5 جراح برتر پیکرتراشی در مشهد (بهترین ها) + هزینه عمل سال 1400

شاید این یک عبارت کلیشه ای به نظر برسد، اما واقعیت این است که اگر فرد اجازه دهد که چاقی در او تبدیل به یک بیماری شود و بعد برای درمان آن اقدام کند، مسلما با مشکلات، چالش ها و صرف هزینه زیاد روبرور خواهد شد. علاوه بر این هیچ تضمینی برای اینکه از روش های درمانی به نتیجه مورد نظر خود برسد نیز وجود ندارد. پس چاره کار چیست و چطور باید از رسیدن به مرحله ای که اضافه وزن به یک بیماری تبدیل می شود، جلوگیری کرد؟ با مجموعه تخصصی پزشکی رخ آرا همراه شوید؛ ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین روش درمان برای خوشفرم کردن چهره شما را معرفی کنیم. همچنین برای برآورد قیمت ابدومینوپلاستی باید هزینه های بعد از عمل نیز در نظر گرفته شود. افرادی که دچار اخم ناف شدهاند؛ بدین معنا که ناف ظاهر گرد و یا بیضی خود را از دست داده و از طرفین به پایین کشیده شده است. جراحی ابدومینوپلاستی با هدف از بین بردن چربی و پوست اضافی ناحیه تحتانی معده، زیر شکم، پایین پهلو ها و ناحیه کمر اندامی باریک تر و خوش فرم تر توسط جراح متخصص انجام می شود.

جراحی پلک برای بهبود ظاهر پلک های بالا و پایین با از بین بردن افتادگی، چین و چروک و چربی اضافی صورت می گیرد. در مطالعه نسخه اصلاح شده این روش، تقریباً 94٪ از مردم اظهار داشته اند که ظاهر گوش بهتر شده است. در پاسخ به سوال ابدومینوپلاستی چیست باید گفت این عمل یک نوع جراحی زیبایی به شمار می آید که در آن چربی های شکمی حذف می گردند و عضلات شکم ظاهر می شوند. عمل ابدو شکم که با نام تامی تاک نیز مشهور است یک عمل زیبایی می باشد که برای رفع چربی های اضافی در ناحیه شکم و حذف پوست های اضافی آن انجام می گردد. لیپوساکشن می تواند چربی هایی که در قسمت های مختلف بدن در زیر پوست جمع شده است را از بدن خارج نماید. با این راهکار می توانید بدن خود را به فرم دلخواه برسانید و خط کمر خود را نمایان کنید.

قبل از انجام جراحی بوکال فت توسط افرادی که تخصص کافی در این زمینه ندارند و تنها به فکر جیب خود هستند، با پزشک و جراح متخصص و توانمند حتما مشورت داشته باشید. زیرا هزینه این عمل جراحی به دستمزد پزشک، بیهوشی، وسایل و تجهیزات مورد استفاده در اتاق عمل، آزمایش های قبل و بعد از عمل، داروهای تجویز شده قبل و بعد از عمل و … بستگی دارد. معایب ابدومینوپلاستی شامل به جا ماندن جای اسکار در نواحی برش خورده، امکان بروز عفونت پس از عمل، امکان تشکیل لخته های خون، طولانی بودن زمان بهبودی کامل و تاثیر منفی حاملگی بر نتایج عمل می باشد. هزینه ساکشن شکم و پهلو عددی در حدود ۱۵ میلیون تومان می باشد اما برای تعیین هزینه دقیق باید به فاکتورهایی چون هزینه بیمارستان، هزینه بیهوشی، قیمت گن بعد از عمل، هزینه داروها و آزمایشات و … توجه شود. همچنین بخش هایی از پوست را برای انجام اینکار باز می کنند که بعد از ۲ روز کاملا بهبود می یابند.

بعد از این کار، پوست ها و چربی های اضافه برداشته می شوند و جراح با کشیدن پوست شکم و بخیه زدن آن، ناحیه شکم را صاف می نماید. قبل از عمل بینی مراقبت هایی لازم است که فرد متقاضی جراحی باید به آن ها توجه کند تا دوره بهبودی بهتری داشته باشد. افتادگی ابروها از جمله مهمترین مشکلاتی است که افراد با گذر زمان با آن روبرو می شوند، همین عامل نیز می تواند زیبایی چهره ی فرد را تحت کنترل قرار دهد. این عمل تاثیر زیادی بر روی تناسب اندام فرد می گذارد. متخصص حلق و بینی میتواند تا 15 سال آموزش دانشگاهی در جراحی پلاستیک دریافت کند و بر روندهایی تمرکز کند که عناصر چهره را بازسازی میکنند. جراحی در موارد بیرونزدگی گوشها، نتایج تقریباً فوری را ارائه میکند که به محض برداشته شدن پانسمانهایی که در مراحل اولیه بهبودی از شکل جدید گوش پشتیبانی میکنند، مشاهده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید