عوارض جانبی جراحی زیبایی بینی- اخبار رسانه ها تسنیم

وی در سال ۲۰۱۰ در مصاحبه ای تایید کرد که جراحی زیبایی بینی انجام داده و جراحی سینه و لیپوساکشن در ناحیه کمر نیز داشته است. در سال ۲۰۱۰ وی دو بار جراحی زیبایی سینه، لیفت ابرو، جراحی بینی، گیره انداختن در گوش، صاف کردن چانه، برجسته کردن گونه، لیپوساکشن و گود کردن کمر انجام داده است. بعد از این ماجراها وی سوگند یاد کرد که دیگر جراحی زیبایی انجام نخواهد داد اما یک سال بعد اعلام کرد که بار دیگر جراحی زیبایی داشته است. وی در سال ۲۰۱۶ برای بار دوم جراحی بینی انجام داده و اعلام کرده که این بار به خاطر مشکل پزشکی دست به این کار زده است. بر اساس برآوردها هزینه ی جراحی زیبایی بینی برای بار دوم تنها بین ۹.۰۰۰ تا ۱۲.۰۰۰ برای وی هزینه در بر داشته است. من اولین نفر یا تنها نفر نیستم اما احمقی هستم که به این موضوع اعتراف می کنم”.

با این وجود وی تاکنون تنها به دو عمل جراحی در بینی خود اعتراف کرده و گفته که این جراحی ها را به خاطر شکستگی بینی در نتیجه ی ضربه ی مشت نامزد سابقش انجام داده است. همچنین وی گفته که در ناحیه گردن احساس درد داشته، به عضلات و ستون فقراتش آسیب وارد شده و یکی از دیسک های گردنش ترک برداشته است. بعد از آن وی بار دیگر به خاطر احساس درد و ناراحت بودن تصمیم گرفت که جراحی زیبایی انجام دهد. کریس جنر در سخن گفتن در مورد جراحی های زیباییی که انجام داده هیچ گاه احساس خجالت نکرده است. نینی لیکس از صحبت کردن در مورد جراحی های زیباییی که انجام داده ابایی ندارد. من نزد یک جراح زیبایی در بورلی هیلز رفتم و او به من گفت که باید در مورد قسمت پایین چشم هایم بسیار مراقب باشم. او به من گفت که چشم هایم به شدت بیرون خواهند زد. او گفت که باید تا جایی که می توانم ظاهر طبیعی صورتم را حفظ کنم. به ادعای دکتر برسلو او چیزی بین ۲۰.۰۰۰ تا ۲۵.۰۰۰ دلار برای گونه گذاری، ایمپلنت چانه، جراحی بینی، بزرگ کردن لب ها و روشن کردن پوستش هزینه کرده است. عوامل متعددی در پیچیدگی بیش از حد این جراحی نقش دارند که موفقیت در این جراحی ها را به رویایی برای بیمار و جراح بدل ساخته است.

تامپون سیلیکونی ساده یا تخت: در این مدل، دو قطعه ی قرینه می باشند و هر کدام، از یک سطح تخت که شکل بینی را دارند تشکیل شده اند. مساله ویتامین C و D و ماده معدنی زینک یا روی که بسیار مهم هستند زیرا ویتامین C و زینک در بهبود سریع زخم بسیار اهمیت دارند که بهتر است با منابع غذایی ویتامین A همراه شوند. استعمال دخانیات: نکته بسیار مهم این است که دو هفته قبل از عمل و چهار هفته پس از جراحی بینی از استعمال دخانیات اعم از سیگار و قلیان بپرهیزید . همچنین وی پیشانی اش را بوتاکس کرده و دندان هایش را مرتب کرده است به نحوی که ظاهرش نسبت به چند سال قبل بسیار متفاوت بنظر می رسد. تاکنون وی بین اش را باریک کره و بر حجم لب هایش افزوده است. وی در مصاحبه ای گفته است:” دیگر این جراحی زیبایی مسخره را انجام نخواهم داد.

هزینه ی تمام شده ی این روش تقریبا 80 درصد پایین تر از جراحی می باشد که این یک حسن خیلی خوب برای کسانی است که قصد هزینه ی سنگین برای اصلاح بینی خود ندارند. هزینه ی انجام این جراحی ها ۱۶۰.۰۰۰ دلار بوده و ارز هر پنی ان را نیز داشته است”. لیفت سینه نیز داشته ام.بازوهایم را تزریق چربی کرده و شکمم را نیز بالا کشیده ام. با این همه حال تزریق ژل علاوه بر مزیت هایی مثل عدم نیاز به بی هوشی، بستری شدن، جراحی، دوره ی نقاهت بالا و… که نسبت به سایر روش ها دارد، هزینه ی بسیار کم تری هم نیاز دارد. برخی از افراد صبر می کنند تا دندان آن ها به مرحله درد برسد و سپس به دکتر مراجعه کنند، که این کار کاملا اشتباه است. این جراحی به شما کمک می کند تا ظاهر آیده آلی بدست آورید، همچنین گوش ها دارای آناتومی طبیعی خواهند بود.

اولین بار جراحیهای لالهٔ گوش توسط جراح هندی سوشروتا در ۶۰۰ سال قبل از میلاد مسیح انجام شد. در اروپا هم سرویس سلامت همگانی بریتانیا (NHS) هزینه عمل لابیاپلاستی را در این کشور بین ۲ تا ۴ هزار پوند تخمین میزند که بدون در نظر گرفتن مشاورهها، معاینه و مراقبتهای قبل و بعد از عمل محاسبه شده است. دختر دمی مور، رومر ویلیس، نیز به نظر می رسد که دستکم در زمینه ی جراحی زیبایی پا جای پای مادرش گذاشته است. شارون آزبورن هزینه های سرسام آوری برای انجام جراحی های زیبایی انجام داده و خود نیز این موضوع را تایید کرده است. آنها نیز اکثراً با بیهوشی عمومی بوده و دو ساعت بعد از بهوش آمدن به فرزند خود شیر داده و مشکلی پیش نمی آید؛ فقط ممکن است به علت ترشح داروهای بیهوشی در شیر باعث خواب آلودگی کودک شود. در مواردی که تنگی خفیف دریچه داخلی بینی وجود دارد، میتوان این پیوندها را از خود بینی گرفت، اما در موارد شدید نیز شاید نیازبه آن باشد که این پیوند، از غضروف گوش و یا دنده فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید