فوق تخصص جراحی چشم

به زبان سادهتر، مجموعه این تغییرات است که باعث میشود جراحی زیبایی بینی تاثیر فراتر از تصوری در چهره فرد ایجاد کند. وقتی که می خواهید تصمیم نهایی برای جراحی بینی بگیرید بهتر است نظر چند متخصص جراحی زیبایی را در این مورد بپرسید. یک جراح بینی طبیعی خوب در تهران با مهارت خود تمامی موارد استاندارد این مدل بینی را رعایت می کند. وقتی سن بالا میرود، افتادگی بینی اتفاق میافتد و این به صورت یک ظاهر مسنتر میدهد. برخلاف سالهای اولیه جراحی های بینی که بینی های فانتزی مد شده بود و طرفداران زیادی داشت، این روزها افراد بیشتر تمایل دارند عمل بینی طبیعی داشته باشند و ظاهرشان مصنوعی نباشد. این روزها افراد برای خلق زیبایی، به سمت روش های زیادی اعم از جراحی بوکال روی می آورند. با این جراحی برجستگی ای که بر روی بینی به وجود آمده است را برطرف می کنند. در این روش مرحله برداشت به این صورت است که ابتدا یک نواری در پشت سر ایجاد میکنند.

ـ از آنجا که بینی یک نقش مرکزی در صورت دارد، اهمیت زیادی در زیبایی چهره دارد و یکی از چیزهایی که در زیبایی بینی در صورت بیمار اهمیت دارد، شکل و میزان چرخش نوک بینی است. او، میگوید که بیشتر متقاضیان زیبایی کسانی استند که فکر میکنند زیبایی، برای پیشرفت در کار و زندگیشان بسیار حیاتی است. جراحی پلاستیک بینی (رینوپلاستی) چه به هدف بازسازی باشد و یا زیبایی، انتخاب های فراوانی در آن دخیل است. بنا به گفتهی جراحان زیبایی، بزرگ یا کوچککردن بینی، پروتز لب، صاف کردن خطوط و چینو چروک چهره، برداشتن پلک چشم و همچنین کاشت مو و درمان ریزش مو، رایجترین عملهای زیبایی در کابل است. یک عمل تهاجمی است که به آن رینوپلاستی خارجی نیز می گویند معمولا برای بیمارانی که به کانتور گسترده بینی و کاهش سایز بینی نیاز دارند، انجام می شود. لابیاپلاستی یکی از جراحی زیبایی زنان می باشد که می تواند به طور همزمان با واژینوپلاستی انجام داد . به طور کلی بر اساس نوع بافت و غضروف، بینی ها به دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی تقسیم بندی می شوند.

بینی ها از نظر ساختار به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. اما به هر حال، بینی گوشتی نیز می تواند مورد عمل جراحی قرار بگیرد. این جراحیها در درازمدت، نتایج بهتری دارند و بینی از ثبات بیشتری برخوردار است؛ به خصوص بینیهای مردم خاورمیانه و کشور ما بیشتر دچار افتادگی است. این، تقصیر جراح است یا ساختمان بینی؟ جراح داروهای بی حسی را به پلک ها تزریق می کند و داروهای وریدی به شما کمک می کند تا آرام باشید. هنگام عمل چه ریسک هایی را باید بپذیریم؟ جراحی لابیاپلاستی توسط چه کسانی باید انجام شود؟ عمل بینی طبیعی با کم ترین میزان تغییرات ظاهری بینی انجام می شود. بهترین جراح بینی کسی است که صادقانه همه واقعیات و خطرات جراحی را با شما در میان بگذارد. از این رو گن را تا وقتی که پزشک تعیین کرده است استفاده کنید.

بنابراین می تواند بدون آسیب به عصب های دماغ یا فرم آن ، پروسه زیبایی و جذابیت را آغاز کند. در این مرحله ممکن است با انجام برش در جدار سوراخ های بینی، اندازه آن را تغییر دهند. این روش حداقل تهاجمی است و در آن هیچ جای زخم خارجی وجود ندارد، زیرا همه برش ها در داخل بینی انجام می شود. طی این اقدام ، پزشک می تواند از درون بینی و به صورت غیرمستقیم تغییراتی در ساختمان بینی انجام دهد. برخی از افراد بعد از اولین عمل زیبایی بینی از مشکلات تنفسی و یا ظاهر بینی خود راضی نیستند و تصمیم به جراحی مجدد بینی یا عمل ترمیمی می گیرند. مسیرهای تنفسی و ساختار خارجی بینی از اولویت ها محسوب می شوند. از طریق این برش ها است که همه تغییرات ایجاد می شود. اشخاصی که در رسانههای تصویری مشغول کاراند و افراد تحصیلکردهای که در کرسیهای مهم دولتی از جمله اعضای پارلمان، کارمندان مؤسسات خارجی، چهرههای سلیبریتی و شماری از ورزشکاران، از مشتریان شناخته شدهی او است.

در جراحی بینی قومی-نژادی نیز همان روش هایی استفاده می شود که در جراحی زیبایی بینی کاربرد دارد. خیلی از افراد عقیده دارند بینی شان مشکلات ظاهری دارد که برای آنها آزار دهنده است و تمایل دارند تا این عدم تناسب را برطرف کنند. جراح ممکن است برای برخی بیماران تنها چند ساعت استراحت در بیمارستان را کافی بداند، اما برای برخی دیگر توصیه می کند که یک شب در بیمارستان بستری بماند. در ادامه به بررسی ویژگی هر یک از این انواع بینی می پردازیم. با توجه به نواقصی که هر بینی دارد جراح انتخاب می کند که از کدام روش برای عمل استفاده کند تا بهترین نتیجه برای فرد حاصل شود. هر روز تعداد افرادی که تصمیم می گیرند بینی زیباتری داشته باشند بیشتر و بیشتر می شود. البته اکثر بیماران طی پنج الی شش روز به سرعت روند بهبودی را پشت سر می گذارند. بعد از پنج تا شش روز می توان در صورت تمایل آتل را از بینی خارج کرده و در انظار عمومی بیرون رفت. داکتر صبور با وجودی که آلبوم قطوری از مشتریاناش را ترتیب داده؛ اما هویت آنها را فاش نمیکند. اهمیت این بحث و لزوم توجه به ابعاد مختلف آن اعم از چرایی، پیامدها و راهکارها سبب شد پژوهشگر ایرنا با «سیدحسین نبوی» عضو هیات علمی گروه جامعهشناسی دانشگاه خوارزمی و «اکرم سهرابی» روانشناس به گفتوگو بنشیند.

دیدگاهتان را بنویسید