عمل جراحی زیبایی زنان |بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

جراحی زیبایی زنان اصطلاحی گسترده است که شامل جراحی های متعددی از جمله لابیاپلاستی، کاهش هود کلیتورال، تقویت لب های واژن، واژینوپلاستی و تقویت نقطه G است. دکتر بهمن پور جراحی زیبایی زنان را با متدهای روزی دنیا انجام می دهند. گرچه عمل های زیبایی صورت که مهمترین آنها لیفت است نمی تواند از روند پیری جلوگیری کند، اما به افراد کمک می کند تا جوان تر به نظر برسند. مزیت استفاده از دستگاه ۶ بعدی نسبت به سایر دستگاهها این است که کاملا بدون درد میباشد. هایفوتراپی از سونوگرافی برای ایجاد گرما در سطح عمیق پوست بدون آسیب به آن استفاده میکند. پزشک ژل مخصوص که همان ژلی است که در سونوگرافی از آن استفاده میشود را روی پوست شما قرار میدهد و روند درمان از این طریق آغاز خواهد شد. هایفوتراپی صورت یا امواج متمرکز شده فراصوت با شدت بالا یکی از درمانهای زیبایی برای پوست میباشد که باعث لیفت شدن آن و از بین بردن چین و چروکها میشود. روش درمانی هایفوتراپی صورت (Facial hypotherapy) یکی از پیشرفتهترین روشهای بدون جراحی و غیرتهاجمی لیفت صورت است و مزایای زیادی دارد. در طول این مدت سمیه در اتاق ریکاوری بدون تجهیزات نگهداری شده است. طبق تحقیقات ارائه شده، بیشتر زنانی که به دنبال عمل زیبایی واژن هستند، تمایل به کوچک و تنگ شدن واژن (کوچک شدن اندازه لبه ها) و یا کاهش طول لبه های داخلی واژن دارند.

در عمل جراحی لابیاپلاستی همچنین می شود طول کلاهک کلیتوریس زنان را نیز تغییر داد؛ که در این مورد نیز ترجیح خانمها به کاهش اندازه کلاهک کلیتوریس و برداشتن میزان اضافی آن است. اندازه ی لاله ی گوش را می توان در مطب پزشک به راحتی و توسط بی حسی موضعی تغییر داد. پانسمان پس از یک هفته از روی گوش برداشته می شود. در صورتیکه برداشتن قسمت های اضافی پانسمان مقدور نبود وضوی جبیره گرفته و احتیاطا تیمم بدل از وضو انجام دهید. بدون استفاده از تزریق و برش، خونریزی (Bleeding)، کبودی (Bruising)، درد(نیاز به بی حسی موضعی هم ندارد) و پانسمان میباشد. درمان آسان، بیدغدغه و بدون دورهی نقاهت یا ریکاوری میباشد. دوره نقاهت تزریق چربی به واژن ممکن است حدود یک هفته طول بکشد و اکثر بیماران در مدت 5 روز یا کمتر به محل کار خود بر می گردند. بیشتر بیماران در کمتر از یک هفته (3 تا 5 روز) به سر کار و فعالیت های عادی روزمره خود بر می گردند.

در نهایت، در صورت لزوم گوش به سمت سر نزدیک تر می شود و برش توسط بخیه های جذبی بسته می شود. حتما با پزشک خود در تماسباشید و بر اساس صلاحدید او فعالیت های مختلف را از سر بگیرید. باید حتماً در زمانهای مقرر شده پیش پزشکتان بروید تا او وضعیت زخم را بررسی کند. این چهره جدید او باعث شد تا 15 سال پشت یک ماسک زندگی کند و یا فقط شب ها در خیابان رفت وامد می کرد. هایفوتراپی صورت با بازسازی کلاژن و الاستین در لایههای پوست بدن یا صورت، موجب بهبود چین و چروک و لیفت پوست و جوانسازی آن خواهد شد. سال 2008 نخستین باری بود که از هایفوتراپی صورت برای درمانهای زیبایی استفاده شد. همچنین میزان شلی و چروکهای فرد در این قیمت تاثیرگذار خواهند بود. چربی بوکال (BFP) یک ساختار منحصر به فرد در بین عضلات صورت است. نسل جدید هایفوتراپی صورت دستگاه سه بعدی است.یکی از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه این است که ۱۱ شات را همزمان انجام انتقال میدهد.

در این تکنیک تمامی برشها به جز یکی که در زیر بینی قرار دارد، در داخل بینی هستند. در این روش بخشی از پروتز در زیر غده و بخش دیگر در زیر عضله قرار داده می شود. از خوردن آسپرین یا هر دارویی که باعث رقیق شدن خون میشود اجتناب کنید. یک هفته پس از جراحی برای کشیدن بخیهها میتوانید به جراح خود مراجعه کنید. هماهنگ کنید کسی شما را تا خانه همراهی کند. به طور کلی این روش درمانی برای افراد بین ۳۰ الی ۷۵ سال که از شل شدگی خفیف تا متوسط پوست رنج میبرند و میخواهند روند پیری پوست خود را به تاخیر بیندازند، بسیار مناسب خواهد بود. این درمان ممکن است ۳۰ الی ۹۰ دقیقه زمان ببرد و در نهایت دستگاه از روی پوست برداشته میشود. جلسات درمانی کوتاه مدت است و بین ۳۰ الی ۹۰ دقیقه زمان میبرد. به دلیل تدوام تشکیل کلاژن، بهبود پوست همچنان در طی ۲ الی ۳ ماه بعدی ادامه خواهد داشت. نتایج هایفوتراپی (result of hifu therapy) صورت حدود ۱ الی ۲ سال ماندگاری خواهد داشت. این روش در مقایسه با روشهای جراحی مانند جراحی لیفت صورت بسیار مقرون به صرفه در نظر گرفته میشود.

از بیماران و مهارت و تخصص بسیار حتی در پیچیده ترین مراحل توانایی کافی دارند. بعد از عمل، اکثر بیماران پس از برداشتن باند همراه با احساس طبیعی عادی بار دیگر، احساس ترشح شدید می کنند. پیش از انجام این عمل، بیمار با جراح ملاقات کرده و درباره عمل صحبت میکند. این فناوری از ۶ زاویه مختلف سلولها را تحت تاثیر قرار میدهد. جراح ابتدا صورت بیمار را بررسی کرده و چند عکس از زوایای مختلف از صورت وی میگیرد. بهترین جراح زیبایی زنان پس از اینکه جراحی را انجام داد، بیمار باید نهایت رضایت از جراحی واژن داشته باشد. هر سوالی داشتید میتوانید در بخش نظر ها برای ما کامنت بگذارید و در سریعترین سرعت توسط مشاور متخصص عمل بینی و بهترین جراح بینی پاسخ را دریافت نمایید. بهترین جراح بینی گوشتی در شهر شما کیست؟ دلیل رایج بودن و محبوب بودن جراحی زیبایی بینی در دنیا، اهمیت فرم بینی در شکل ظاهری کلی بینی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید