مرکز فوق تخصص جلدی و زیبایی بارکزی

و متخصص جراحی های زیبایی واژن در این خصوص اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان می گذارد . بانوان عزیز اطلاعاتی را در این خصوص کسب نمایند تا بهترین نتایج عمل شامل حالشان شود . که تمامی این موارد با تنگ کردن واژن به کمک جراحی زیبایی برگشت ناپذیر واژینوپلاستی قابل انجام است. یک عمل جراحی به نام هایمنوپلاستی، پرده بکارت را ترمیم می کند. انتخاب یک جراح زیبایی زنان خوب در نتیجه جراحی موثر است. میزان موفقیت و امنیت شما در جراحی اتوپلاستی تا حد زیادی به صداقت شما در جلسه ی مشاوره بستگی دارد. پرینه پلاستی یکی از انواع روش های جراحی زیبایی واژن است که کاربرد های خاص خود را دارد. تنگ کردن واژن با لیزر تاثیر بسیار زیادی در باز گرداندن محیط اسیدی به واژن و بهبود عملکرد مخاط مانند قبل دارد. به دلیل داشتن جراحی و بخیه های داخلی و خارجی، از برداشتن و بلند کردن اجسام سنگین باید اجتناب کنید.

بیمه ها و طرح های زیادی در بازار وجود دارد، بنابراین نمی توان ایده دقیق در مورد سطح پوشش ارتودنسی را که می توانید انتظار داشته باشید به شما ارائه داد. این آسیب ها یا صدمات بیشتر در اثر زایمان طبیعی ، پاره شدن واژن و . این درمان سرپایی بوده و نیازی به بستری شدن بیمار در کلینیک یا بیمارستان نیست. معمولاً در برآورد هزینه بیمارستان برای جراحی زیبایی بینی، مبلغی برای بستری شدن در نظر گرفته نمیشود. این دو روش به صورت همزمان، در کنار حذف بافت های چربی، می توانند موجب سفت شدن و تقویت دیواره شکم گردند. با انجام عمل لیپوماتیک شکم و پهلو می توانید از پوشیدن لباس های زیبا و متناسب لذت ببرید. اعتماد به نفس فرد ، لذت جنسی ، ارگاسم به موقع و بهبود سبک زندگی می شود. و با اثرگذاری بر کیفیت رابطه زناشویی ، اعتماد به نفس شخص را تا حد زیادی ارتقا می دهد .

این کلینیک تخصصی و مدرن که برای تهرانیها با خدمات ویژه در دسترس است میتواند به شما زیبایی ببخشد تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. با آزاد کردن استخوان مشکلدار، جراح میتواند این ناحیه را به وضعیت مطلوب تبدیل کند. که می توان پس از یائسگی بخش های تیره و کدر ، سوزش ، خارش و برخی دیگر از مشکلات ناحیه تناسلی را رفع نمود . و شل شدگی و افتادگی واژن برخی دیگر از مشکلات نیز از بین خواهند رفت. شل شدن واژن و به تبع آن مشکل در رسیدن به ارگاسم است. به دلیل بالا رفت سن و پیر شدن سلول های فیبروپلاست اعضای بدن به نحوی با دگرگونی مواجه می شوند . این نوع عمل برای بیمارانی با چربی های جمع شده در پایین شکم مناسب است. در این نوع جراحی کانال و بخش عضلانی واژن بازسازی و محکم می شود. کمتر دریافت می کنند ولی نتیجه جراحی به هیچ عنوان رضایت بخش نیست.

این راهکار از جمله مفید ترین شاخه های جراحی زیبایی واژن می باشد. تکنیک trim : در این روش در حین عمل زیبایی واژن لب های واژن بعد از برش دادن، بخیه زده می شود. که انعطاف پذیری پوست واژن کاهش می یابد یکی از ایده آل ترین روش های درمانی در جراحی زیبایی واژن استفاده از مزایای لیزر واژینال است. شکل لابیای مینور در افراد مختلف متفاو ت بوده و در جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی سایز لبه های واژن تغییر پیدا میکند . سپس متخصص از قرینه بودن هر دو لبه لابیای مینور اطمینان پیدا میکند . هر جلسه با فاصله زمانی یک ماه بوده که می توان بخش های مخاطی درون واژن را به حال پیش از یائسگی برگرداند. با این روش نه تنها چربی های اضافه برداشته می شود بلکه پوست اضافه حتی بالای ناف برداشته می شود و عضلات نیز ترمیم می شود به همین دلیل بعد از ابدومینوپلاستی شکم صاف و سفت می شود. این عوامل به دلیل کاهش تولید استروژن ظاهر شده و عوارض دیگری را در پی خواهد داشت. جراحی شکم تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و در پی آن پوست شکم آزاد شده و همچنین عضلات شکم با بخیه هایی تقویت می شوند و پوست اضافی نیز کشیده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید