میزایا، معایب و هزینه عمل زیبایی شکم

در طول جراحی لابیاپلاستی بدلیل عدم تقارن و بزرگی لب های کوچک دستگاه تناسلی زنان لب های داخلی و خارجی واژن اصلاح می شوند تا واژن حالتی زیبایی پیدا کند. بسیاری از افراد از داشتن شکم بزرگی که چربیها و پوست آن شل شده است، احساس نارضایتی میکنند؛ و به دنبال راهی هستند تا این مشکل را برطرف کنند. همچنین ممکن است در این دوره احساس کرختی، خستگی و کبودی در محل زخم داشته باشید. به احتمال زیاد درد متوسطی را احساس خواهید کرد که با داروهای مسکن کنترل میشود. اگر پوست اضافی این ناحیه برداشته شود میتواند به افزایش میل جنسی کمک نمایید که انجام این جراحی می تواند به دو صورت در مطب و اتاق عمل صورت گیرد. فیلم “نه هفته و نیم” فوراً میکی رورک را به نماد جنسی هالیود و پردرآمدترین بازیگر دهه 80 تبدیل کرد. امکان خونریزی به دلیل بافت پر خون در اثر بارداری را افزایش می دهد. این دو مادّه از جمله مهمترین اجزای ماتریکس بین سلولی هستند که در حالت کشسانی و استحکام بافت تاثیر بسزایی دارند. از کشیدن سیگار در دو هفته قبل ودو هفته بعد از جراحی زیبایی شکم بشدت دوری کنید. بعد از عمل جراحی پلک به مدت ۳ روز از قطره اشک مصنوعی استفاده کنید.

سپس عضلات ناحیه شکم سفت شده و ناف به موقعیت جدید جابجا میشود. سپس جراح پوست باقیمانده را تغییر میدهد تا جلوهای زیباتر به ناحیه شکم بدهد. پیکسی مدل معروفی که با جراحی زیبایی واژن و هزینه های بالای عملهای جراحی پلاستیک خود را بر سر زبانها انداخته این بار عنبیه چشمهایش را به تیغ جراحان پلاستیک سپرد ! این اتفاق باعث شد تا او دچار یک زندگی بسیار سخت شود و بعد از 30 عمل جراحی تنها بخشی از بینایی خود را بدست آورد. افرادی که می خواهند این جراحی را انجام بدهند قبل از آن باید بسیار درباره ی نوع روشی که می خواهند عمل کنند و هم چنین متخصصی که می خواهد این کار را انجام دهد، تحقیق کنند. برای پیشگیری از بروز عفونت، بیمار به مدت ۷ روز باید آنتی بیوتیک مصرف کند. ممکن است لازم باشد تا زمانی که تخلیهها در محل خود هستند، مصرف آنتی بیوتیک را ادامه دهید. برای مصرف ویتامین ها حتما با پزشک خود مشورت کنید و این مسئله را با ایشان درمیان بگذارید. محلی که جراحی شکم انجام شده باید بانداژ شده وبعد از برداشتن بانداژ بیمار به طور متوسط برای ۶ هفته باید کرست شکمی بپوشد.

جراحی زیبایی شکم یکی از روشهای لاغری شکم و پهلوها و راهکاری موثر برای داشتن شکمی تخت و زیبا است که غالباً اعتماد به نفس و حس رضایت از خویشتن را نیز پیرو متناسب ساختن اندام ارتقاء میدهد. بی حسی موضعی مثل حالتی است که در دندانپزشکی استفاده می شود و ماده بی حس کننده لیدوکایین فقط در محلی که قرار است عمل جراحی پلک صورت بگیرد، تزریق می شود. همچنین ممکن است برای مدت کوتاهی پس از تامی تاک، جراح داروی رقیق کننده خون تجویز کند. 3 اکثر شريان هاي تغذيه کننده دارای اهمیت ، لنفاتيک و اعصاب جداره شکم در این نوع از جراحی شکم حفظ میشوند. روش مناسب برای شما به فیزیک بدنی و اهداف شما برای جراحی زیبایی بستگی دارد. هزینه جراحی زیبایی شکم به هزینه بیهوشی، هزینه بیمارستان یا مرکز جراحی، قیمت داروهای تجویز شده، هزینه آزمایشها و دستمزد جراح بستگی دارد. هزینه جراحی با توجه به نوع جراحی، شرایط بیمار و هزینه کلینیک یا بیمارستان می تواند متفاوت باشد. پزشک معالج در جلسه مشاوره با در نظر گرفتن اولویتها و ترجیح شما طرح درمانی منحصربه فردی را برایتان تهیه میکند تا دستیابی به نتیجه دلخواه تضمین شود و دوران بهبود به حداقل برسد.

بعد از جراحی باید فردی را داشته باشید که شما را تا منزل همراهی کند. شایعترین عارضه خونریزی یا جمع شدن خون زیر پوست است که باید به سرعت و با دقت برطرف شود. در جراحی شکم ابدومینوپلاستی جزئی یک برش کوچکتر ایجاد و پوست و چربی قسمت تحتانی شکم به صورت محدودتر از فاسیا عضلانی جدا میشود. سپس قسمته جدا شده پوست روی عضلات که حالا شکل جدیدی به خود گرفته، کشیده می شود و پوست اضافی را برمی دارند. بسیاری از خانم ها پس از زایمان فرزندشان، در ناحیه تحتانی شکم خود دچار افتادگی می شوند. • جراحان توصیه می کنند بعد از گذشت یکسال از زایمان می توان جراحی زیبایی شکم را انجام داد . در حالی که در ابدو کامل جراحی به ۳ الی ۴ ساعت زمان نیاز دارد. به کمک لیپوساکشن تنها می توان چربی زیر پوستی را برداشت و با توجه به اینکه با لیپوساکشن موقع جراحی شکم تنها چند لیتر (حداکثر ۶-۴) می توان چربی تخلیه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید