کلینیک پوست و مو رز

دستگاه تناسلی زنان و مردان وظیفه تکاملی سنگینی بر عهده دارند و مراقبت از آن اهمیت بسیار زیادی دارد. مراقبت های بعد از عمل لیفت صورت چیست؟ بهترین روش تنگ کننده واژن چیست؟ بسیاری از بیماران از دکتر شیرین شمس متخصص زنان و جراح زیبایی زنان می پرسند که کدام روش برای تنگ کردن مناسب است؟ قبل از تصمیم به انجام هر نوع عملی این نکته را در نظر داشته باشید که اندام های جنسی زن می تواند اشکال طبیعی مختلفی داشته باشد و یک شکل درست و معیار برای اندام جنسی وجود ندارد. در حالی که این امر درست است که بافتهای واژن می توانند ارتجاع داشته باشند یا به زبان ساده تر کش بیایند. روش بعد برای افرادی می باشد که به صورت مادرزادی گوش ندارند در این مورد با استفاده از غضروف دنده ها گوش درست می کنیم. اما برای استفاده از دکتر زنان مشاوره تلفنی بگیرید. 3. برای انجام جراحی بینی هم می توان از بیهوشی عمومی و هم از بیهوشی موضعی استفاده کرد.

جراحی زیبایی صورت در زنان نیز شامل جراحی متنوعی است که می توان به جراحی بینی، جراحی لیفت صورت، جراحی پروتز گونه، جراحی پروتز چانه، جراحی پلک، جراحی بالا بردن ابرو، جراحی برداشتن خال و غیره اشاره کرد. بعد از کاهش ورم صورت، مجاری اشکی باز می شود و به مسیر خود باز می گردد. همراه با کاهش کشیدگی و پایهی استخوان فک، بافت نرم اطراف آن سست شده و بطور فزایندهای تحت تأثیر جاذبه زمین قرار میگیرد که این اثر بویژه در نیمهی جلویی زیر آرواره و بروی گردن (غبغب) کاملاً مشهود خواهد بود. این نوع از عمل های واژن می توانند درد را کاهش دهند یا ظاهر، اندازه، عملکرد و احتمالا حساسیت واژن را بهبود بخشند. از صابون ها یا دستمال توالت این چنینی استفاده نکنید. برای شستشو از صابون و آب ولرم استفاده کنید. واژینوپلاستی روشی است برای تنگ کردن واژن، برای انجام آن باید به پزشک زنان مراجعه کنید.

علاوه بر این، بازسازی واژینال، جوانسازی واژن یا تنگ کردن واژن، گزینه خوبی برای زنانی است که مشکل سلامتی ندارند. عموما خانم ها خواستار کوچک کردن لب ها یا تصحیح عدم تقارن آنها هستند. سینه هایی که به مرور زمان دراثر شیر دهی، زایمان های مکرر یا تغییرات سن دچار افتادگی می شوند، با اعمال بزرگ یا کوچک کردن سینه ها که اصطلاحاً ماموپلاستی گفته می شود، اصلاح می شوند. در جریان زایمان، واژن ممکن است دچار تغییر شکل شود، یا کوتاه شود و یا به کل از دست برود. در این نوع بینی، غضروف دارای بافت ضعیفی است و وقتی به پایین بینی دست میزنیم به راحتی بالا و پایین میرود. برای مداخله در ابروها روش های مختلفی در دست است ولی هر کدام از آنها مزیت و چالش های خاص خود را دارد. در زمان پریود دقت داشته باشید که مرتب و هر چند ساعت یکبار تامپون یا نوار بهداشتی خود را تعویض کنید.

مانند هر عمل جراحی زیبایی دیگری، عمل زیبایی ابدومینوپلاستی نیز مراقبتها و دوران نقاهت خاص خود را دارد. به طور کلی پروتز یک شی خارجی است که برای حجم دهی به قسمت های مختلف بدن از جمله سینه ها و باسن کاربرد دارد. به علاوه، “حساسیت جنسی ” به طور خودکار منجر به لذت بیشتر نمی شود. حتی می تواند منجر به درد شود. برخی از جراحان ادعا می کنند که حتی می توانند حساسیت واژن را هم بهبود بخشند. در برخی فرهنگ ها به دلیل مسائل مذهبی و فرهنگی، باکرگی اهمیت زیادی دارد. برخی جراحان این نوع جراحی را بسیار تبلیغ می کنند. در این روش با استفاده از لیپوساکشن چربی از مناطق دیگر بدن برداشته میشود و پس از تصفیه و آمادهسازی به منطقهی مورد نظر تزریق میشوند. برای شستشو می توانید از ژل های بهداشتی بانوان نیز استفاده کنید. عمل های جراحی واژن برای چه کسانی مناسب است؟ این عمل برای کسانی انجام می شوند که لایه های پوستی اضافه در این ناحیه دارند.

عمل جراحی پلاستیک و زیبایی بینی در اطفال، افراد مسن و کسانی که بیماریهایی مانند سرطان، بیماریهای خونی، عیوب انعقادی و امراض ناتوانکننده مزمن، عفونتهای حاد، بیماریهای روانی و قلبی شدید دارند، ممنوع است. جراحی پلاستیک بینی، افزون بر ایجاد تناسب در خود بینی، باید ارتباط خوشایندتری را بین بینی و دیگر اجزای صورت برقرار کند. به دلیل وجود عروق و اعصاب فراوان در ناحیه تناسلی، برش با لیزر به جای تیغ جراحی، خسارت کمتری وارد می کند. در این نوع جراحی، کلاهک کلیتوریس که وظیفه حفاظت از کلیتوریس را دارد، برداشته می شود. این کار برای جلوگیری از انتقال باکتری های مقعد به ناحیه واژنی است. برای ترمیم پرده ی بکارت با دکتر زنان مشاوره کنید. هایمن یا پرده بکارت یک غشای بافتی نازک است که معمولا در اولین رابطه جنسی با دخول آلت مردانه از بین می رود. اخیرا، واژینوپلاستی انواع مختلفی پیدا کرده است، عمل های جراحی که با نام کلی جوانسازی واژن یا طراحی واژن شناخته می شوند. به عقیده بسیار از متخصصان، دیواره جلویی واژن یک نقطه بسیار حساس و تحریک پذیر به نام G-Spot دارد.

دیدگاهتان را بنویسید