مادلینگ صورت با جراحی سرپایی بوکال فت : مزایا و معایب

همانطور که در بالا اشاره نمودیم، تنها برخی از افراد می توانند متقاضی عمل بلفاروپلاستی باشند. برخی از افراد پس از افزایش سن با نشانه هایی در چهره خود روبرو می شوند، از جمله این نشانه ها، افتادگی پلک، تجمع چربی، شل شدن پوست و.. مواد پر کننده از لحاظ رنگ نیز متفاوت هستند، برخی از آن ها دارای رنگ تیره هستند و برخی روشن. این جای زخم پس از کمی زمان، از بین رفته و کم رنگ می شود.البته چشم ها ممکن است پس از بلفاروپلاستی کمی ورم کرده و تغییر رنگ دهند که به تدریج برطرف خواهد شد. محل برش برای انجام جراحی پلک، پس از جراحی به رنگ قرمز و تحریک شده در می آید. حتی می توانید در برخی مواقع برآمدگی کوچکی را نیز در محل جراحی شاهد باشید. حتما به خاطر داشته باشید که تا چند روز پس از بلفاروپلاستی باید محل برش را پماد زده و نرم نگه دارید. اگر سرتان را در چند روز اول مداوم بالا نگه دارید، می توانید از کبودی و ورم چشمتان جلوگیری نمایید.

علاوه بر آن می توانید از قطره چشم استفاده کنید و از کمپرس آب سرد برای کاهش ورم چشمتان بهره مند شوید. روش های جراحی لب | لیفت گوشه لب بیشتر برای جوانسازی لب ها استفاده می شود. این که برخی قدرت بینایی خود را تا حدودی از دست می دهند، دلیل بر وجود چربی، و پوست اضافه در پلک است که راه های بینایی را در حال طبیعی مسدود می کند. در بلفاروپلاستی و جراحی پلک بالا و پایین، برخی از بیماران اقدام به استفاده از بی حسی می نمایند. با جراحی پلک بالا می توان زمان را به گذشته بازگرداند و مجددا پوستی زیبا و جوان بدست آورد. این نوع عمل، زمان طولانیتری نیاز دارد، اما از نتایج بهتری از نظر ظاهری، برخوردار است. این عمل جراحی پول ساز آن قدر راحت است که به امکانات خیلی عجیبی نیاز ندارد و معمولا در عرض چند دقیقه انجام می شود. که این اتفاق می تواند همچون دیگر عوارض جراحی پلک، نیاز به انجام جراحی ترمیمی دیگری داشته باشد. از این رو بهتر است بیمار بیشتر به استراحت و خواب های کوتاه مدت بپردازد. اگر این عمل توسط پزشک مجربی صورت پذیرد، بیمار پس از جراحی با چهره ای غیر طبیعی رو به رو نخواهد شد.

برای مثال اگر میزان گشادی واژن به مقدار خیلی کم باشد؛ می توان با کمک روش های غیر تهاجمی مانند کلاژن سازی و لیزر، عمل تنگ کردن را انجام داد. هر گونه فعالیتی که منجر به افزایش جریان خون باشد، به مدت ۳ الی ۴ هفته برای بیمارانی که جراحی پلک انجام داده اند ممنوع خواهد بود. این جراحی اصولا برای کسانی دارای فایده است که افتادگی پلک در آنها منجر شده است تا میدان دید چشمشان مسدود گردد. پزشکان متخصص زیبایی برای افرادی که مقداری چربی در این ناحیه داشته اما پوست محکم و خوبی دارند، روش تزریق کیبلا را پیشنهاد میکنند. از این رو افرادی که می خواهند اقدام به عمل پلک چشم نمایند، باید شرایط خاصی داشته باشند. افرادی که متقاضی این نوع جراحی هستند، باید بدانند که در عمل زیبایی چشم تنها پف زیر چشم، پف پلک بالا، و .. اصلاح می شود. افرادی که فک پایین آنها خیلی جلو است.

افرادی که جراحی زیبایی بینی انجام می دهند موظف هستند برای مدتی بینی خود را چسب بزنند. در اغلب مواقع از این روش برای درمان مشکلات بینی به خاطر ایجاد آکنه روزاسه استفاده می شود. عمل جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی به طور کلی برای از بین بردن نواقص ظاهری یا عملکرد بینی؛ همچنین بهبود برخی مشکلات تنفسی انجام میشود. البته برخی دیگر نیز تمایل به بیهوشی کامل دارند. روش جراحی و غیرجراحی برداشت خال هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. آنان برای رسیدن به آن چه این روزها زیبایی تعریف میشود، فاصلهیی به اندازۀ مراجعه به نزد پزشک متخصص دارند. برای درمان هماتوم باید آن را تخلیه کرد. باید خاطر نشان کنیم، که این نوع جراحی برای هر سنی مناسب نیست. لازم است برای پیشگیری از هرگونه آلودگی ناشی از نور خورشید یا باد، تا دو هفته پس از جراحی از عینک آفتابی استفاده شود. اکنون که با انواع جراحی زیبایی واژن آشنا شدیم، لازم است که به این نکته اشاره کنیم که جراحی ها حتماً باید توسط بهترین جراح زیبایی زنان انجام شود تا نتایج مناسبی به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید