رینوپلاستی روشی ایدهآل برای تناسب چهره و زیبایی بینی شما !

از آنجایی که لابیا نقش مهمی در زندگی جنسی زنان دارد، این جراحی باید حتماً توسط بهترین جراح لابیاپلاستی انجام شود. مانند تمامی جراحی هایی که جنبه زیبایی دارند، هزینه عمل لابیاپلاستی نیز یکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در تصمیم گیری مراجعه کنندگان برای انجام این عمل است. خانواده آرمیتا میگویند پزشک بدون توجه به آزمایش های پیش از عمل، دست به عمل جراحی زیبایی او زده است. نوع روش زیبایی با توجه به وضعیت فرد مشخص می گردد. در این موارد است که اهمیت جراحی زیبایی بینی، بیش از پیش اهمیت خود را جلوه می دهد.به علاقه مندان عمل کردن بینی هشدار می دهد تا حتما از تخصص پزشک جراح و سابقه ی کاری او، مطمئن شوند. اما اگر تحت پوشش بیمه های خاص هستید و یا جراحی شما جنبه زیبایی نداشته و جنبه درمانی دارد، قبل از اقدام به عمل با کارگزار بیمه خود مشورت کنید. در عین اینکه هر عمل جراحی نیازمند تخصص و مهارت خاص پزشک جراح و رعایت استانداردها و اصول خاص می باشد، بر خلاف بسیاری از عمل ها، لابیاپلاستی یکی از جراحی های بی خطر است.

یکی دیگر از عواملی که باعث ایجاد هیپرتروفی لوب مینورا ساخت و ساز ژنتیک و آناتومی بدن زن است که تمایل دارد چربی بدن را در این منطقه خاص ذخیره کند. کوچک کردن پرههای بینی: که این عمل باعث کوچک دیده شدن سوراخهای بینی میشود. اقدامات دوستار دندان شامل سفید کردن دندان، برخی ارتودنسی های کوتاه مدت و رزین کامپوزیت می باشد. اکثر خانم ها این عمل را برای کاهش طول و سایز لبه های واژن انجام می دهند. منظور از لابیاپلاستی با لیزر این است که برش پوست توسط دستگاه لیزر مونالیزا انجام می شود و از تیغ استفاده نمی شود. یکی از مواردی که در حین عمل به دقت توسط دستگاه کنترل می شود و در نمایشگر نشان داده می شود میزان اکسیژن موجود در خون است. 4. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقدامات قبل جراحی بینی می توانید به مقاله جامعی که در این رابطه تهیه شده و میتواند راهنمای خوبی برای تان باشد مراجعه کنید. اما تزریق چربی باید مراحل بیشتری را طی کند و ماندگاری آن نسبت به تزریق ژل بیشتر می باشد.

لابیا به قسمت لبه واژن گفته می شود و لابیاپلاستی به عمل جراحی پلاستیک این قسمت گفته می شود. 3- درمان درد حین روابط زناشویی: گاها بیرون زدگی لبه های واژن باعث مزاحمت و ایجاد درد در حین روابط زناشویی می گردد و در این موارد بهترین درمان انجام عمل لابیاپلاستی است. 1- اصلاح بیرون زدگی لبه های واژن: یکی از شایع ترین دلایل مراجعه خانم ها برای لابیاپلاستی، بیرون زدگی لبه های داخلی واژن است. جراحی بینی امروزه یکی از پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی است. مانند سایر جراحی های زیبایی عمل لابیا پلاستی نیز چون جنبه درمانی ندارد شامل پوشش بیمه نمی شود و بیمه های درمانی هزینه ای برای آن پرداخت نمی کنند. هزینه جراحی زیبایی سینه زنان به دلیل وابسته بودن به عوامل ذکر شده، متفاوت است. هزینه جراحی های زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد . نوع عمل، میزان پیچیدگی عمل، محل انجام عمل (بیمارستان یا مطب) و تجهیزات مورد استفاده از جمله لیزر و غیره از دیگر عوامل تاثیرگذار بر هزینه عمل هستند.

در واقع از لیزر می توان برای هر دو روش عمل لابیاپلاستی استفاده کرد. این روش بهترین روش جوانسازی واژن در نظر گرفته می شود. بینیهای گوشتی دارای شکل دایرهای و پهن در پایین هستند و دلیل اصلی آن ضخامت پوست و غضروف ضعیف در این نوع بینی است. یکی دیگر از مشکلات شایع پس از جراحی ابدومینوپلاستی، تجمع مایع در زیر پوست است که نیاز به تخلیه دارند. انجام این عمل هیچ آسیبی به سلامتی نمی رساند و همه عوارض آن موقت هستند و طی روزهای بعد از عمل برطرف می شوند. در این فیلم دکتر ویدا یوسفیان، متخصص زنان سعادت آباد، توضیحات کاملی در مورد مراحل، ملاحظات، جدیدترین روشهای لابیاپلاستی و کیس های مناسب و نامناسب برای این عمل ارائه می دهند. چرا باید عمل لابیاپلاستی انجام دهیم؟ طی سالهای اخیر همواره شاهد رشد چشمگیر در تقاضا برای عمل لابیاپلاستی هستیم. همچنین می توان عمل لابیاپلاستی را روی لبه های بزرگتر بیرونی و یا لبه های کوچکتر درونی واژن انجام داد. عمل لابیاپلاستی برای اکثر افراد به خودی خود یک ضرورت محسوب نمی شود و جزو جراحی های زیبایی زنان به شمار می رود. و… با ما در این مقاله از سایت دکتر علی شیرازی همراه باشید تا پاسخ همه سوالات خود را بگیرید و نمونه کارها و فیلم های عمل بینی را ببینید.

ابدومینوپلاستی یک عمل جراحی بسیار سنگین است و این روش برخلاف عمل های جراحی محدود مانند بلفاروپلاستی و یا جراحی بینی که از انواع جراحی های سبک هستند، عمده محسوب میگردد. به طور عمده با عمل لابیاپلاستی لبه های واژن جمع تر شده و تقارن ظاهری بین آنها ایجاد می شود. گاهی سفید کردن واژن، همراه با جوانسازی واژن انجام می شود و پزشک با استفاده از تکنیک های خاص، چین و چروک ها و دیگر مشکلات این ناحیه را از بین می برد. امروزه می توان به جای ابزار برش جراحی، از لیزر مونالیزا برای ایجاد برش در عمل لابیاپلاستی استفاده کرد. روش بعدی که برای حجم دادن یا رفع ایرادات به کار می رود استفاده از سیلیکون های جامد جراحی است. حساسیت این جراحی برای متقاضیان آن به حدی زیاد است که گاهی هفته ها و ماه ها برای یافتن یک جراح خوب و انجام اقدامات قبل از عمل وقت می گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید