مادلینگ صورت با جراحی سرپایی بوکال فت : مزایا و معایب

هنگام انتخاب جراح برای جراحی گوش، به یاد داشته باشید که تجربه جراح و راحت بودن شما با او به اندازه هزینه جراحی زیبایی گوش مهم است. اما شهرت او تنها به دلیل توانایی او در بازیگری نبود. اگر یک بیمار دارای برآمدگی گوش باشد، از عمل جراحی بازسازی گوش برای تغییر موقعیت قرارگیری آن و نزدیک کردن محل گوش به اطراف سر استفاده میشود. در هر کدام از این موارد، جراح می تواند پارگی ایجاد شده را بخیه بزند تا فرد بتواند دوباره از گوشواره استفاده کند. نکته مهم و اصلی در این خصوص آن است که قبل از انجام عمل جراحی ابدومینوپلاستی فرد می بایست به وزن دلخواه و مطلوب خود رسیده باشد. هرچند عوارض جانبی پس از عمل جراحی همچون خارش ممکن است در عمل جراحی اتوپلاستی دو طرفه کمی بیشتر مشاهده شود، بااینوجود ناراحتیهای ایجادشده، در سطح حداقل است. دلیل اصلی انجام این نوع عمل به طور معمول افتادگی و پوست اضافی پلک است و با انجام این عمل زیبایی و جوانی خود را میتوانید به دست آورید و از آن لذت ببرید.

چه کسانی سراغ جراحی زیبایی بینی می روند؟ اعمال جراحی متعددی برای بالا بردن ابرو و پیشانی و برای برطرف كردن نگرانیهای فوق الذكر طراحی شده اند . و از زیر، پوست پیشانی تا ناحیه ابروها را از جمجمه جداکرده وآنرا كشیده واضافه آن را در محل برش اولیه چیده و محل برش را می دوزند. رینوپلاستی بدون جراحی به شما امکان میدهد از بیهوشی عمومی اجتناب کنید. با جراحی مناسب میتوان این ایراد را برطرف کرد. جراحی اتوپلاستی کوچک کردن غضروف غیرتهاجمی است و اغلب باعث ایجاد یک ظاهر مناسب و طبیعی برای خمیدگی و انحنای گوش میشود. روشهای مختلف بازسازی گوش و تغییر شکل آن میتواند به ۲ گروه اصلی طبقهبندی شود: کوچک کردن غضروف و اسکورینگ غضروف (برش غضروف). عمل جراحی کاهش اندازه گوش که میتواند شامل کاهش اندازه لاله گوش باشد، یک عمل جراحی سرپایی است که امکان انجام آن بر روی کودکان و بزرگسالان وجود دارد. در موارد دیگر، ممکن است لاله ی گوش عمدا در اثر ایجاد تغییرات، دچار کشیدگی شده باشد. در برخی موارد ممکن است لاله ی گوش حین سوراخ کردن آن تصادفا پاره شود. آیا می شود همزمان با لبیوپلاستی تزریق ژل برای پر کردن اطراف لابیا و بهتر کردن ظاهر بیکینی انجام داد؟

این تزریق در حال کسب محبوبیت است حتی اگر هیچ مدرک پزشکی روشنی در مورد کارایی آن وجود ندارد، یا حتی توسط FDA تأیید نشده است. در روزهای اول به سبب ورم و کبودی ظاهر شما حتی از قبل هم بدتر به نظر می رسد ولی به مرور از شدت آن کاسته شده و بعد از 6 هفته 70% ورم جذب میگردد. • سیگار کشیدن را از حداقل ۶ هفته قبل از عمل، متوقف کنید. قبل از اقدام به عمل زیبایی لاله گوش لازم است یک جلسه مشاوره با پزشک خود داشته باشید. یک فوق تخصص جراحی لیپوماتیک باید شما را قبل از عمل از تمامی این عوارضهای احتمالی و معایبی که عمل برایتان به دنبال دارد آگاه کند. ممکن است به چسب جراحي یا سایر مواد مورد استفاده در حین یا بعد از عمل ، واکنش آلرژیک نشان دهید. معمولاً بسیاری از تکنیکهای مختلف و متنوع برای کامل کردن فرایند بازسازی گوش در طول عمل جراحی اتوپلاستی استفاده میشود. • تکنیکهای کوچک کردن غضروف، برای تغییر موقعیت قرارگیری و ظاهر گوش از بخیه استفاده میکنند. طی چند سال اخیر، درخواست برای کوچک کردن لاله ی گوش به طور فزاینده ای بین عموم افراد رواج یافته است.

اندازه ی لاله ی گوش را می توان در مطب پزشک به راحتی و توسط بی حسی موضعی تغییر داد. آیا در زمان عمل گوش می توان لاله گوش را هم کوچک کرد؟ در چه سنی می توان تحت عمل جراحی زیبایی گوش قرار گیرفت؟ اتوپلاستی دو طرفه مشابه عمل جراحی بر روی یک گوش انجام میشود و دوره ریکاوری یکسان، عوارض بالقوه و مزایای مشابه دارد. عمل جراحی اتوپلاستی دو طرفه یک عمل جراحی بازسازی و تغییر شکل گوش است که بر روی هر دو گوش بیمار انجام میشود. درصورتیکه نیاز به پیوند پوست وجود داشته باشد، بافت لازم معمولاً از ناحیه بالای باسن بیمار برداشته و در محل موردنظر پیوند زده میشود. اگر پزشک در روند جراحی از بخیههای کشیدنی استفاده کند، یک هفته بعد از انجام جراحی بخیهها باید برداشته شوند. در این عمل جراحی، پوست برداشته شده از پشت گوش با هم ترکیب شده، غضروف گوش کوچک میشود و تکنیکهای اسکورینگ برای دستیابی به محل مناسب گوش بهکار میرود.

اگرچه اتوپلاستی برای همه رنج سن از کودکان تا بزرگسالان قابل انجام است، اما باید به خاطر داشت که بهترین نتایج جراحیها پس از رشد کافی گوش حاصل شود. یکی از تمرینات مربوط به گردن این است، که گردن را ثابت نگه داشته و سر را جلو و عقب ببرید. آسیبهایی که برای اصلاح آنها نیاز به عمل جراحی تجدید ساختار است، عبارت از سوختگی، پارگی، لکههای عفونی یا سوراخهای ایجاد شده هستند. اگرچه بعد از عمل میزان قابل توجهی تورم و کبودی وجود دارد ، اما بیماران معمولاً درد بسیار ناچیزی را تجربه می کنند. از بیماران در مورد میزان رضایت مندی آنها از نتیجه عمل پرس و جو کنید. علی رغم محبوبیت جراحی شکم و پهلو، بسیاری از مراجعه کنندگان نسبت به رضایت بخش بودن نتیجه جراحی و مهارت جراح آگاهی ندارند. سن جراحی لابیاپلاستی از رنج ۲۰ الی ۵۰ سال است .این جراحی در سن کمتر از ۲۰سال توصیه نمی شود زیرا بلوغ جنسی و رشد جنسی کامل دستگاه تناسلی هنوز صورت نگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید