چه کسانی کاندید انجام جراحی زیبایی واژن می باشند؟

توجه داشته باشید که جهان چیزی حدود 8 میلیارد جمعیت دارد، با 8 میلیارد چهره و 8 میلیارد بینی متفاوت. البته این مسئله کاملا سلیقه ای می باشد و هر کسی سلیقه ی خود را دارد، ولی در اکثر موارد این افراد دچار بیماری های تنفسی شده اند و یا از مدل بینی خود خسته و پشیمان شده اند. نواحی دیگری از بدن نظیر کمر نیز می تواند دچار این نقص عضلات شود و چال در آن ایجاد شود. با وجود راهکارهای مختلفی مانند مزوتراپی، کاویتیشن، لیزر لیپولیز و … که برای کاهش حجم چربی موضعی بدن ابداع شده اند هنوز هم یکی از موثرترین راه های برطرف کردن این مشکل، جراحی لیپوساکشن است. راه های زیادی برای رفع ناهنجاری بینی وجود دارد. باید توجه داشته باشید که عمل زیبایی واژن توسط جراح متخصص و مجرب انجام بگیرد؛ تا عوارض و نتایج سوء برای فرد در پی نداشته باشد. حال آن که در صورت عدم انتخاب صحیح جراح ، ممکن است عوارضی در پی این عمل جراحی پدید آید و در نتیجه ، فرد را ناچار به انجام جراحی مجدد و تقبل هزینه های قابل توجه نماید.

ولی در روش های جراحی مانند جراحی لیفت صورت ماندگاری روش تا 10 سال می باشد. نکته: پس از انجام این جراحی استفاده از هدبند های مخصوص به منظور جلوگیری از برخورد دست و اجسام به گوش ها ضروری می باشد. اما وضعیت در رابطه با انجام جراحی برای تغییر ظاهر خود چیست؟ ولی خب شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که تزریق ژل به بینی برای چه نوع بینی هایی مناسب می باشد؟ در این بخش می خواهیم هر یک از این عوامل را نام برده و شما را از تاثیر هر یک از آن ها بر روی قیمت لیفت ابرو آگاه کنیم. در واقع انجام انواع روش های جراحی زیبایی واژن در بسیاری از موارد می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس خانم ها در رابطه جنسی و کیفیت بهتر آن شود. در گذشته مد بود که همه ی کسانی که بینی خود را جراحی می کردند نوک آن را بالا می دادند.

این مدل بینی که بسیار نادر می باشد، برگرفته از اسم ریچارد نیکسون رئیس جمهور سابق آمریکا است. به بینی هایی که اندازه ی کوچکی دارند، ولی عرض آن ها پهن می باشد، اسناب گفته می شود. تخت بودن، کوتاهی پل بینی، داشتن پره های ضخیم، بزرگی و گردی سوراخ های بینی از سایر ویژگی های این سبک از بینی می باشد. در جراحی زیبایی بینی میتوان قسمت برجستگی پل بینی را صاف کرده تا حالت عقابی آن از بین رود. برگرداندن سوراخهای بینی به حالت پیش از عمل، از دشوارترین اقداماتی است که در عمل جراحی مجدد بینی انجام می گیرد و گاه حتی شاید امکان پذیر هم نباشد. با استفاده از عمل کوچک کردن گوش که اغلب با عمل جراحی گوش برجسته همراه است، می توان در صورت و گوش ها تقارن و تناسب ایجاد کرد. در برخی موارد جراحی بینی میتواند برخی از مشکلات ساختاری ناشی از این شرایط را ترمیم کرد.

شکل مستطیلی، وجود انحنا در انتهای آن، لبه های پهن، طولی بلند و نوکی تیز از خصوصیات بارز این نوع بینی می باشند. وجود این انحنا باعث شده است که سوراخ های این نوع بینی بیشتر از بقیه بینی ها نمایان باشند. بی هوشی، تیغ جراحی، سوزن و جای بخیه همگی عواملی هستند که خیلی از اشخاص علاقه ای به تجربه آن ها ندارند. در غرب آسیا، خاورمیانه و کشورهای مدیترانه ای (ایران جز این دسته محسوب می شود) شاهد بینی های عقابی و قوزدار هستیم. از ویژگی های مثبت این روش این است که نتیجه فورا نمایان می شود. این مدل بینی معمولا نتیجه ی عمل جراحی ناموفق می باشد، البته ممکن است که شخص به صورت طبیعی و مادر زادی بینی خوکی داشته باشد. شما بلافاصله بعد از تزریق ژل می توانید نتیجه کار خود را مشاهده کنید. آرمین بلافاصله گفت آقای قاضی من دانشجو هستم و پارهوقت در یک مؤسسه زبان درس میدهم درآمدم اجازه نمیدهد هزینه عمل جراحی زیبایی همسرم را که اصلاً هم ضروری نیست بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید