رینوپلاستی – دکتر حمیدرضا حسنانی

خیر- پس از جراحی زیبایی واژینال مصرف داروها و یا سایر روش های درمانی مرتبط با دستگاه تناسلی یا غیر مرتبط با دستگاه تناسلی تداخلی با یکدیگر ندارند . طراحی لبخند و اصلاح طرح لبخند با روش های زیبایی درمانی مثل لمینت دندان ،کامپوزیت و لمینت سرامیکی از جدید ترین خدمات دندانپزشکی است که تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. 5- در صورتی که ورزش می کنید تا زمان بهبود کامل از تمرینات و حرکاتی که باعث وارد شدن فشار و یا سایش محل لابیاپلاستی می شوند خودداری کنید. همچنین طی چهار ماه اول بعد از عمل طبق برنامه پزشکتان جهت پیگیری و مراقبت به مطب مراجعه کنید. اگر بوی شبیه به بوی ماه یا بوی سیر از واژن استشمام کردید، این بو می تواند نشان دهنده وجود مشکلی در ناحیه واژینال باشد. بنابراین باید در کنار توجه به قیمت عمل، موارد دیگری را هم در انتخاب جراح در نظر گرفت.

به صورت نرمال لیپوساکشن یک عمل مطمئن و بی خطر است، به شرط آنکه انتخاب بیمار ،وسایل مورد استفاده و روش انجام کار صحیح و مناسب بوده و جراح دوره لیپوساکشن را گذرانده باشد . در جلسه مشاوره تمامی اطلاعاتی که برای رسیدن به نتایج مطلوب و حفظ آرامش بیمار، در اختیار فرد قرار دهد. پزشک بسته به نوع و میزان اصلاح گوشهایتان باید از تکنیکی خاص استفاده کند که همین موجب متغییر بودن زمان عمل می شود. وقتی که به هوش می آیید دور سرتان یک نوار راحت و نرم خواهید دید که گوش هایتان را می پوشاند.این نوار جلوی بزرگ شدن تورم را می گیرد و موقعیت جدید گوش ها را تقویت می کند. غددی در واژن و دهانه رحم وجود دارند که ترشحاتی را تولید می کنند. خشکی واژن در حین رابطه جنسی یا حتی فعالیت های عادی مثل نشستن باعث ناراحتی و درد در خانم ها شود.

عفونت های باکتریایی و تریکمونیازیس می تواند عامل بوی بد واژن باشدو هرچند عفونت های قارچی مثل کلامیدیا، باعث بوی بد واژن نمی شوند. چون این محصولات می توانند PH نرمال و تعادل باکتریایی واژن را به هم بریزند. از مهم ترین مزیت های قسطا این است که شما برای دریافت امتیاز از این مجموعه به ضامن نیاز ندارید. برای این که بتوان این ناحیه را چاق و حجیم کرد از روشی با عنوان تزریق چربی استفاده می شود. برای مثال در فردی ممکن است پس از جراحی روی بینیاش کاملا صاف نشود و نوک آن به دچار افتادگی شود. پس از جراحی گوش به هیچ عنوان بر روی گوش ها دراز نکشید و تا جای ممکن زیر سر خود را بلند کرده و به پشت بخوابید . معمولا هیچ برش و یا بخیهای روی پوست بینی وجود ندارد. این تغییرات می تواند بر روی زندگی جنسی فرد تاثیر داشته باشد. البته باید اضافه کرد که اثر بخش مینی تامی تاک بر روی این سه مولفه در مقایسه با تامی تاک به مراتب کم تر است. اکنون روشهای جدیدی طی دهه اخیر ابداع شده اند که نتایج این عمل را به طور چشمگیری بهبود بخشیده است.

اگر زیر ۴۰ سال هستید، نارسایی زودرس تخمدان می تواند باعث شود که تخمدان ها آن طور که باید کار نکنند. 6- به طور معمول بعد از گذشت یک ماه می توان روابط زناشویی را از سر گرفت. رنگ و بوی این ترشحات بسته به روز چرخه قاعدگی متفاوت است. ممکن است هزینه کنونی از 1 و نیم میلیون تومان تا 5 میلیون تومان (بسته به پزشک و محل انجام جراحی) باشد. امروزه به دلیل شیوع جراحی زیبایی ، بسیاری از افراد به دنبال عمل بینی ارزان هستند که به دلیل هزینه های بیمارستان و تجهیزات اتاق عمل منطقی نیست . برخی از جراحان برای عکس برداری پیش از عمل هزینه منظور میکنند ولی در مرکز دکتر تهران بیوتی این مورد شامل هزینه نمی شود. در سه روز اول بعد از جراحی، احساس درد و تورم طبیعی است که با قرص های مسکن مثل ایبوپروفن به راحتی قابل کنترل است.

دیدگاهتان را بنویسید