لیپوماتیک چیست ؟

دکتر مهسا سالکی، بنیانگذار کلینیک زیبایی “SAS Aesthetics” به پیشگامی در جراحی معروف به “چشم روباهی” کمک کرده است، یک روش کم تهاجمی و غیر جراحی باعث بالا بردن ابروها و گوشه های خارجی چشم شما می شود. در این روش در افرادی که در سنین بالاتر دچار ازدست رفتن چربی در ناحیه لبهای خارجی شدهاند چربی تزریق میشود . در این روش جراح در ابتدا برشی را در امتداد دیواره واژن و ناحیه پرینه ایجاد می کند و پوست واژن را با دقت از بافت پشتیبان کننده زیرین جدا می کند. ثابت شده است این روش درمانی در بین طیف وسیعی از افراد محبوب است. با عمل زیبایی چشم دیگر پلک های افتادگی ای نخواهید داشت و خطوط ناخوشایند از روی چهره شما از بین خواهد رفت. جراحی زیبایی کشیدن چشم ؛ عموما کمتر از 30 دقیقه طول می کشد و از آن جا که یک عمل جراحی نسبتاً ساده است ، نیازی به بستری شدن در مرکز جراحی ندارد.

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک چشم ، با عمل برداشتن پف بالای چشم ، و پوست های اضافی در بالای چشم، قادر است زیبایی فوق العاده ای به چشم ببخشد. لازم است که ۸ ساعت قبل از جراحی بینی چیزی نخورید و ناشتا باشید. یک قطعه پلاستیکی کوچک به دندانها متصل میشود تا محل جدید فک بالا تعیین شود که بعد از آن با صفحات فلزی کوچک و پیچهایی در محل خود محکم میشوند. استئوتومی دو فک عملی است که هم در فک بالا و هم روی فک پایین انجام میشود و زمانی انجام میشود که بدشکلی فک حاصل ناهنجاری هر دو فک باشد. زمانی که 6 ماه از اقساط شما بگذرد، اولین چک به شما برگردانده می شود و چک بعدی پس از پایان اقساط. بعلاوه ممکن است درن های کوچک موقتا از برش های موجود قبلی ، در زیر پوست گذارده شوند تا مایع یا خون جمع شده را تخلیه نمایند که بایستی مدت کوتاهی بعد از عمل خارج شوند..

بهترین روش برای تغییری جذاب در چهره، بلفاروپلاستی است. برای بالا بردن تُن صدا، یک ایمپلنت بین عضلات حلق قرار داده شده و یا با استفاده از لیزر تارهای صوتی کوتاه میشوند. هزینه انجام عمل زیبایی چشم روباهی به طور متوسط بین 500 تا 750 پوند است و نتایج آن تا یک سال ماندگاری دارد. با استفاده از روش بلفاروپلاستی می توان به راحتی ظاهر چشم ها را بهبود بخشید، و تمامی چین و چروک های داخل گوشه ی چشم را از بین برد. ممکن است در طی این جراحی از بخیههای دائمی به منظور نگه داشتن گوش در محل مورد نظر استفاده شود. بهتر است بیمار پیشا از اقدام به جراحی، در مورد آن اطلاعاتی را در دست داشته باشد. واقع بینی: مهمترین فاکتور عمل بلفاروپلاستی واقع بینی بیمار از نتیجه حاصله می باشد. هنگامی که عمل بینی به عنوان یک روش پزشکی انجام شود ، ممکن است بتوانید از بیمه درمانی برای پوشش هزینه آن استفاده کنید.

زیرا ممکن است استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب یا تاریخ مصرف گذشته موجب بروز مشکلات و عفونت چشم شود. لابیاپلاستی با لیزر نسبت به جراحی لابیاپلاستی بهتر است و مزیت آن این مساله که روند بهبودی بعد از لابیاپلاستی در کوتاه ترین زمان اتفاق می افتد. افزایش آگاهی در مورد این سرطان ها و نحوه کم کردن ریسک ابتلا یا شناسایی زودرس سرطان می تواند تاثیر زیادی در سلامتی زنان داشته باشد. عوامل مختلفی در تعیین هزینه رینوپلاستی تاثیر دارد. در صورتی که پزشک تشخیص دهد با هدف درمان باید این عمل را انجام دهید، ممکن است بیمه هزینه آن را پرداخت نماید. وجدان کاری و اخلاقه مداری از دیگر معیارهایی است که در صورتی که در فعالیت های پزشکی لحاظ شود می تواند نتایج مثبت فراوانی را به همراه داشته باشد. وی در توصیف چگونگی درمان، ادامه داد: این درمان پزشکی باید توسط پزشک انجام شود از بخیه های جذبی برای بلند کردن گوشه چشم خارجی، همچنین برای افرادی که مایل به بالا بردن همزمان ابروان خود هستند استفاده می شود. در ادامه قصد داریم که یک مقدار تخصصی تر و دقیق تر به دسته بندی انواع بینی بپردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید