مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی

هنگامی که قرنیهی چشم نسبت به حالت طبیعی خود تغییر کند، مثلا چشمها بزرگتر و یا کوچکتر شوند، دید فرد مختل میشود. پلکها را به آرامی تمیز کنید و از قطره چشم و پمادی که برایتان تجویز شده طبق دستور استفاده کنید. غشای نازکی که این چربی را سر جای خود نگه میدارد با بالا رفتن سن، ضعیف شده و اجازه میدهد چربی به جلو حرکت کرده و وارد پلکها شود، درست مانند فتق. اگر پلکهایتان دوباره افتادگی پیدا کردند، شاید بهتر باشد به جای تکرار عمل زیبایی پلک، لیفت پیشانی انجام دهید. و جای خط زخمی مستقیم، بر روی مرز لبه واژن باقی بماند. در روشی دیگر برشی در لبهی پلک ایجاد میشود و از این خط برش، جراح میتواند پوست اضافی، چربی و عضلهی شل شده را بردارد. با کانتوپلاستی میتوان وضعیت گوشههای چشم را تغییر داد. برخی از افراد بعد از عمل دچار خشکی چشم میشوند، اما به ندرت بیش از دو هفته طول خواهد کشید.

بعد از عمل زیبایی پلک، شما بخیههایی روی هر دو پلکتان دارید که تا یک هفته باقی خواهند ماند. اگر لنزهای تماسی دارید، تا دو هفته بعد از عمل نباید از آنها استفاده کنید. هدف از کانتوپلاستی، بهبود فُرم پلکها، بالا کشیدن آنها و ایجاد ظاهری جوانتر است. اما شاید ظاهری را که ایده آلتان است به شما ندهد یا تغییری در ساختار صورتتان ایجاد نکند. عروسکی و فانتزی: برای ایجاد ظاهری عروسکی و فانتزی یا حتی نیمه فانتزی در بینی گوشتی، نباید انتظاری غیرواقعبینانه داشته باشید. اولین بار جراحی ترمیمی صورت به جز موارد نادری در تاریخ پزشکی برای مجروحان جنگ جهانی اتفاق افتاد . اولین شب بعد از عمل، هر یک ساعت به مدت ۱۰ دقیقه روی چشمهایتان آیس پک بگذارید و روز بعد، ۴ تا ۵ بار طی روز از آیس پک استفاده کنید. ضمنا پزشکتان از شما میخواهد چند هفته پیش از عمل، سیگار را کنار بگذارید، چون سیگار میتواند توانایی بدنتان برای ریکاوری و التیام بعد از عمل را کاهش بدهد. بزرگترین مزیت این نوع جراحی زیبایی شکم را میتوان حذف پوست اضافه که خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده به همراه چربیها دانست.

مهمترین نکته ای که دکتر عطایی در این بین بیان می کنند، این است که زمانی که تصمیم به جراحی زیبایی شکم گرفتید، حتما با یک جراح پلاستیک معتبر و ماهر در این خصوص مشورت نمایید. مینی ابدومینوپلاستی یاجراحی زیبایی شکم، یک روش کم تهاجمی با برش های کوتاه تر انجام می شود. بسیاری بر این عقیده اند که او حاصل ازدواج موفق دو ژن از قاره و نژاد های مختلف است که چنین ترکیب زیبایی حاصل شده است. این لیزر به دلیل اینکه جذب بالای آب دارد، می تواند در لایه های واژن تاثیر بسیاری خوبی داشته باشد. معمولا عمل های بینی با هزینه های خیلی کم توسط پزشکان کم تجربه و یا رزیدنت ها انجام می شود. متاسفانه پول خیلی چیز بدی است و آدمها را تغییر میدهد. بعد از چند روز به پزشکتان مراجعه کنید تا در صورت نیاز، بخیهها را بکشد. بیشتر افرادی که برای لیفت پلک مراجعه میکنند، ۳۵ سال به بالا هستند، اما اگر پف یا افتادگی پلکها در خانوادهی شما موروثی باشد ممکن است تصمیم بگیرید لیفت پلک را زودتر انجام دهید.

اگر خشکی چشمتان بیش از دو هفته ادامه دار شد، به پزشکتان اطلاع دهید. تا چند روز موقع خواب، سرتان را بالاتر از سینهتان قرار دهید. کانتوپلاستی یک عمل جراحی زیبایی و بازسازی است که با کشیدن و سفت کردن عضلات یا رباطهایی که از گوشههای بیرونی پلکها حمایت میکنند، افتادگی چشمها یا پایین افتادگی گوشههای چشم را اصلاح میکند. چروک های گوشه بیرونی چشم، بین ابروها و روی پیشانی (برای درمان این چروک ها تزریق بوتاکس روش مناسبی است)حلقه های سیاه اطراف چشم و افتادگی ابرو. علاوه بر گوش و دنده منابع غضروفی متعدد دیگری هم وجود دارد که از میان آن ها می توان به غضروف های مصنوعی و غضروف اهدایی افراد اشاره نمود . جراحی بازسازی گوش با هدف ترمیم انجام شود هدف از این عمل تغییر شکل، موقعیت، بهبود فرم و برجستگی گوش است. اندازه و شکل بینی یکی ازموثرترین عوامل در زیبایی صورت می باشد و حتی تغییر مختصر در آن با جراحی پلاستیک می تواند باعث بهبودی بسیار زیاد ظاهر فرد شود.

دیدگاهتان را بنویسید