عمل ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم چیست و چه عوارضی دارد؟

آیا صرفا برای بهبود شکل ظاهری خود این کار را انجام می دهید یا برای رفع مشکل تنفسی؟ فرم بینی و حالت آن می تواند نقش مهمی در تنفس و زیبایی ظاهری داشته باشد. اما مهمتر از همه این موارد، تجربه جراح و میزان راحتی شما با اوست؛ که در نهایت منجر به کسب نتیجه مطلوب و ظاهری زیبا خواهد شد. عمل جراحی ترمیمی بینی به روش بسته علاوه بر اینکه هیچ جای زخم قابل مشاهدهای ندارد، نسبتاً سریع است و منجر به تورم زیاد نمیشود و دوره نقاهت طولانی ندارد. برای انجام جراحی در این روش هیچ برشی در قسمت بیرونی بینی ایجاد نمیشود و همه تغییرات لازم از طریق سوراخهای بینی و برشهای داخلی ایجاد میشوند. با در نظر گرفتن کلیه موارد اشاره شده و انجام این مراحل، شما می توانید پزشک مناسب عمل جراحی بینی خود را پیدا کنید. به دلیل حساسیت مذکور، بسیاری از جراحان زیبایی بینی این نوع عمل را انجام نمیدهند مگر در موارد خاص. میزان کبودی ناشی از جراحی بسته به حساسیت بیمار و میزان خود عمل جراحی متفاوت خواهد بود.

همچنین عمل ترمیمی بینی اگر توسط جراح دیگری(به غیر از جراح اول) انجام شود معمولا هزینه بیشتری از عمل اول دارد. از سوی دیگر زمان بهبودی جراحی بینی بسته کمتر است؛ همچنین جای زخم پس از جراحی دیده نمیشود. این آزمایش پس از انجام معاینات لازم توسط پزشک و همچنین در جلسه مشاوره قبل از عمل درخواست می شود. انجام ابدومینوپلاستی کاملا اختیاری بوده و تصمیم آن بر عهده شما خواهد بود در نتیجه هیچگاه سعی نکنید تا به درخواست دیگران به این عمل تن دهید. ۷. عمل زیبایی بینی فانتزی: جراحی زیبایی بینی عروسکی با هدف داشتن بینی کوچک، سر بالا و دارای قوس بیشتر انجام میشود. معمولا بینی استخوانی دارای فرم و شکلی متفاوت از نوع گوشتی بوده که برخی از ویژگی های این نوع بینی مواردی مانند پوست نازک، استخوان و غضروف محکم و دارای حالتی قوز در قسمت نوک آن خواهد بود. این عوارض در برخی افراد گزارش شده اند و در همه افرادی که این جراحی را انجام داده اند مشاهده نشده است .

چرا که برخی از داروها می توانند عوارض قبل یا بعد از عمل جراحی ایجاد کنند. ۱. درد بعد از عمل: بیمارن به دلیل نیاز به تغییرات گسترده در استخوان بینی و غضروف ممکن است بعد از این عمل درد یا ناراحتی را تجربه کنند. بسیاری از افراد این جراحی را به دلیل داشتن اندامی زیبا و خاص انجام می دهند. قبل از جراحی رژیم شدید را امتحان نکنید. در جلسه مشاوره قبل از عمل، سوالاتی در خصوص تمایلات و وضعیت سلامتی از شما خواهند پرسید. جراح قبل از عمل، هزینههایی را که باید پرداخت کنید با شما مطرح میکند. دستورالعمل هایی نیز در خصوص چگونگی مراقبت از محل عمل، مصرف دارو برای جلوگیری از عفونت و پیگیری های لازم داده خواهد شد. چه زمانی برای ویزیت و پیگیری های بعدی مراجعه کنم؟ عمل های زیبایی زنان از ظرافت زیادی برخوردار هستند، لذا برای انجام چنین عمل هایی باید به یک پزشک جراحی زنان ماهر مراجعه کنید. 1. برای کاهش تورم و کبودی باید بین 1 تا 2 هفته صبر کنید و سپس میتوانید نتایج نهایی را مشاهده کنید. ۲. ورم: یکی از رایجترین عوارض جانبی رینوپلاستی تورم اطراف چشم و بینی است.

پس اگر قصد انجام عمل جراحی زیبایی و یا ترمیمی صورت خود را دارید، بهتر است که یکی از بهترین جراح پلاستیک تهران را انتخاب کنید تا نتیجه خوبی بگیرید. از فارغ التحصیلان رشته جراحی پلاستیک از یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد. بنابراین هزینه جراحی بینی گوشتی با بینی استخوانی معمولا تفاوت چندانی ندارد. افرادی که دچار افتادگی و آویزان شدن شکم هستند و با مصرف رژیم غذایی مناسب و انجام فعالیت های ورزشی نتوانستهاند چربیهای اضافی شکم را از بین ببرند. در طول این یک سال شاید شما با التهابات بیشتر بینی خود در صبح و بزرگتر دیده شدن آن مواجه شوید. آگاهی در مورد این عوارض جانبی و شدت و دوام آنها به شما کمک میکند تا احساس اطمینان بیشتری نسبت به این تصمیم مهم داشته باشید و راحتتر با چشمانداز جراحی زیبایی بینی خود روبرو شوید. 6. پزشک باید آشنایی کامل با علم زیبایی شناسی داشته باشد و هنگام برخورد با بیمار از اخلاق و منش خوب برخوردار باشد.

ــ طی روزهای اول پس از عمل جراحی بینی از هرگونه ضربه به بینی باید پرهیز شود. اگر بخیهها قابل جذب نیستند، باید یک هفته پس از عمل مجدداً به پزشک مراجعه کنید تا بخیهها خارج شوند. بعد از انجام جراحی زیبایی نیز باید نکاتی را رعایت کنید تا نتیجه حاصل از جراحی بینی در مدت زمان کوتاهتری نمایان شود و بهبود و ریکاوری نیز سریعتر انجام شود. از لحاظ بدنی نیز لازم است که شما شرایط کافی داشته باشید. روش انجام عمل پیکرتراشی برای شکم و پهلو با توجه به اهداف و شرایط متقاضی انتخاب می شود. پس از عمل نیز به نیم ساعت زمان برای پایش و تثبیت شرایط هوشیاری بیمار نیاز است. ۳. عمل زیبایی اصلاح قوز بینی: این روش با نام اصلاح قوز بینی بدون جراحی نیز شناخته میشود. • تجمع مایعات اضافی در زیر پوست (سروما) که گاهی در اطراف ناحیه عمل شده به وجود می آید و ممکن است با یک یا چند روش به تخلیه با سوزن نیاز پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید