عمل زیبایی واژن چیست؟

همچنین به مرور زمان موجب می شود که بافت های چربی در زیر لایه شکم صاف و یکنواخت شده و شکم فرم زیباتری به خود بگیرد. چه مراقبتهایی پس از جراحی بینی در شرایط کنونی باید از سوی بیمار برای مراقبت از کرونا صورت بگیرد؟ اکنون استرادا پس از عمل جراحی، ظاهری کاملا جدید پیدا کردا و از تغییرات چهره خود بسیار راضی است. پس از تائید مشکل توسط متخصص، برخی آزمایشات انجام و روز عمل مشخص می شود. بعد از جراحی زیبایی پلک به مدت 3 روز قطره اشک مصنوعی استفاده کنید. این ایرادات می تواند، انحراف بینی، بزرگ بودن بینی، پهن بودن بینی و… باشد که با توجه به مشاهدات و معاینات پزشک متخصص جراح، تأیید و مراحل انجام جراحی زیبایی انجام می شود. این کار کمک میکند تا جراح یک دید بازتری از آنچه که شما از جراحی انتظار دارید، پیدا کند. بسیاری از خانم ها برای داشتن واژنی زیبا، شاداب و جوانتر تزریق ژل یا چربی را برمی گزینند. زنانی که قصد دارند در اینده باردار شوند خوب است که عمل صاف کردن شکم خود را به تعویق بیندازند . در جراحی زیبایی شکم ابدومینوپلاستی همراه با برش و بخیه انجام می شود.

جراحی پرینورافی نیاز به بستری ندارد و دکتر ویدا یوسفیان متخصص زیبایی زنان ظرف ۲ ساعت پس از انجام این عمل بیمار را مرخص می کند. این برش تا زمانی که دنده ها حس شود یا سر معده پایان می یابد، در واقع از بالای ناف تا این قسمت تونل زده می شود و تمام پوست های اضافی شکم تا 90 درصد برداشته می شود. از همینرو اگر به دنبال دکتر خوب برای لیپوماتیک هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. علاوه بر این میتوانید اینکار را بارها و با رنگ هاي مختلف انجام دهید. برای جلوگیری از آکنه در صورت ، پزشک ممکن است پمادی را برای شستن پوست شما توصیه کند. ابدومینوپلاستی مانند لیپوساکشن یا جراحی لاغری نیست، اگرچه ممکن است جراحی لیپوساکشن را به همراه این روش انتخاب کنید. این روش معمولاً بین یک تا دو ساعت طول میکشد. از طرفی برای دسترسی به اسکلت بینی دو راهکار وجود دارد که در اولین روش بین سوراخهای بینی یک برش ظریف ایجاد شده و پوست بینی از روی بافت آن جدا میشود.

از طرفی عوامل دیگری مانند سرعت عمل و تجربه جراح نیز در زمان جراحی زیبایی بینی نیز تاثیر میگذارد. کیفیت رابطه جنسی یکی از مهمترین فاکتور برای انجام عمل زیبایی واژن است . بنابراین از روش دیگری استفاده می شود که در آن صفحه کوتری (برای برگشت جریان) حذف می گردد و در واقع ابزار ورود جریان به بافت، خروج جریان را نیز به عهده می گیرد. در حقیقت همان جریانی که از دستگاه الکتروکوتری به الکترود یا قلم جهت انجام فرآیند منتقل می گردد می بایست از طریق الکترود صفحه ای (صفحه پلیت کوتری) خارج گردد. 3. صفحه پلیت کوتری در صورت استفاده از سیستم مونوپلار زیر بدن بیمار در محل های مخصوص نصب می گردد و از طریق کابل رابط به سوکت دستگاه متصل می شود. اما چون الکترود یا قلم، سطح مقطع بسیار کوچکتری نسبت به پلیت کوتری دارد، چگالی جریان بسیار بزرگ تر خواهد بود. اما در روش جراحی لیفتینگ گردن عوارض بیشتر است. هر چند در دو روش باز و بسته پوست از اسکلت بینی جدا میشود؛ اما این دو روش تفاوتهایی نیز با یکدیگر دارند. معمولا سن مناسب برای عمل بینی بین ۲۰ الی ۳۰ سال می باشد، چرا که در این بازه سنی اجزا صورت فرد کامل رشد کرده و او از نظر فکری و جسمی به بلوغ کامل رسیده است.

قبل از عمل بینی در تهران باید نکاتی را در نظر گرفت و اعمال کرد. صرف نظر از نوع الکترود غیرفعال، اساس عملکرد دستگاه های الکتروکوتری (Electrocautery) یکسان هستند. یکی از جدیدترین و بهترین روش جهت درمان تیرگی و کبودی ناحیه واژن میباشد . این سبک از جراحی زیبایی بینی به روش باز معروف است و در روش دوم یا روش بسته، شکافهایی در قسمتهای داخلی بینی ایجاد میگردد. این عمل در حقیقت یک عمل جراحی پلاستیک به حساب می آید؛ که بر روی واژن زنان انجام گرفته و اصطلاحاً لبه های واژن را جراحی می کنند. روش کار بسیار ساده است، طبق دستورات بقراط حکیم قطعه ای از فلز داغ را بر روی زخم گذاشته و خون منعقد می گردد. اگر نوع عمل به صورتی باشد که نیاز به محافظ داشت می توان از گچ بینی (اسپلینت) استفاده نمود. از طریق پدال پایی که به دستگاه الکتروکوتر متصل بوده و هر زمان مورد نیاز باشد با فشردن پدال جریان منتقل می گردد. پدال پایی که در زمان نیاز پدال را که به دستگاه متصل می باشد فشار می دهند تا جریان وصل و منتقل گردد. دستگاهی که این عمل را انجام می دهد دستگاه الکتروکوتر نام دارند. عمل صاف کردن شکم در بارداری اختلال ایجاد نمیکند با این همه تنایج مثبتی که از عمل نصیبتان شده است به دنبال بارداری تا حد زیادی از دست میرود .

دیدگاهتان را بنویسید