رینوپلاستی – دکتر حمیدرضا حسنانی

پرکننده های اسید هیالورونیک مانند Restylane معمولاً حدود 8 ماه دوام می آورند، در حالی که Radiesse (ساخته شده از کلسیم هیدروکسیلاپاتیت، ماده ای مانند استخوان) می تواند تا 18 ماه دوام داشته باشد. افرادی که دارای مشکلات لخته شدن خون یا دیابت وابسته به انسولین هستند و نیز کسانی که اخیراً پوست خود را از طریق آفتاب برنزه کرده اند، معمولاً برای انتخاب روش جراحی بینی با لیزر مناسب نیستند. عمل جراحی زیبایی بینی با لیزر یک انتخاب مناسب برای افرادی است که دارای مشکلات پوستی در بینی خود به جای مشکلات زیربنایی هستند. جراحی زیبایی بینی یک انتخاب معمول و متداول برای مواقعی است که ظاهر نامناسب بینی به خاطر پوست ضخیم ایجاد شده باشد. قبل از اینکه فرد عمل جراحی زیبایی بینی با لیزر را انجام دهد، باید مطمئن شود که این فرآیند درمانی برای وی لازم و ضروری است. استعمال درست پمادهای بعد از جراحی بینی می تواند به جلوگیری از خشک شدن مخاط بینی و در نتیجه خونریزی بیش از حد آن کمک شایانی نماید.

در عمل جراحی زیبایی بینی با لیزر، به رویه های کمتر جراحی در مقایسه با روش جراحی سنتی نیاز است. جهت شستشوی چشم ها در 2 روز اول پس از جراحی پلک از سرم فیزیولوژیک استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات کلینیک پوست و موی هلیا و دریافت مشاوره آنلاین با ما در ارتباط باشید. برخی جراحان در کلینیک های غیراستاندار دستمزد پایینی برای انجام عمل های زیبایی می گیرند و با شعار سود کمتر، مشتری بیشتر ، برای خود کار و کاسبی به راه انداخته اند. بعد از سه روز باید برای برداشتن تامپون داخل بینی به بیمارستان یا کلینیک بروید و بعد از برداشتن تامپون از کرم ها و پمادهای تجویز شده استفاده نمایید. اما از این روش نمی توان مشکلات اساسی و زیربنایی بینی را اصلاح کرد. برای برخی بیماران این موضوع یک عیب محسوب می شود، زیرا در عمل جراحی بینی با لیزر استخوان بینی شکسته نمی شود، ظاهر بینی بسیار زیاد تغییر نمی کند و نمی توان تغییرات اساسی در بینی فرد بیمار ایجاد کرد.

برای اطمینان از این موضوع می توان از راهنمایی های افراد متخصص استفاده کرد. عمل زیبایی بینی با لیزر کربن دی اکسید یا لیزر IVS انجام می گیرد و بیشتر به اصلاح پوست بینی می پردازد. بعد از این ماجرا و بررسیهایی که انجام دادیم متوجه شدیم که این پزشک جراح گوش و حلق و بینی نیست و فقط جراح پلاستیک زیبایی است. غذاهای مایع مانند سوپ و فرنی بهترین نوع غذا بعد از عمل هستند. در این نوع عمل درد در سطح حداقل و بهبود بیمار سریع است. عمل جراحی زیبایی بینی یک اصطلاح پزشکی است که برای یک نوع خاص از عمل جراحی استفاده می شود که در آن ظاهر بینی بیمار اصلاح می شود. تیغه بینی به صورت طبیعی در خط وسط قرار دارد و انحراف آن می تواند منجر به انسداد مجاری بینی و یا کجی شکل ظاهری آن شود. ماده فیلر در لایههای عمیق پوست شما تزریق شده و شکل خود را حفظ میکند. شما باید با دکتر درباره مناسب بودن استفاده از عمل جراحی زیبایی بینی برای درمان مشکل خود صحبت کنید. عمل ترمیمی بینی (جراحی ثانویه یا جراحی مجدد) یکی دیگر از انواع جراحی بینی است.

کسانی که قصد انجام عمل جراحی را دارند، بهتر است مطمئن شوند زندگی آنها خالی از مواد مضری است که می توانند عوارض خاص پس از عمل برای بیمار به همراه داشته باشند. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۳۴۱۶۲۳۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. جراحی بینی با توجه به شرایط بینی هر فرد ممکن است تفاوت داشته باشد. اگر شما داوطلب انجام جراحی زیبایی بینی هستید، باید بدانید که روانشناسی جراحی بینی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید به آن توجه داشت. در برخی موارد، بینی فرد حتی زیاد بانداژ یا پانسمان نمی شود و به همین خاطر فرآیند درمان و بهبود بیمار بسیار سریع تر است. اگر روی پانسمان صورت شما خونی و نجس است ابتدا روی پانسمان یک پارچه پاک انداخته و از روی آن دست تر را به نیت وضو می کشید. اما اگر پانسمان صورت نجس نیست و پاک است نیازی به پارچه نیست و طبق آنچه ذکر شد فقط وضوی جبیره می گیرید.

دیدگاهتان را بنویسید