لیپوماتیک چیست ؟

البته برای انجام این عمل هیچ وقت دیر نیست همان گونه که بسیاری از متقاضیان عمل گوش نوجوانان و جوانان و در بعضی از موارد نیز افراد میانسال میباشند. احتمال باقی ماندن جای بخیه روی بینی و دیر خوب شدن زخم ها در سنین بالا وجود دارد. جراح برش را در سمت داخلی چشم بخیه میزند تا جای زخم معلوم نباشد. جراح پس از ایجاد کوچکترین برش ممکن آن را در سمت داخلی چشم بخیه میزند تا جای زخم معلوم نباشد. احتمال بروز عفونت در ناحیه برش در صورتی که محل درمان آلوده بوده باشد یا اینکه پس از عمل به خوبی از زخم مراقبت نشود. حتی می توان انواع عمل بینی را با توجه به نوع بینی فرد متقاضی انجام این جراحی، یعنی گوشتی یا استخوانی بودن آن مشخص کرد. کانتوپلاستی (درشت کردن چشم) به هر گونه عمل جراحی زیبایی اطلاق میشود که در آن جراح متخصص گوشه خارجی پلک را اندکی بالا میبرد یا افتادگی این بخش از چشم را اصلاح میکند.

این جراحی به صورت جداگانه یا با جراحی پلک دوتایی قابل انجام است. تفاوت دیگر این است که در مقایسه با لیفت معمول صورت برای درمان چین و چروک صورت ، کمتر تهاجمی و استرسزا بوده و خطر کمتری را برای بیمار در بر دارد. نتایج کانتوپلاستی در افرادی که به اصطلاح چشم بادامی هستند و تمایل دارند چشم های درشت تری داشته باشند و در عین حال گوشه خارجی چشم آنها به سمت بالا متمایل است، موفقیت آمیز تر خواهد بود. پزشکان خوش نام و مشهور، دستمزدهای بالاتری دارند و پزشکان کم تجربه تر معمولا با دستمزد کم تری کار می کنند. تکنیکی که پزشک به کار می برد این است که دیواره های جانبی بینی را سر جای خودشان برمی گرداند و آنها را در جای خودشان ثابت و فیکس می کند. در صورت نیاز به جراحی نیز کار ایشان با کمترین عارضه جانبی و بیشترین سطح نتیجه خواهد بود. یکی از اعضای خانواده وی گفت: ظاهراً در دستگاه بیهوشی مشکلی وجود داشته که باعث شد دخترمان به کما برود و در این ۱۴ روز مجبور به پرداخت شبانه ۱۰ میلیون تومان برای هزینه بیمارستان شدیم.

باید این نکته را بدانید که حداقل یک بار در روز و به مدت چند ماه استفاده شود. در بسیاری از موارد طبق تجربه ی دکتر ویدا یوسفیان متخصص و جراح زیبایی زنان ما شاهد این هستیم که بیماران روز دوم به کار و فعالیت خود باز می گردند. در گذشته تنها از طریق جراحی این مشکلات برطرف میشدند. در صورت نیاز به مشاوره با دکتر سزاوار از طریق بخش «تماس با ما» در سایت اقدام کنید. علاوه بر این افرادی که علاقه مندند افتادگی گوشه خارجی چشم آنها کمتر شود نیز می توانند متقاضیان مناسبی برای اینگونه عمل باشند و از این طریق می توانند حالت خواب آلودگی را از چشمان خود محو سازند. روش عمل در گوشهای برجسته به این صورت است که ما از پشت گوش شروع به جراحی میکنیم و محل برش ما پشت لاله گوش است. برای این کار باید از یک پزشک متخصص و ماهر در این زمینه کمک گرفته شود تا تمامی مراحل کار با موفقیت دنبال شوند.

انجام ابدومینوپلاستی (Abdominoplasty) به شما یک شکم صاف با پوستی سفت به ارمغان می آورد. بسیاری از افرادی که می خواهند عمل بینی انجام دهند، از بر جای ماندن جای بخیه بر روی صورت خود می ترسند. تا به این جای کار، عواملی که گفته شد، همه جز هزینه های ارائه دهنده بود. کسانی که دچار بیماری های کلاژن و اسکولار پیشرفته هستند مناسب لابیاپلاستی پس از بهبود و درمان بیماری اولیه شان می باشند. اما به طور کلی هدف از این جراحی ها، اصلاح فرم چشم ها، اندازه و ایجاد حالتی مناسب و دلخواه در آنهاست که در هر فرد می تواند متفاوت باشد. تا ظاهر مورد نظر برای چشم ایجاد شود. برش در سمت داخلی ملتحمه ایجاد و یک سوم بخش خارجی پایین آورده میشود، گوشه چشم روی ضریع استخوان ثابت میشود. پوست اضافی باقیمانده پس از ایجاد برش بریده میشود. کانتوپلاستی خارجی (روش افقی) نسخه اصلاح شدهای از روش قدیمی است که با هدف بزرگتر کردن چشمها انجام میشود. برخی از افراد نیز به منظور گربه ای کردن چشمان خود به دنبال جراحی کانتوپلاستی می باشند.

دوره بهبود و ریکاوری بعد از کانتوپلاستی چقدر است؟ • از پرواز با هواپیما برای 2 هفته اول بعد از عمل خودداری کنید، در حالت ایده آل تا 1 ماه بعد از عمل نباید مسافرت هوایی داشته باشید. بعد از دوران بلوغ است (برای دختران بعد از ۱۷ سالگی و برای پسران بعد از ۱۸ سالگی). پزشک پس از تشخیص و آنالیز وضعیت چشم میزان برش دادن پوست را تعیین میکند و بافتهای چسبندهای را برمیدارد که باعث کوچک شدن چشم و نارضایتی بیمار است. جراح پس از ایجاد کوچکترین برش ممکن، بافتها را جدا میکند و کناره عضله خارجی مورب چشم را روی ضریع استخوان ثابت میکند. چشمهای مورب عموماً حالتی خشن به چهره میدهد یا این که بخش خارجی پلک پایین بخش پایینی عنبیه را میپوشاند و چشمها را باریک نشان میدهد. پروتز دندان دو نوع کلی دارد: یکی پروتز کامل و یکی پروتز ناکامل یا پارشیل. با لیزر درمانی می توان استریا (ترک پوستی) دستگاه تناسلی را به طور کامل برطرف نمود.

دیدگاهتان را بنویسید