مرکز تخصصی / زنان،زایمان و زیبایی

جراحی جراحی پلک چشم یا بلفاروپلاستی چه میزان طول می کشد؟ در طول مراجعه به پزشک حتما درباره این مسئله با او صحبت کنید. هر چقدر هم این کرم ها گران باشند و ادعا کنند که مفیدند، باید بدانید که هیچ پماد و کرمی نمی تواند مشکلات اساسی پلک را برطرف کند. آیا جراحی پلک چشم یا بلفاروپلاستی پلک پایین خطوط گونه (فستون) را هم برطرف می کند؟ به طور قطع میتوان گفت نتایج جراحی پلک بالا، بیش از ۱۰ سال دوام دارند و نتایج جراحی پلک پایین تا آخر عمر فرد دوام دارند. طبق گفته پزشکان “به طور کلی، برداشتن پوست اضافه و چروک پلک بالا و سیاهی زیر چشم پایین تنها یک بار انجام می شود و نتایج آن تا آخر عمر فرد می مانند”. هنگام شستن بینی باید از فین کردن محکم تا یک ماه جدا خودداری شود. عمل های دیگری هستند که می توانند برای برطرف کردن این مشکلات استفاده شوند.

کرم های زیادی وجود دارند که ادعا می کنند می توانند پف چشم را برطرف کنند اما هیچ کدام از آن ها نمی تواند مشکلات پلک را از ریشه حل کند. آیا باید جراحی پلک چشم یا بلفاروپلاستی انجام دهم یا لیفت پیشانی و ابرو؟ گاهی با لیفت پیشانی و ابرو پوست اضافی پلک را به سمت بالا می کشند و انجام جراحی پلک چشم یا بلفاروپلاستی را غیر ضروری می کنند. اما در جراحی بالا بردن پلک پایین، در اصل هدف از بین بردن و اصلاح پف زیر چشم است. نه، جراحی جراحی پلک چشم یا بلفاروپلاستی برای از بین بردن خطوط پنجه کلاغی و چروک گوشه چشم طراحی نشده است. می توان لیزر را همراه با جراحی پلک چشم یا بلفاروپلاستی انجام داد. وقتی سن بالا می رود ممکن است ابروهایتان افتادگی پیدا کنند، همین باعث ظهور پوست اضافی روی پلک بالا می شود. هیچ عارضه پوستی مثل لک و زخم و … روی پوست (Skin) ایجاد نمیکند. پس باید انتظار ظهور زخم را داشته باشید اما این زخم ها جزئی هستند.

آیا بعد از این جراحی کبودی ایجاد می شود؟ آیا جراحی پلک چشم یا بلفاروپلاستی مشکلات چین و چروک من را حل خواهد کرد؟ قرار است چهره شما و چشمانتان کاملا طبیعی به نظر برسند و خیلی چشم ها را کشیده نمی کنند که غیر طبیعی به نظر بیایند. این عمل جراحی به نام معکوس نامیده میشود به این دلیل که پوست را برای سفت کردن آن به سمت بالا میزنند به جای اینکه مانند عملهای جراحی عادی آن را به سمت پایین بیاورند. به طور کلی هزینه عمل جراحی بینی که به منظور ایجاد تغییرات جزئی روی بینی انجام میشود کمتر از نوع جراحی دارد که به ترمیم قسمت های مختلف بینی میپردازد. درد ناشی از عمل با قرصهای مسکن کنترل میشود. نوع عملهای زیبایی بینی با توجه به نوع بینی افراد متفاوت میباشند. مطلب پیشنهادی: قیمت جراحی بینی در سال 1400 چند شده؟ زمانی بینی عمل کرده در بین خانمها بیشتر رواج داشت و در بین آقایان کمتر اما در این چند سال اخیر تعداد آقایان هم بیشتر شده است. برخی اقدامات که توسط جراح انجام میشود، میتواند به بهبود این شرایط کمک کند. این که زخم ها تا چه حد واضح باشند بستگی به نوع پوست و فرم چشم هم دارد.

برای انجام این عمل و تقویت نقطه جی برای تحریک بیشتر، پزشک جراح زیبایی زنان به دیواره های جلویی واژن ژل و یا چربی تزریق می کند و به این ترتیب باعث تقویت جی اسپات می شود. با این که آثار ورم و کبودی بعد از ۶ هفته از بین خواهند رفت، قرمزی حاصل از برش های ایجاد شده در پلک بالا ممکن است چند هفته بیشتر دوام داشته باشند. نشانه ی بارز این مدل بینی، داشتن یک قوز کوچک در ناحیه میانی و یا بالایی پل بینی می باشد. هر فرد از نظر نوع و دلیل عمل بینی، با سرعت خاص خود بهبود مییابد اما در هر صورت یک جراح خوب، در طی چرخه بهبودی درمان، با فرد در تماس است. نتایج جراحی پلک تا آخر عمر فرد ماندگارند. آیا پلک چشم ها دقیقا بعد از این جراحی عادی به نظر می رسند؟ این جراحی در سرتاسر دنیا برای مردان و زنانی که چشمان مونولید دارند، عملی مشهور است. آیا استفاده از کرم، درمانی مناسب برای چشمان پف کرده است؟

آیا عمل جراحی پلک چشم یا بلفاروپلاستی دردناک است؟ بله از آن جایی که پوست اطراف چشم حساس است بیشتر بیماران پس از جراحی، کبودی و ورم خواهند داشت. اما گفته شده است که جراحی جراحی پلک چشم یا بلفاروپلاستی از ۱ تا ۳ ساعت زمان می برد. برای درمان خیلی از زخم ها بیش از یک سال وقت نیاز است اما از آن جایی که برش های ناشی از جراحی پلک چشم یا بلفاروپلاستی خیلی جزئی هستند زخم هایتان دوام زیادی نخواهند داشت. این سه نکته علت و معلول یک دیگر هستند؛ به عبارتی دیگر، تاثیر دومینویی در نتیجه ی عمل شما می گذارند! با انتخاب جراحی ماهر و با تجربه در زمینه جراحی پلاستیک، دیگر لازم نیست خیلی نگران باشید. روش های مختلفی برای برداشتن خال وجود دارد که در بخش های دیگر ذکر شده است . برخی بانوان در جهت برطرف کردن این دسته از مشکلات؛ روش جراحی زیبایی واژن را انجام می دهند. بسیاری از بیماران در این شرایط با استفاده از بوتاکس یا فیلر می توانند مشکل خود را برطرف کنند. ممکن است که تا چند روز احساس درد جزئی همراهتان باشد اما پس از مدتی این درد برطرف خواهد شد. آیا پس از این جراحی زخم ایجاد می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید