عمل زیبایی واژن چیست؟

در این آب باید چهار قاشق سرکه بریزید و با اب مخلوط کنید. 9. جراح باید بیمار را به خوبی توجیه کند و مراقبت های قبل و بعد از جراحی را به خوبی به او گوشزد کند. تراکم عصب های موجود در کلیتوریس بسیار بالا است، بیشتر از هر بخشی از بدن. با وجود سرپایی بودن عمل نیاز به یک همراه در مرکز و حداقل در شب اول بعد از لیپوساکشن وجود دارد. 6. سعی کنید در روز های اول پس از جراحی برای کاهش تورم و کیودی از کمپرس سرد استفاده کنید همچنین می توانید با خوردن آب کرفس این روند را سریع تر نمایید. بیمار در زمان انجام جراحی، دردی حس نمی کند. کلیتوریس اصلی ترین عضو بخش خارجی دستگاه تناسلی است که بسیار حساس است و در زمان تحریک برجسته می شود. بافت واژن بسیار منعطف و کشسان است و در زمان برانگیختگی جنسی، طول آن افزایش پیدا می کند.

برخی از افراد بعد از عمل زیبایی شکم، هفته ها و یا حتی ماه ها احساس بی حسی در ناحیه شکم می کنند که این امر کاملاً طبیعی است و اغلب با گذشت زمان کاملاً از بین می رود. 2️⃣ ابتدا برشی افقی در بالای ناحیه تناسلی ایجاد می شود و سپس برش دیگری در اطراف ناف جهت برداشتن چربی و پوست اضافی شکم ایجاد می شود. بالا رفتن بیش از اندازه نوک بینی (بینی خوکی): این عارضه در اثر برداشتن بیش از اندازه بافتهای غضروفی و پوست قسمت پایینی بینی ایجاد می شود. لب بزرگ یا خارجی در واقع دو تاخوردگی پوستی بزرگ است که اطراف ورودی آلت تناسلی زن قرار دارند. عبارت labia majora به عنوان لُب های بزرگ یا لُب خارجی تعریف می شود. بخش جلویی لب های بزرگ دقیقا در زیر مونس پابلیس بهم می پیوندند. کلیتوریس از بافتی اسنفجی ساخته شده است که در زمان برانگیختگی جنسی متورم و برآمده می شود. در کل این جراحی مدت زمان کمی به طول می انجامد و همچنین دوره نقاهت کوتاهی نیز دارد. در صورت استفاده از تامپون حتما دقت داشته باشید که از چه موادی در آن استفاده شده است.

البته این تنها شروع کلیتوریس است. و از کلیتوریس شروع می شوند و به سمت پایین ادامه دارند. آناتومی آلت تناسلی زن از واژن شروع می شود، که کانالی است که از فرج شروع می شود و به رحم می رسد. در حالی که فرج دارای جزئیات و بخش های زیادی به جز واژن است. در صورتی که تغییرات زیاد وزنی داشته اید، مانند کاهش بیش از اندازه یا پس از زایمان، جراحی زیبایی شکم را می توانید انجام دهید. به طور کلی، انجام عمل جراحی زیبایی شکم حداقل دو ساعت طول می کشد. این قسمت حدودا 7 تا 8 سانتی متر طول و 2 الی 3 سانتی متر عمق دارند ضخامت لب های خارجی می توانند متفاوت باشد و بین 1.5 تا 3 سانتی متر متغیر است. نوک کلیتوریس در بالای آلت زنانه قرار دارد، جایی که لُب های داخلی به هم می رسند. از نظر رنگ هم ممکن است رنگی در بازه ی صورتی تا قهوه ای تیره داشته باشند. با افزایش سن ممکن است رنگ لب ها تغییر کند.

در پروسه تنگ کردن واژن با لیزر، پروپ مخصوص لیزر داخل واژن شده و با تابش اشعه های بی ضرر لیزر به داخل محیط واژن به افزایش قوام ماهیچه های این ناحیه می پردازد. در برخی افراد ممکن است لب خارجی بزرگ تر باشد و در برخی افراد لب داخلی بزرگ تر است. در بعضی موارد برای جلوگیری از آسیب بیشتر ممکن است پزشک به شما جراحی را پیشنهاد دهد. جدیدترین روش پیکرتراشی ، همان روش لیپوماتیک است؛ که در حقیقت فقط برای کاهش وزن نیست، بلکه برای حالت دهی و فرم دهی دوباره به بدن می باشد. در ادامه این بخش ها را به صورت مفصل تر توضیح می دهیم. در ادامه ی این مقاله در مورد جراحی زیبایی گوش، افرادی که به طور معمول تحت این جراحی قرار می گیرند و روش انجام آن اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد. اتوپلاستی (جراح زیبایی گوش) خطوط غیر نرمالی را ایجاد می کند که موجب به عقب برگشتن گوش ها می شود. دهانه واژن، واژن را از بقیه بدن جدا می کند و به خاطر وحود این بخش از بدن است که تامپون یا این قبیل چیزها درون بدن شما گم نمی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید