عمل ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم چیست؟

برای دانستن سطح تاثیرگذاری این عضو کوچک در زندگی هر فردی کافی است برای لحظه ای گوش های خود را بگیرید و زندگی را بدون هیچ صدا و صوتی تصور کنید. اسپلینت بینی سیلیکونی داخلی یا اینترنال برای تمام بیماران استفاده نمی شود و جزو لوازم جراحی ای است که در اتاق عمل استفاده خواهد شد. حال سوالی که وجود دارد این است که بهترین جراح زیبایی شکم چه ویژگی دارد؟ دلایل بسیاری وجود دارد که چرا گوشها در مقایسه با سایر قسمتهای سر خیلی برجسته به نظر میرسند. اما چرا نباید بلافاصله بعد از سزارین جراحی زیبایی شکم انجام داد؟ ناراحتی خفیف بلافاصله پس از عمل جراحی گوش طبیعی بوده و با مصرف داروهای مسکن برطرف می گردد . برخی بانوان به دلیل عدم رضایت از شکل لابیا یا به دلیل تحمل ناراحتی جسمی تمایل به انجام لابیاپلاستی دارند. برای کاهش درد و ناراحتی مسکن هایی که پزشک تجویز کرده است را مصرف کنید. برای حفظ آسایش شما طی عمل جراحی ، داروهائی تجویز خواهد شد . جراح شما در خصوص درمان مناسب برای دغدغه های منحصر به فرد شما گفتگو می کند.

اینگونه آرایش های ظاهری و جراحی ها که در حال تبدیل شدن به اپیدمی و چشم و هم چشمی های کورکورانه هستند، بدون هرگونه توجه و تفکری منطقی صورت می گیرد. شروع ورزش و فعالیت شدید:1 تا 2 ماه بعد از عمل جراحی. برای فعالیت بعد از عمل ابدومینوپلاستی بهتر است از انجام فعالیت های سنگین دوری کنید. کوچکسازی گوش: یک روش جراحی معمول برای گوشهایی است که به طور غیرطبیعی بسیار بزرگ هستند. بعد از جراحی به دلیل بیهوشی احساس سرگیجه و حالت تهوع دارید که معمولا بعد از چند ساعت برطرف میشود. در کودکان معمولاً جراحی با بیهوشی عمومی انجام میشود. بسیاری از زنان تمایل دارند در صورت آنکه نیاز به انجام جراحی همزمان دارند برای آنکه یک دوره نقاهت و بیهوشی را سپری کنند به صورت همزمان اقدام به جراحی نمایند. به دلیل آسیب، ضربه یا یک مشکل ساختاری، از بدو تولد شکل غیر طبیعی دارند. به این دلیل به جراحی بینی فانتزی، مدل عروسکی هم گفته می شود که در نتیجه انجام این مدل از عمل، بینی فرد ظاهری عروسک مانند یعنی سر بالا و کوچک به خود می گیرد. مسخره کردن یکدیگر یک امر معمول و رایج در بین کودکان است و یک شرایط بدنی واضح مانند گوشهای بیرون زده و برجسته یک هدف آسان محسوب میشود.

یکی از بزرگترین مزایای اتوپلاستی بدون برش این است که در صورت عدم رضایت بیمار، میتوان نتایج را تغییر داد. براساس تحقیقات، تقریباً 94% از بیماران پس از استفاده از این روش از ظاهر گوش خود راضی بودند. نتیجه جراحی گوش در مورد گوش های برجسته ، بلافاصله پس از برداشتن پانسمان هائی که در مراحل اولیه برای حفظ شکل جدید گوش گذاشته شده اند ، قابل رویت است . نتیجه جراحی گوش درمورد گوش های برجسته ، بلافاصله پس از برداشتن پانسمان هائی که برای حفظ شکل جدیدگوش در مراحل اولیه گذاشته شده اند ، قابل رویت است . ولی نکته مهم این است که برای رسیدن به صورتی زیبا و دلخواه نمی توان محدودیت سنی گذاشت. به همین دلیل بسیاری از والدین ترجیح میدهند که عمل اتوپلاستی قبل از ورود کودکان به مدرسه انجام شود. دلیل اصلی عمل گوش در بزرگسالان، زیبایی است و به کمک این روش، ظاهر متناسبتری در صورت و سر ایجاد میشود اما معمولا توصیه میگردد که این جراحی در سنین پایینتر انجام شود. زنان به دلیل تغییراتی که در زندگی متحمل میشوند، نیازهای مراقبتی ویژهای دارند.

افراد با نگرش مثبت که اهداف مشخصی برای جراحی گوش در ذهن دارند . از مصرف آسپرین و بعضی از داروهای ضدالتهابی که خطر افزایش خونریزی را به همراه دارند ، اجتناب نمائید . جراحی های مربوط به گوش را می توان به دو دسته ی زیبایی و درمانی تقسیم کرد. ما در این مقاله توضیح مختصری از جراحی زیبایی گوش را مطرح می کنیم و مراقبت های قبل و بعد از جراحی را شرح می دهیم. از آنجا که هیچ برشی ایجاد نمیشود، ایجاد جای زخم در این گزینه اتوپلاستی مطرح نیست. با این روش، جراح به طور کامل به ساختمان بینی دسترسی خواهد داشت و تغییرات ضروری را به راحتی ایجاد می کند. بزرگسازی گوش: برای گوشهایی بکار میرود که به طور غیرطبیعی کوچک بوده و یا به طور کامل رشد نیافتهاند. رشد بیش از حد یا عدم رشد غضروف نیز میتواند باعث بد شکلی گوش شود. در حقیقت، زمانی که در عمل لابیاپلاستی، لابیاها کوتاه و خوش فرم می شوند، دیگر امکان رشد مجدد آنها نیست. توجه داشته باشید که سوزن همیشه با زاویه 90 درجه به لایه پوست وارد و خارج میشود تا امکان فیکس شدن بخیه بر روی غضروفها فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید