رینوپلاستی روشی ایدهآل برای تناسب چهره و زیبایی بینی شما !

اگر پوست بینی نازک باشد سه هفته چسب زدن کافی است اما اگر بینی گوشتی باشد و پوست ضخیمی داشته باشد بهتر است تا دوماه بعد از عمل چسب زده شود. معمولا بینی های استخوانی دارای غضروف زیاد و پوست نازک هستند و معمولا دارای قوز در بالای بینی هستند. بینی های استخوانی ممکن است ناشی از عوامل ارثی باشند و یا اینکه در اثر ورود ضربه به بینی در نوجوانی و یا تصادف دچار قوز یا کجی شده باشند. آیا تا کنون عمل زیبایی واژن را شنیده اید و در مورد آن اطلاعاتی دارید؟ اگر مشکل شما شدید نباشد، میتوان با روشهای زاویهسازی فک آن را برطرف کرد. انحراف تیغه بینی هم به صورت شدید و هم خفیف میتواند وجود داشته باشد. تیغه بینی سبب جدایی دو قسمت داخلی بینی میشود. در عوض ظاهر این قسمت به گونه ای می شود که گویا همیشه کشیده شده است. این استراحت تا یک هفته بعد از عمل بینی باید رعایت شود و به طور کلی از انجام فعالیت های دشوار و سنگین حتما خودداری شده و تمامی مراقبت های ذکر شده در قسمت فوق رعایت شود. باید در زمان استراحت حتما دو بالش در زیر سر قرار گیرد، انجام این کار سبب کاهش تورم های بینی می شود.

بهگفته وی، نقش مداخلات رواندرمانی در کاهش جراحیهای زیبایی، بسیار موثر است که همچنان بهدلیل عوامل مادی، نادیده گرفته میشود. برای کاهش ورم باید از آناناس یا کرفس استنفاده شود هرچند در مواردی که ورم بسیار زیاد باشد می توان از یک یا دو آمپول دگزامتازون استفاده کرد که در کاهش ورم بسیار کمک کننده است. استفاده از آب آناناس و آب کرفس تازه به کاهش کبودی ها و تورم بینی کمک شایانی می کند. اما سعی کنید که از آب میوه های پاکتی استفاده نکنید. مصرف سیگار و قلیون تا ۴ هفته پس از عمل مطلقا ممنوع می باشد زیرا باعث ورم بیشتر بینی می شود و ترمیم زخم های بینی با تاخیر انجام می شود. همچنین میوه های شیرین نخورید زیرا باعث می شود که صورت شما جوش بزند. کرم لیفت گردن: کرمهای ضدپیری و ترمیمکننده پوست با تولید کلاژن باعث بهبود وضعیت پوست میشوند. عمل لیفت برای زیبایی ظاهری و کشیدن پوست اندام تاثیر زیادی دارد و امروزه عمل لیفت شکم خواهان زیادی دارد.

زمانی که میزان تودههای چربی در ناحیه پشت و شکم زیاد باشد، پزشک انجام جراحی ابدومینوپلاستی اطراف شکم یا محیطی را پیشنهاد میکند. همچنین در صورت لزوم برای شما عکسبرداری تجویز می شود. تزریق ژل به واژن جز عمل های زیبایی و جراحی زیبایی زنان می باشد ولی بسیار سبک بوده و نتایج آن بعد از 1 تا 2 ساعت قابل مشاهده است. بنابراین برای این که شاهد تاثیر جراحی بینی بر صورت خود باشید با جراح بینی مشورت کرده و نسبت به نتایج حاصل از جراحی واقع بین باشید. لازم است قبل از اینکه نسبت به جراحی بینی تصمیم بگیرید درباره فاکتورهای زیبایی بینی و روش های جراحی بینی و بیماری ها و اختلالات آن شناخت پیدا کنید. ابتدا باید نوع بینی شما مشخص شود و بعد در ارتباط با نوع جراحی بینی شما تصمیم گرفته شود. در جراحی باز مشاهده و برش اعضای داخلی بینی راحتتر بوده و در عمل های مشکل از آن استفاده می شود.

برش کنار پره های بینی ربطی به انتخاب روش جراح بینی ندارد و در هر دو روش اگر پره های بینی فرد بزرگ باشد برش در این ناحیه ایجاد می گردد. جراحی زیبایی بینی باید همراه با برطرف کردن مشکلات تنفسی باشد و پزشک به هیچ عنوان اجازه ایجاد مشکلات تنفسی برای بیمار را ندارد. مشکلات مزمن تنفسی که بر سینوسها تاثیر میگذارند ممکن است ناشی از مشکلات آناتومیکی باشند. اگر سن تان کمتر از ۱۸ سال است باید رضایت پدر را به همراه داشته باشید. اما فقط یک پزشک متخصص است که میتواند شما را به درستی راهنمایی کند که کدام روش را انجام دهید. گاهی اوقات بیماران با مراجعه به پزشک از یک بینی بزرگ شکایت دارند که این بزرگی بینی با صورت بزرگشان هارمونی دارد. فعالیت و ورزش های بسیار سنگین تا ۶ ماه پس از عمل باید متوقف شود. دکتر میترا بهمن پور عمل لابیاپلاستی را به بهترین و بروز ترین روش برای خانم های عزیز انجام می دهد. شما میتوانید لیست بهترین جراحان رینوپلاستی شهر خود را از سایت دکترتو دریافت کنید و سپس به صفحه اینستاگرام آنها رجوع کرده و نمونه کارهای آنها را باهم مقایسه کنید.

در کلینیک مهزیار، میتوانید بهترین پزشکان و مشاوران را پیدا کنید و از آنها کمک بگیرید. با گذشت زمان و بالا رفتن سن ، دیواره نگهدارنده بافت های چربی در نواحی پلک تضعیف شده و راه را برای انباشته شدن چربی ها در پلک ها باز می کند. نکته ای دیگری که باید در نظر داشته باشید اینکه بینی های گوشتی معمولا از بینی های استخوانی ایرادات بیشتری دارند و شما نباید انتظار داشته باشید که بینی گوشتی شما خیلی کوچک و عروسکی شود. در ارتودنسی اگر تغییر موقعیت فک و یا بزرگ کردن اندازه ی آن ها مد نظر باشد، درمان را سخت تر و پیچیده تر خواهد کرد. بر اساس میزان اصلاحات مورد نیاز برای افزایش زیبایی ظاهری شکم افراد، می توان دو روش مختلف برای انجام جراحی زیبایی شکم در نظر گرفت. باید کمپرس سرد در ۴۸ ساعت اول استفاده شود، با استفاده کمپرس سرد به میزان قابل توجهی تورم بینی کاهش می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید