ناگفتههای ۱۵ دختر تهرانی از اتاق عمل پزشک زیبایی

انتظارات بیش از حد و تصورات ایدهآلیستی قطعا قابل دسترس نیست. ما آن را جراحی زیبایی می نامیم زیرا از لحاظ پزشکی، انجام آن ضروری نیست و فقط برای ظاهر بهتر انجام می شود. به همین دلیل بسیاری از مردم به دنبال عمل برای بر طرف کردن ایرادات بینی خود هستند.بنابراین جراحی بینی یکی از پر طرفدارترین عمل های زیبایی در دنیا می باشد. انجام عمل زیبایی واژن با استفاده از ژل هایی که به ناحیه مورد نظر تزریق می گردد. این عوامل موجب می شود که حجم لبه هایی که دور واژن هستند کاهش یافته و ظاهر نامناسبی را ایجاد کند. برخی گمان می کنند برداشتن خال تنها به دلیل زیبایی انجام می شود اما باید دانست بعضی افراد که به بیماری هایی مانند ملانوم مبتلا شده اند باید خال های خود را بردارند. در برخی از افراد ترکیبی از لیپوساکشن و ایدومینوپلاستی استفاده می شود. اکثر ما جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) را جراحی زیبایی می دانیم، اما این عمل یک راه خوب برای اصلاح بینایی افراد مسن است زیرا پلک های فوقانی آنها پایین آمده و جلوی دیدشان را می گیرد. قبل از توضیح نحوه انجام عمل جراحی زیبایی چشم ، چند اصطلاح کاربردی در این بخش را توضیح میدهیم.

پروسه ی انجام این عمل در حدود یک الی یک ساعت ونیم زمان لازم دارد.این عمل به صورت سر پایی و به صورت بی حسی و یا بی هوشی عمومی و موضعی صورت می گیرد.بعد از تزریق داروی بیهوشی به بیمار توسط پزشک ، محل ایجاد برش و پوستی که باید از پلک برداشته شود به طور دقیق مشخص می شود.بعد از علامت گذاری ، با محلول ضد عفونی کننده محل را کاملا ضد عفونی میکنند. حال نوبت به بی حس کردن پوست پلک میرسد. بعد از بی حس کردن پوست ، برش های لازم درون خطوط طبیعی پلک به وجود می آورند.در مورد جراحی پلک بالا، برش در شکاف طبیعی پلک بالایی زده می شود و در مورد جراحی پلک پایین، برش یا دقیقا زیر خط مژه و یا داخل پلک پایین زده می شود و پوست اضافه برداشته می شود.در صورت لزوم و به تشخیص پزشک توده های چربی نیز برداشته می شود. در نهایت پزشک برش ایجاد شده در پلک را با کمک نخ بخیه میبندد و مجدد مواد ضد عفونی کننده را روی آنها قرار میدهد. میزان ماندگاری عمل جراحی زیبایی افتادگی پلک چقدر است :میزان و مدت ماندگاری جراحی افتادگی پلک را می توان تا 10 سال در نظر گرفت. آیا عمل افتادگی پلک درد دارد؟

دچار نامتقارنی صورت هستید. یا اگر بخاطر کهولت سن و مشکلات ژنتیکی زودتر از انتظارتان دچار چین و چروک اطراف چشم شدهاید؟ لیفت با نخ برای افرادی که میخواهند به زیبایی کشیدنچشم و درشت کردن آن بپردازند میتواند روش درمانی موثری باشد همچنین از بین برنده چین و چروک و شلی پوست است. ممنوع برای افرادی با بیماریهای حاد مثل سینوزیت و عفونتهای دندانی و بیماریهای مهمی همچون دیابت کنترل نشده، فشار خون بالا و اختلالات انعقادی. البته این جراحی در ابتدا توسط پزشکان اروپایی برای اختلالات پلک و چشم انجام می گرفت اما با گذشت زمان پزشکان شرق آسیایی عمل جراحی زیبایی چشم را تبدیل به یک روش جداگانه کرند. اکنون که با انواع جراحی زیبایی واژن آشنا شدیم، لازم است که به این نکته اشاره کنیم که جراحی ها حتماً باید توسط بهترین جراح زیبایی زنان انجام شود تا نتایج مناسبی به همراه داشته باشد. بریا دختران جوان تمامی این جراحی ها در بخش خارجی اندام تناسلی انجام شده و آسیبی به آن ها وارد نمی کند. معمولا افراد بلفاروپلاستی را همراه با لیفت پیشانی یا جراحی تزریقی پرکننده انجام می دهند. در این روش، با بریدن و برداشتن توده های چربی و بالا کشیدن پوست اضافه و ترمیم عضلات شکمی، عمل پیکرتراشی شکم، به صورت حرفه ای انجام می گیرد.

این اتفاق همراه با ضعف ماهیچه های صورت رخ می دهد. غیر از پروتز صورت روشهای دیگری برای فرم دادن و حجم دادن به صورت و از بین بردن چروکهای پوست است. به این ترتیب پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۰۴۳ دادگاه کیفری ۲ (مجتمع شهید قدوسی) به ریاست قاضی محبوب افراسیاب فرستاده شد. واتسون در سال ۲۰۱۱ زیباترین زن جهان شناخته شد و در سال ۲۰۲۰ نیز رتبه ۳۸ را در میان زیباترین زنان جهان را کسب کرد. در هر حالت مدت زمان استراحت واژن و نداشتن مقاربت جنسی را پزشک متخصص زنان و زنان بسته به شرایط درمانی تعیین می کند . کانتوس داخلی قسمت نزدیک به بینی و کانتوس خارجی قسمت دیگر این تقاطع پلک ها است. بعضی از دلایل دیگری که این جراحی را برای شما لازم می کند این است که به علت پف زیاد پلک ها استفاده از عینک و یا لنزهای تماسی برای شما مشکل می شود. برای پلک پایین، جراح می تواند از دو روش استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید