همه چیز درباره جراحی زیبایی پلک و بالا بردن ابروها

افرادی که از این روش استفاده می کنند نه تنها چربی زیادی از دست می دهند بلکه پوست ناحیه موردنظر را صاف و کشیده می کند.پس می توان گفت در رفع افتادگی پوست نیز بسیار موثر عمل می کند. روش جراحی بسته تنها برای زمانی مناسب است که بینی فرد بیمار نیاز به تغییرات زیادی نداشته باشد. عیب این روش عمل جراحی زیبایی این است که جای برش ممكن است قابل رویت باشد . 3- اصلاح عدم تقارن لبه های واژن که یکی از مشکلات و مسائل شایع بانوان میباشد. تزریق ژل به واژن یکی از راههای پرطرفدار حجیم شدن اندام تناسلی بانوان است. که کلیه ی این مشکلات با عمل لابیاپلاستی که بصورت سرپایی انجام میپذیرد قابل برطرف شدن است . پیشرفت های علوم پزشکی این امکان را فراهم کرده است که طی عملی زیبایی لابیاپلاستی ( Labiaplasty )این مشکل را برطرف نمایید. 8- برطرف کردن مشکل تحریک مزمن. 6- تحریک بیشتر کلیتوریس ( زمانیکه لابیا بزرگ باشد، بدلیل وجود حجم زیادی چین پوستی روی آن ،باعث کاهش تحریک کلیتوریس میگردد).

مثلا اگر پل بینی خرد شده یا بینی به طور طبیعی کوچک باشد، شاید افراد بخواهند بینی خود را بزرگتر کنند تا از نظر زیبایی بهتر به نظر برسد. و باعث میشود زنان اعتماد به نفس بیشتری کسب کنند. یا در هنگام پوشیدن لباسهای تنگ یا هنگام مقاربت ، اعتماد به نفس شخص را کم کنند. خانم هایی که در حین مقاربت جنسی احساس درد و ناراحتی دارند. لب های بزرگ واژن اغلب میتوانند درد و ناراحتی های قابل توجهی در حین فعالیت های روزانه به همراه داشته باشند. و به طور خاص در مورد ناراحتی و خجالت ناشی از اندازه های نامطلوب در لب های واژن ( پوستی که اطراف فرج را میپوشاند) از جمله لابیا مینور و ماژور میباشد . لب های درونی واژن لابیا مینور و لب های بیرونی واژن لابیا ماژور نام دارند. 5- جلوگیری از احساس درد در لب های واژن بدلیل سایش به لباس زیر و یا پوشیدن لباس تنگ یا دوچرخه سواری و غیره. که محدودیت زیادی در انتخاب لباس مورد علاقه برای وی ایجاد میکند . 2- کاهش برجستگی ناحیه تناسلی در هنگام پوشیدن لباس های تنگ.

مهم ترین توصیه به افرادی که به دنبال انجام این جراحی هستند این است که عمل لیپوساکشن روشی برای کاهش وزن نمی باشد. آگاهی بیشتری نسبت به ظاهر ناحیه تناسلی پیدا کرده اند و افراد به دنبال روش هایی هستند که به آنها اجازه میدهد به ظاهر دلخواه برای ناحیه تناسلی خود دست یابند . در صورتی که به دنبال روشی هستید که ماندگاری زیادی داشته و نیازی به تمدید و ترمیم ندارد، جراحی کشیدن پوست صورت پیشنهاد می گردد. در صورتی که فرد از قرص های جلوگیری از حاملگی، قرص های ویتامین E و یا قرص روغن ماهی استفاده می کند باید 3 هفته قبل از عمل دارو های فوق را قطع کند. کوتاه کردن بینی بلند را میتوان با کاهش طول غضروف زیرین، کوتاه شدن تیغه بینی یا برداشتن پوست داخل سوراخهای بینی انجام داد. روشهای بدون جراحی معمولا 30 تا 90 دقیقه طول میکشند. تزریق ژل به واژن بدون هیچ عارضه ای به سرعت لابیا ها را حجم دهی، برجسته و زیبا می کند.

همچنین از لیزر نیز می توان جهت جوانسازی واژن و سایر جراحی های اندام تناسلی بانوان استفاده نمود. جراحی زیبایی شکم لیپولیزر که به لیپولیز نیز شهرت دارد با استفاده از امواج لیزر سلول های چربی سوزانده و ذوب می شوند. بافت های عمیق شکم در دوران بارداری کشیده و پاره شده است. واژینوپلاستی و یا همان تنگ کردن واژن یکی از انواع جراحی زیبایی زنان به شمار می آید که طرفداران بسیاری به خود جذب کرده است . لابیاپلاستی Labiaplasty از جراحی های زیبایی و جوان سازی واژن به شمار میرود و عملی است که شامل تغییر سایز و شکل لبه های واژن می شود. در مورد زیبایی شان به شمار میرود. بسیاری از مردم از اینکه در مورد مشکلات و مسائل مربوط به زندگی خصوصی شان صحبت کنند احساس راحتی نمیکنند. یکی از این مسائل مربوط به زنان به خصوص مربوط به اندام جنسی آنها است. یکی از اقوام آرمیتا می گوید: «ما پزشکی را انتخاب کردیم که سابقه خوبی در خانواده و دوستان ما داشت.

دیدگاهتان را بنویسید