عمل جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)

زیرا هزینه این عمل جراحی به دستمزد پزشک، بیهوشی، وسایل و تجهیزات مورد استفاده در اتاق عمل، آزمایش های قبل و بعد از عمل، داروهای تجویز شده قبل و بعد از عمل و … بستگی دارد. دستمزد جراح، هزینه تجهیزات، مراقبت های پرستاری، داروهای تجویز شده توسط پزشک و … همگی بر روی این قیمت تاثیر می گذارند. هزینه ساکشن شکم و پهلو عددی در حدود ۱۵ میلیون تومان می باشد اما برای تعیین هزینه دقیق باید به فاکتورهایی چون هزینه بیمارستان، هزینه بیهوشی، قیمت گن بعد از عمل، هزینه داروها و آزمایشات و … توجه شود. هرچقدر که مرکز درمانی مجهز تر باشد متخصص زنان و زایمان می تواند با بکار گیری تجهیزات پزشکی در روند تشخیص و درمان زنان باردار موفق تر عمل کند. در نوشتاری که در پیش رو دارید روش هایی که در حوزه پزشکی وجود دارد و نیز برخی از روش هایی که زیر مجموعه روش های خانگی محسوب می شود را معرفی خواهیم کرد. معایب ابدومینوپلاستی شامل به جا ماندن جای اسکار در نواحی برش خورده، امکان بروز عفونت پس از عمل، امکان تشکیل لخته های خون، طولانی بودن زمان بهبودی کامل و تاثیر منفی حاملگی بر نتایج عمل می باشد.

مثلا ساکشن شکم و پهلو در کنار ابدومینوپلاستی شکم انجام می شود و نتایج آن رضایت بخش است. امروزه ساکشن شکم با استفاده از دستگاه های پیشرفته و توسط متخصصین با تجربه انجام می گردد. ساکشن شکم جزو عمل های زیبایی محسوب می شود اما تنها راه داشتن یک شکم صاف و عضلانی نیست. در این جراحی پلاستیک، چربی ها و پوست اضافی ناحیه شکم حذف می گردد و موجب صاف شدن شکم و نمایان شدن عضلات آن می شود. عمل ساکشن شکم بیشتر برای افرادی مناسب است که دارای شاخص بی ام آی بین ۳۰ تا ۳۵ باشد و برای افراد خیلی چاق مناسب نیست. حتی افرادی که اندام متناسب دارند ممکن است دارای غبغب بزرگ باشند زیرا این مسئله منشا ژنتیکی نیز دارد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک جراح زیبایی زنان باید داشته باشد این است که دانش و سواد کافی را در زمینه ای که فعالیت دارد داشته باشد. در پاسخ به سوال ابدومینوپلاستی چیست باید گفت این عمل یک نوع جراحی زیبایی به شمار می آید که در آن چربی های شکمی حذف می گردند و عضلات شکم ظاهر می شوند.

فاکتورهای زیادی برای تعیین هزینه ساکشن شکم و پهلو در نظر گرفته می شود. عوامل متعددی در تعیین هزینه لابیاپلاستی تاثیرگذار هستند که مهم ترین این عوامل شرایط فعلی واژن می باشد. داشتن غبغب بزرگ می تواند ناراحت کننده باشد. دلیل آن هم این است که اولین گام برای لاغری و کاهش وزن، ورزش کردن و داشتن رژیم غذایی مناسب می باشد و پس از آن عمل ساکشن شکم می توان چربی های موضعی باقیمانده را رفع نماید. یکی از مهارتهای جراح خوب برای زیبایی صورت، داشتن قوه تخیل برای ترسیم بینی پیش از عمل میباشد. زمانی که برای شما در عمل لابیاپلاستی، لابیاها را کوتاه و خوش فرم کنیم دیگر امکان رشد مجدد آنها نیست. بیشتر جراحان پلاستیک زمان زیادی را صرف مصاحبه با نوجوانانی میکنند که به جراحی پلاستیک تمایل دارند تا تصمیم بگیرند که آیا آنها کاندیدهای خوبی برای جراحی هستند یا خیر. عمل ابدو شکم که با نام تامی تاک نیز مشهور است یک عمل زیبایی می باشد که برای رفع چربی های اضافی در ناحیه شکم و حذف پوست های اضافی آن انجام می گردد. در این روش، قبل از برداشتن چربی ها ابتدا مقدار زیادی از یک محلول دارویی به درون مناطقی از بدن که چربی اضافی آن باید حذف شود، تزریق می شود.

قبل از انجام جراحی رعایت نکات زیر ضروری است. این کار باید به آرامی و کنترل شده انجام شود. هرگز آلت تناسلی خود را با اشخاص دیگر (خصوصا کسانی که در فیلمها خود را به نمایش گذاشته اند) مقایسه نکنید. زیرا نتیجه عمل لیپوساکشن با وزن افراد و سلامت پوست آن ها ارتباط مستقیم دارد. اما باید توجه داشته باشید که قیمت های خیلی پایین، نشانه خوبی نیست زیرا امکان دارد عمل جراحی توسط افراد فاقد صلاحیت و در مراکز بدون مجوز انجام شود و سلامت شما در معرض خطر قرار گیرد. یکی از راه های کوچک نمودن شکم و حذف چربی های آن، ساکشن شکم است. یکی از موارد مهم که باید قبل از انجام ساکشن شکم از آن آگاهی پیدا کنید، هزینه این عمل است. همچنین هزینه عمل بینی گوشتی، هزینه های قبل عمل بینی و بعد آن، هزینه عمل بینی استخوانی ۱۴۰۰ و هزینه عمل بینی ترمیمی را آوردهایم.

هزینه یک عمل جراحی زیبایی به عوامل گوناگونی مانند وضعیت سلامتی بیمار، وزن و سن او بستگی دارد. همچنین برای برآورد قیمت ابدومینوپلاستی باید هزینه های بعد از عمل نیز در نظر گرفته شود. یک روش سریع و آسان برای لاغر کردن و استخوانی نمودن صورت های چاق و تپل، لیپوساکشن صورت است. حتی ممکن است در یک کشور از شهری تا شهر دیگر فرق کند. وجدان کاری: جراح باید تمامیت توان خود را برای بیمار ادا کند. زیرا مراکز درمانی مختلف، قیمت های گوناگونی را برای آن اعلام می کنند. در این هنگام عمل ساکشن شروع می شود و چربی ها از ناحیه شکم به بیرون منتقل می گردند. ساکشن چربی شکم از طریق ایجاد برش های کوچک بر روی پوست انجام می شود. جراح با توجه به شرایط بیمار از اسپلینت یا تامپون استفاده می کند. دوره نقاهت معمولاً یک هفته طول می کشد و پس از گذشت یک هفته از انجام جراحی زیبایی لثه، بیمار می تواند برای آگاهی از روند بهبود به مطب دندانپزشکی مراجعه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید