5 ميلیون تومان تا 3.5 ميلیون تومان مي باشد. به این معنا که ممکن است انسانها منزلت اجتماعی خود را در تقابل با معیارهای ترویجی جستوجو کرده و چه چیزی راحتتر از اینکه انسانها از ابزار اندام و بدن استفاده کنند. برای دریافت یک هزینه دقیق از عمل نیاز اســت کــه حتما قبل از هر چیزی معاینه شوید. معمولا اســتفاده از لیزر موجب افزایش هزینه تا حدود سیصد تا پانصد هزار تومان مي شود. این افزایش قیمت به نوع دستگاه و شارژی کــه از دستگاه اســتفاده مي شود بستگی دارد. بدون شک از آن جایی کــه قیمت لابیاپلاســتی مثل دیگر عملهای زیبایی، یکی از مهمترین دغدغههای خانمهای محترم اســت، سعی ميکنیم در این پست به آن بپردازیم. “خیر. در مرکز ما عمل بی حسی لابیاپلاســتی طی چند مرحله انجام مي شود. این عمل تحت بی حسی موضعی انجام مي شود.

مثلاً یکی از انواع عمل زیبایی گوش مربوط به کوچک کردن گوش است. ممکن است اندام شما کاملا ایده آل باشد اما در بعضی از نواحی مثل صورت، گردن، شکم، ران ها، باسن، سینه و… نیاز به لاغری و سفت کردن پوست باشد. اما بیمارانی که فقط میخواهند چربی اضافی شکم و پهلو را از بین ببرند، بهتر است عملهای لاغری و کاهش چربی موضعی، مانند لیپوساکشن، انجام دهند. اما بهترین جراح زیبایی شکم در تهران کیست؟ پزشک از شما در مورد شرایط پزشکی، داروهایی که اکنون مصرف میکنید یا اخیرا مصرف کرده اید، سابقه جراحی سوالاتی میپرسد. هدف از این به روزرسانیها، راحتتر کردن شرایط عمل، کم کردن عوارض و سریعتر کردن دوران بهبودی پس از عمل اســت. در این عمل پزشک اقدام به کوتاه کردن لابیاهای مينور واژن مي کند و همانطور کــه در عکس بالا هم مشاهده مي کنید، ظاهری زیبا و قرینه به آلت تناسلی خانم مي دهد.

خانم دکتر ذاکرین، عمل زیبایی واژن شما را بااســتفاده از این نخها کــه مختص جراحیهای زیبایی واژن هستند، انجام مي دهد. خانم ها به دلایل مختلفی جراحی را انتخاب می کنند. امروزه مي توان عملهای جراحی را با اســتفاده از لیزر مونالیزا هم انجام داد. جنس نخ بخیه و تکنیک مورد اســتفاده پزشک خیلی خیلی فاکتورهای مهم تری محسوب مي شوند. یک جراح خوب به بیمار کمک خواهد کرد تا اندازه و تکنیک مناسب را جهت دستیابی به نتیجه مطلوب انتخاب کند. در حقیقت چنانچه بیمار درخواســت کند ميتوان به جای اســتفاده از ابزار جراحی از لیزر برای برش اســتفاده کرد. با تمام این اوصاف، چنانچه مراجعه کننده بخواهد مي توان عمل را با اســتفاده از لیزر انجام داد. در عمل زیبایی واژن، معمولاً از نخهای مخصوص بخیه اســتفاده ميشود. عمل لبیاپلاستی برای اکثر افراد به خودی خود یک ضرورت محسوب نمی شود و جزو جراحی های زیبایی زنان به شمار می رود.

شکل و فرم و ضخامت لابیاهای مينور مهم ترین فاکتور تاثیر گذار در هزینه عمل لابیاپلاســتی به شمار مي رود. آیا لابیاپلاســتی درد دارد؟ این موارد به نظر شخصی مراجعه کننده بستگی دارد. هرچند این مورد تا حدودی به تشخیص پزشک بستگی خواهد داشت. زیرا پزشک براساس تبحر و تجربه خود می تواند در این زمینه تشخیص درست را بدهد و سپس اقدام به عمل نماید. به طور کلی این اطلاعات به پزشک شما کمک میکند تا در حین عمل بتواند بهترین تصمیمها را اتخاذ کند و از روشها و داروهای مناسبی استفاده نماید تا حتی الامکان شاهد هیچ گونه عوارضی نباشید. 12- نتیجه نهایی ممکن است حتی تا یک سال هم خود را نشان ندهد. مبلغ ویزیتی کــه باید یک جلسه قبل از عمل پرداخت شود و برای دو جلسه دیگر نیز؛ یکی پس از خوابیدن ورم لابیا ها و یک ماه پس از عمل زیبایی واژن باید پرداخت گردد.

دیدگاهتان را بنویسید