عمل لیپوساکشن , هزینه جراحی زیبایی لیپوساکشن , ران , شکم و صورت

رایج ترین نوع عمل لیپوساکشن ، لیپوساکشن تامسنت یا با بی حسی موضعی (همراه با تزریق دارو) می باشد. اکثر اشخاصی که عمل لابیاپلاستی، جراحی زیبایی واژن را انجام داده اند به این موضوع اعتراف نمودند که بعد از عمل از اعتماد به نفس بالا و زیبایی دستگاه تناسلی و رضایت جنسی بی نظیری برخوردار شدند. با افزایش سن رفته رفته شاهد این موضوع هستیم که پوست بدن نرمی و لطافت خود را از دست داده و از حالت ارتجاعی خارج خواهد شد. اما وجود چربی بیش از حد در باسن، فرم آن را غیر طبیعی نشان داده و باعث می شود تا افراد در انتخاب لباس مناسب دچار مشکل گردند. او اخیرا چندین عمل جراحی بر روی خود انجام داده تا شبیه به عروسک شود. علاوه بر این، شستشوی منظم با آب، آب نمک یا دهانشویه به تمیز نگه داشتن دهان بخصوص پس از وعدههای غذایی کمک میکند. در مطالعهای که در سال ۲۰۱۴ در مجله بینالمللی اوروژنیکولوژی (International Urogynecology Journal) منتشر شده، بیش از ۹۱ درصد زنان مشارکتکننده در این تحقیق، پس از انجام عمل لابیاپلاستی از ظاهر اندام تناسلی خود رضایت بیشتری داشتهاند. جالبتر اینکه طبق آمار همین انجمن، در سال ۲۰۱۵ لابیاپلاستی نوزدهمین جراحی زیبایی پرطرفدار در جهان بوده و در سال ۲۰۱۸ با سه پله صعود، مقام شانزدهم را به دست آورده است.

همچنین طبق اطلاعات منتشر شده توسط انجمن بینالمللی جراحان پلاستیک (ISAPS)، عمل لابیاپلاستی در جهان از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ با ۲۵ درصد رشد همراه بوده است. طبق آمار انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS)، میانگین هزینه لابیاپلاستی در آمریکا در سال ۲۰۱۸ نزدیک به ۳ هزار دلار بوده است. تاریخچه عمل بینی برخلاف تصور خیلیها به هزاران سال قبل باز میگردد؛ زمانی که تبهکاران اعضای بدن قربانیان خود را قطع میکردند یا افراد در جنگها زخمی میشدند و اعضای بدن خود را از دست میدادند. بیمارانی که داروی آسپرین یا سایر داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنند لازم است برای حداقل یک هفته قبل از عمل جراحی از این دارو استفاده نکنند . اگر اهل شبکههای اجتماعی هستید، اینستاگرام دکتر مویدنیا را با آیدی drmoaiiednia جستوجو کنید تا اطلاعات لازم را مفید و مختصر به دست آورید. اگر به فکر انجام عمل لابیاپلاستی هستید، مشاوره با دکتر مویدنیا به صورت آنلاین هم امکانپذیر است و فکر خوبیست که با بهترین جراح زیبایی واژن رشت هم مشورت کنید.

همین خشنودی از نتیجه باعث شده است برخی از زنان به هزینه عمل زیبایی واژن توجهی نداشته باشند و فقط به دنبال بهترین متخصص لابیاپلاستی بگردند. اگر هزینه لابیاپلاستی در رشت را با هزینه عمل زیبایی واژن در پایتخت مقایسه کنید، جذابیت قیمتی آن باعث میشود به سرعت به فکر گرفتن نوبت از دکتر نفیسه مویدنیا، متخصص زنان رشت، بیفتید. اگر می خواهید بدانید لیپوماتیک چیست باید گفت: لیپوماتیک یک عمل زیبایی برای لاغری موضعی می باشد. تأثیر هایفوتراپی برای جوانسازی پوست نیز دقیقاً بر روی همان لایه عمقی از پوست اعمال میشود که عمل جراحی زیبایی بر آن اثر میکند. CoolSculpting یک درمان مبتنی بر مطب است که فقط چربی را هدف قرار می دهد. اگر این مطلب را در ساعات اداری میخوانید و میخواهید به سرعت با مطب دکتر نفیسه مویدنیا، متخصص زنان رشت، تماس بگیرید، به شماره تلفن ۰۱۳۳۲۱۳۵۹۳۳ یا شماره موبایل ۰۹۹۱۰۵۳۵۸۶۹ زنگ بزنید. اگر در شهر رشت سکونت دارید و می خواهید خیال خود را از انتخاب پزشک متخصص و مجرب و البته معتمد آسوده کنید این مطلب متعلق به شماست.

اما پس از این سه روز و با رعایت نکاتی که پزشک برایتان توضیح می دهد، ورم و کبودی کاهش یافته و اثر آن از بین می رود. در روش های قدیمی که برای حذف چربی های شکمی به کار گرفته می شد امکان کبودی و تورم بعد از عمل وجود داشت اما لیپوماتیک شکم چنین عوارضی را به همراه ندارد. اما مواردی چون شهرت پزشک و هزینه های اتاق عمل و بستری نقش مهمی در تعیین هزینه عمل خواهند داشت. با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه های لیزر در حیطه پزشکی تاثیر بسزایی در درمان و زیبایی خواهند داشت. از آنجا که فرایند ترمیم و فروکش کردن تورم پیشرفت کندی دارد، شما باید ماهها جهت رسیدن به ظاهر جدید خود صبر کنید. افرادی که جراحی بینی انجام می دهند باید نکات زیر خود را در رابطه با برخورد با بینی خود بدانند. همچنین افرادی که دارای لابیامینورهای بزرگی هستند ( لبه های اطراف دهانه واژن آنها بزرگ و پهن است ) می توانند این جراحی را انجام دهند و با اینکار ناحیه ی تناسلی خود را جوانسازی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید